Вітамін B9

7500.00 грн (ціна за 1 кг)

Фолієва кислота (вітамін В9) – це один з найважливіших вітамінів, який стимулює зміцнення імунної та кровоносної системи. Фолієва кислота (вітамін В9) – це не тільки дієве лікування найрізноманітніших захворювань, але й своєчасна профілактика. Додавання у щоденний раціон вітаміну В9 сприяє зміцненню імунітету та покращує загальний емоційний стан.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фолієва кислота. У нас можна купити вітамін В9 за доступною ціною. Вітамін В9 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на вітамін В9 Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку вітаміну В9 по всій території України.

Характеристики фолієвої кислоти

Фолієва кислота (фолацин, фолат, птероілглютамінова кислота, вітамін B9/Bc/M) – розчинний у воді вітамін (0,0016 г/100 мл), що має неабияке значення для розвитку та функціонування кровоносної й імунної систем. До недавнього часу вважався істинно жіночим, але сучасні дослідження довели, що чоловіки потребують його не менше. До вітамінної групи належать і похідні фолієвої кислоти, які разом з нею складають фолати.

Молярна маса – 441,4 г/моль, t плавлення – 250 °C. Формула – C19H19N7O6.

Вперше цю речовину було отримано на початку 40-х років з листя шпинату, а штучно синтезовано вже в 1946 році.

Природні джерела вітаміну В9

- рослинного походження (гриби, цитрусові, банани та абрикоси, диня і гарбуз, буряк, бобові, листові овочі зеленого кольору, горіхи та фініки, а також злаки, крупи, дріжджі й хліб);

- тваринні (м’ясо корови, свині, барана, домашньої птиці, печінка, яйця, риба, молоко й молокопродукти).

У людському організмі вітамін В9 виробляється товстою кишкою за допомогою біфідобактерій. Важливо враховувати: при значному знаходженні під сонячним випромінюванням втрачається половина фолацину, а при термообробці харчових продуктів – до 90 %.

Роль, значення і застосування фолієвої кислоти

Птероілглютамінова кислота – активний учасник регуляційних функцій системи кровотворення. Добре діє на роботу шлунково-кишкового тракту і печінки. Бере участь в окисно-відновних процесах. Сприяє правильній роботі імунної системи і оптимальному утворенню лейкоцитів. Серед інших не менш важливих завдань, які виконує вітамін В9 в людському організмі: - зниження ризику виникнення інсультів та інших розладів серцево-судинної системи; - нормалізація кров’яного тиску; - білковий біосинтез; - зменшення рівня холестерину в крові; - активізація мозкової продуктивності; - засвоєння інших В-вітамінів; - коригування пігментації; - уповільнення менопаузи і мінімізація її симптоматики, плюс регулювання статевого розвитку у підлітків. Основні симптоми, які вказують на нестачу в організмі фолату: втрата апетиту і проблеми з травним трактом, анемія і ускладнене дихання, безсоння і втома, апатія та занепокоєння, порушення пам’яті й депресивний стан, повільний ріст і слабоумство, погіршення стану волосся, шкіри, слизових оболонок. Як недобре, коли організму бракує фолієвої кислоти, так і погано, коли спостерігається її надлишок. Тому необхідно дотримуватися золотої середини, тобто розрахованої добової дози вживання: 200 мкг для дорослого, 100-200 мкг для дитини, 40-60 мкг для немовлят. Вагітні жінки та матері, що годують груддю, потребують збільшеного дозування, а саме: 200-300 мкг і 200-400 мкг відповідно. Ця кислота особливо важлива від того моменту, коли плід починає формуватися, і в ранньому дитинстві. Цей вітамін регулює процес утворення нових клітин, що є особливо важливим під час формування плоду. Вона регулює розвиток і підтримує здоров’я новоутворених клітин, допомагає уникнути передчасних пологів і, як наслідок, появи на світ недоношених малюків. Крім того, ця субстанція сприяє безболісному подоланню післяпологової депресії. Фолієва кислота належить до водорозчинних вітамінів та визначає групу таких споріднених сполук, як фолацин та фолати. Раніше вважалося, що фолієва кислота є найбільш важливою для жіночого організму, але згідно останніх досліджень вітамін В9 зміцнює й організм чоловіків. Вітамін В9 найбільш позитивно впливає на роботу печінки та кишківника, а також допомагає підтримувати імунну систему. Крім того, саме фолієва кислота бере активну участь у всіх відновлювальних процесах у організмі. Вітамін В9 досить часто призначають в періоди реабілітації після тяжкої хвороби для швидшого одужання. Саме фолієва кислота позитивно впливає на роботу кісткового мозку та на швидке засвоєння інформації. Таким чином, вітамін В9 особливо потрібен у підлітковому віці. Фолієва кислота ефективна при таких захворюваннях, як: Безсоння; Нервові розлади; Втрата пам’яті; Порушення травлення; Депресія; Втрата волосся; Захворювання шкіри; Нудота та діарея.

Якщо Вам потрібно купити оптом вітамін В9, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на вітамін В9, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вітамін B9 за вигідною ціною, також замовити Вітамін B9 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.