Вітамін A (ретинолу ацетат)

2760.00 грн (ціна за 1 кг)

Вітамін А – це важливий вітамін та антиоксидант, який виробляється у вигляді кристалів блідо-жовтого кольору. Ретинолу ацетат має хімічну формулу С20Н30О.

Вітамін А – група речовин зі схожою хімічною будовою і подібною біоактивністю, що складається з ретинолу (вітамін А1) та інших ретиноїдів: дегідроретинолу, ретиналі та рутинолу. До провітамінів A, з яких організм синтезує вітамін А, належать каротиноїди – метаболічні джерела, найважливіше з яких – β-каротин. Усі згадані сполуки добре розчиняються в неполярних розчинниках органічної етимології; у воді розчинення спостерігається слабке.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Хочете знайти на ринку України ретинол ацетат, ціна якого – в доступних межах, якість – висока, а умови придбання (доставка, оплата, консультування та інше) – на найвищому рівні? Тоді розгляньте пропозицію від компанії «Система Оптимум». Ми здійснюємо поставки цієї речовини в різних обсягах в усі регіони країни з вигодами для клієнтів. Для чого корисний, що собою являє, які функції виконує вітамін А та інші супутні питання розглянемо далі.

Купити вітамін А

Цей надважливий вітамін і антиоксидант виглядає як кристалічна маса жовтуватого забарвлення. Для фармакологічних цілей випускається у формі капсул і розчинів.

Молярна маса – 286,5 г/моль. Формула – С20Н30О.

ретинолу ацетат формула

Взагалі до вітамінів групи А належить ціла сукупність речовин, які мають близькі такі параметри, як хімічний склад і біологічна активність. Це, передусім, ретинол (віт. А1), а також інші ретиноїди (дегідроретинол, ретинен, ретиноєва кислота). Провітаміни А, з яких речовина, що розглядається, виробляється організмом – каротиноїди. Основним з цих метаболічних попередників є β-каротин. Усі сполуки, які згадані, до слова, характеризуються слабким розчиненням у водному середовищі, зате добре розчиняються в неполярних розчинних матеріалах органічного походження.

Якщо вітамін А купити бажаєте такий, що відповідає наведеним вище характеристикам, зверніться до ПП «Система Оптимум».

Замовити в Україні

Купити в Україні цей продукт пропонують різні компанії. З цього можна зробити кілька вагомих висновків. По-перше, потреба шукати його за кордоном, а відтак витрачати багато сил і часу, вирішувати імпортно-експортні моменти, відпадає. По-друге, на перший план виступає питання, яку з українських пропозицій найкраще вибрати. Коли почнете моніторити ринок, зрозумієте, що варіанти є різні не тільки в плані характеристик речовини, але й щодо умов її придбання.

Як не помилитися у всій різноманітності? Можна вирішувати питання винятково своїми силами, довго перебираючи різні пропозиції, зіставляючи «за» і «проти» тих чи інших підприємств, виробників, магазинів і т.д. А можна поцікавитися відгуками попередніх клієнтів, розпитати тих, кому вже доводилося справлятися з таким завданням, і на основі отриманих відомостей приймати рішення.

Чудовий варіант покупок вітаміну А – співпраця з компанією «Система Оптимум». Це не наша суб’єктивна думка, так стверджують наші численні постійні клієнти з усіх куточків країни.

До нас звертаються, якщо необхідно ретинол ацетат купити, ось чому:

 • постійна наявність зазначеного матеріалу на складах у великих обсягах, у зв’язку з чим відправка його вам може бути здійснена без зволікань;
 • оперативна доставка по всій Україні, мінімальні терміни виконання замовлень, завдяки власному автомобільному парку;
 • гарантія високої якості продукції, відповідність кожної партії всім нормам і вимогам (продажі супроводжуються сертифікатом, що підтверджує належний якісний рівень);
 • доступні ціни на будь-які кількості. В цілому, вартість залежить від обсягів закупівель: чим більша партія, тим вигідніше придбання. Великим оптовим замовникам – знижки в персональному порядку. Але навіть дрібнооптові замовлення обходяться нашим клієнтам дешевше, ніж у інших компаній;
 • приємна та надійна співпраця (надання кваліфікованих консультацій, організація поставок у терміни та способом, зручним для вас, можливість оплатити замовлення таким чином, як для вас краще, тощо).

Виберете нашу компанію – не прогадаєте! Ми зробимо все можливе, щоб надалі у вас не виникли ні бажання, ні потреба шукати інших постачальників.

А зараз пропонуємо перейти до безпосереднього розгляду питань, пов’язаних з ретинолу ацетатом.

Джерела вітаміну А

Опис вважаємо за необхідне почати з дати відкриття цього вітаміну. Історія почалася в 1913 р. У 1931 р. була описана його структура, а в 1937 р. – здійснена кристалізація.

Якщо розглядати природні джерела, то вони можуть бути як рослинного, так і тваринного походження. Причому до складу перших найчастіше входять каротиноїди, а другі містять, в основному, ретиноїди.

За допомогою яких продуктів харчування можна забезпечити поставки вітаміну А до організму? Разом з молоком і молокопродуктами, печінкою (риб’ячою, яловичою та свинячою), нирками і яєчним жовтком, різними фруктами та овочами (морквою, помідорами, червоним перцем, гарбузом, шпинатом, динею, абрикосом, броколі, насінням соняшнику). Багато ретинолу є в несоленому вершковому маслі, вершках, сметані, сирі. Також цей вітамін містять петрушка, щавель, горобина, горох, квасоля, гриби лисички, ожина.

Не рідкістю, хочемо зазначити, сьогодні є використання синтетичних аналогів цієї субстанції.

Основні функції вітаміну А

Які функції в організмі виконує ретинолу ацетат, дуже важливо з’ясувати, оскільки без нього, без його достатніх кількостей, говорити про повноцінний розвиток не доводиться.

Ця універсальна речовина проявляє ефективність в профілактиці та лікуванні цілого переліку недуг, позаяк її лікувальні та поживні властивості дуже різнопланові. Вона, зокрема:вітамін А купити гурт

 • здійснює підтримку для зору;
 • зміцнює імунну систему;
 • діє як антиоксидант + сприяє роботі інших антиоксидантних речовин, зокрема, токоферолу ацетату;
 • мінімізує негативи дії вільних радикалів шляхом їх зв’язування, як результат відсуває в часі процеси старіння і попереджає розвиток злоякісних клітин;
 • стоїть на сторожі розвитку хронічних форм хвороб;
 • допомагає боротися з проблемами шкіри;
 • запобігає короткозорості у підлітків;
 • бере участь в регенеративних процесах і утворенні епітелію;
 • добре впливає на метаболізм;
 • не дає розвиватися хворобам шлунково-кишкового тракту та ін.

Роль в організмі людини і тварин

Важливий вітамін А як для людей (дорослих і дітей), так і для тварин. Займає особливе місце в косметології, медицині, ветеринарії. Входить до складу великого числа тканин організму і здійснює чимало багатозначних біохім. реакцій. Є складовою частиною головного зорового пігменту, мембран клітин. Каталізує ростові процеси, позитивно впливає на розвиток. Без нього неможливе належне здоров’я імунітету і оптимальний перебіг обмінних процесів. За ним – поліпшення вироблення колагену, регенерація шкіри і волосся, зміцнення кісток, зубів та м’язів. Він не тільки забезпечує добрий стан зазначених структур, але й сприяє відновленню після всіляких пошкоджень. Як наслідок, ця сполука є серед компонентів великого переліку косметики для обличчя і тіла, засобів для волосся і вій. Вона не тільки доглядає за шкірою, волосяним покривом і т.д., але й лікує їх, і омолоджує. Тому практично всі виробники антивікової косметики, захисних засобів від ультрафіолету, композицій, які допомагають боротися з проблемною шкірою і навіть кремів від розтяжок використовують вітамін А.

Дефіцит і передозування – чим небезпечні?

Якщо цієї субстанції в організмі недостатньо, погіршується імунітет зі супутнім почастішанням простудних та інфекційних захворювань. Крім того, порушується функціонування зорової системи, псується стан волосся, шкіри та нігтів. Даються взнаки такі негативи, як сухість і ламкість, з’являється лупа, волосся починає випадати. Крім того, знижується апетит і виникають запаморочення. До слова, за згаданими вище ознаками можна визначати нестачу цього вітаміну в організмі. А спровокувати її можуть проблеми з травленням, погане харчування, бідний раціон і суворі дієти. Що потрібно робити? Налагодити ці процеси і почати приймати речовину. У випадку з її маслянистим розчином, результат починає проявлятися з першого прийому.

Негативні наслідки можливі не тільки внаслідок дефіциту. Передозування також може бути невтішним, супроводжуватися кровотечею ясен, головними болями, депресіями, нудотою, блювотою і діареєю. З особливою обережністю до цього препарату слід ставитися вагітним, позаяк надлишок речовини загрожує викиднями і виникненням пороків плода.

Висновок: важливо, щоб вітамін А надходив до організму в оптимальних обсягах. І занадто малі кількості, і надмірно великі – не варіант.

Що стосується ролі ретинолу ацетату в сільськогосподарському напрямку, тобто його значення для тварин, то його аналогічно не можна недооцінювати. Тут він теж виконує низку надважливих функцій:

 • бере участь в окислювальних процесах, що забезпечують нормальну роботу різних органів і систем;
 • задіюється в обмінах фосфору, вуглецю і ліпідів;
 • збільшує природну несприйнятливість організму до негативних факторів;
 • позначається на зростанні та розвитку молодняка.

Ретинолу ацетат для тварин необхідний для виконання лікувальних і профілактичних заходів з гіпо- та авітамінозу віт. А. З його допомогою лікують хвороби дихальної системи, шкірних покривів, очей, шлунково-кишкового тракту, налагоджують відтворювальні функції та стан епітелію.

Щоб профілактика привела до бажаних результатів, зазначений засіб дають тваринам всередину або у вигляді добавки до комбікорму. Зазвичай курс прийому становить місяць. Якщо необхідно, заходи проводяться повторно ще через місяць.

Практичне застосування вітаміну А

Підсумовуючи сказане вище, зокрема застосування і значення цього важливого продукту, хотілося б сказати, що призначають препарати цієї групи найчастіше тим, у кого є проблеми із зоровою функцією. Також не рідкість – задіяння в лікуванні шкірних і травних недуг, хвороб бронхів та легенів.

Добова норма для чоловіків становить приблизно 1000 мкг. У жінок потреба дещо менша – 800 мкг. Для немовлят достатньо 400 мкг.

Візьміть на замітку:

 • не є винятком накопичення ретинолу в організмі, якщо він постійно надходить в надлишку.
 • каротиноїди з рослинних джерел дають менше вітаміну А, ніж з тваринних;
 • при явній нестачі цієї речовини впоратися з проблемою лише за допомогою продуктів харчування не вдасться, без спеціальних препаратів не обійтися.

Ретинол ацетат оптом

Цікавить ретинол ацетат оптом? Ми готові прийняти вашу заявку на придбання без зволікань. Раніше ми вже говорили, що в продажу є великі обсяги цього продукту, тому будь-які кількісні питання вирішуються негайно.

Оптовим покупцям пропонуємо спеціальні умови співпраці, дізнатися про які детальніше можна, зв’язавшись з менеджером компанії за контактним номером. Телефонуйте, запитуйте все, що треба. Ми з радістю надамо всю необхідну інформацію, тому що впевнені: ви перед прийняттям остаточного рішення маєте право бути абсолютно обізнані.

Ціни від виробника

І наостанок... Хочеться ж вітамін А купити з максимальною вигодою, чи не так? То ж ми готові її вам забезпечити. З нами вам не доведеться переплачувати. Ціна на ретинолу ацетат у компанії «Система Оптимум» – одна з найкращих на ринку України. Доступніших пропозицій, ніж виробники, з якими ми співпрацюємо, ніхто робити не здатний.

Звертайтеся за телефоном або через e-mail. Будемо раді співпраці!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вітамін A (ретинолу ацетат) за вигідною ціною, також замовити Вітамін A (ретинолу ацетат) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.