Вітамін D3 (холекальциферол)

750.00 грн (ціна за 1 кг)

Вітамін D3 (холекальциферол) – жиророзчинний вітамін у вигляді білого кристалічного порошку. У воді не розчиняється, тоді як у хлороформі, олії, спирті та диетиловому ефірі -навпаки.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Хочете купити вітамін D3 – речовину, дуже важливу для людського і тваринного організмів? Шукаєте пропозицію, яка поєднала в собі гарантовану якість продукту з доступною ціною? Вам добре відома його користь, тому ви з упевненістю хочете оформити замовлення на велику партію? Звертайтеся! Компанія «Система Оптимум» – до ваших послуг!

Купити вітамін D3

Замовити D3 (холекальциферол, cholecalciferol) можна прямо зараз, зв’язавшись з нашим менеджером у телефонному режимі або через електронну пошту – як вам зручніше.

Сьогодні купити холекальциферол не складно, на загал. Правда, пропозиції на ринку є різні: не завжди якість така, якою має бути, ціна не у всіх постачальників радує, та й умови співпраці, які влаштовують у всіх сенсах, знайти не так вже й просто. Але вам пощастило – ви потрапили до нас на сайт! Ми зробимо все, щоб у вас залишилися найкращі враження, і ви за необхідності зверталися до нас ще не раз.

Приймаємо замовлення з усієї України, товар завжди в наявності на складі і готовий до відправки, доставка в будь-який регіон країни – зручним для замовника способом і в мінімальні терміни. Це лише мала частина переваг, які ми гарантуємо своїм клієнтам.

Ціни в Україні

Яка вартість цього матеріалу? Ціни на українському ринку різняться. Перед покупкою можете порівняти різні пропозиції й вибрати варіант, який підходить найбільше. Але пам’ятайте: не завжди дорого – значить добре, а доступна ціна – не обов’язково привід задуматися, що не так. Відштовхуватися тільки від цінового фактора – не зовсім правильно, потрібно зіставити його з якісними параметрами продукції, умовами придбання, надійністю компанії тощо.

Якщо хочете замовити вітамін D3 недорого і без будь-яких «але», зупиніть вибір на товарі від ПП «Система Оптимум». У нас – невисокі ціни на партії будь-яких обсягів. А при великих оптових замовленнях можливі додаткові знижки в індивідуальному порядку.

Уточнити кінцеву вартість, згідно з необхідними кількостями матеріалу, можете просто зараз, зв’язавшись з менеджером за контактним номером. Телефонуйте!

Застосування і характеристики холекальциферолу

Перед тим, як купити холекальциферол, необхідно ознайомитися з його характеристиками, дізнатися показання і протипоказання, розглянути спосіб застосування і умови зберігання. До цього зараз і приступимо.

D3 – це життєво необхідний вітамін, що належить до жиророзчинних. Має вигляд порошкоподібної маси білого кольору, сформованої кристалами. Розчиненню у водному середовищі не піддається, проте розчиняється в спирті, етоксиетані, метилтрихлориді та рослинних жирах. Формується в шкірних покривах з 7-дегідрохолестерину під впливом УФ випромінювання. Після цього зв’язується білком і розходиться по органах (печінці, нирках) через кров.

Як засвоюється? Засвоєння при потраплянні до організму разом з їжею відбувається через стінки кишківника. Цьому процесу сприяють кислоти, які виробляє жовчний міхур, реагуючи на жирну їжу. При вживанні цього вітаміну у вигляді харчової добавки необхідно поєднувати це з жировмісною їжею. Коли D3 потрапляє в кров, він, перш за все, скеровується в печінку і там зберігається. Крім того, може накопичуватися в шкірних покривах, мозку, селезінці та кісткових тканинах.

Властивості цієї речовини, які також не можна залишати поза увагою: легке окислення, слабка стійкість до світлового впливу. Термовластивості: t плавлення – 83 °С, t кипіння – 496,4 °С. Формула: C27H44O.

Умови зберігання. Зазначену субстанцію необхідно зберігати, запобігаючи контакту з вологою і прямим сонячним випромінюванням, при t 5-15 °С. Після закінчення терміну придатності (3 роки) продукт стає непридатним до споживання.

Холекальциферол – це природна форма вітаміну D, яка формується в організмі. Порівняно з іншими представниками групи, має специфічні особливості. Зокрема, якщо порівняти D3 з D2, то перший характеризується збільшеною активністю – більше на 25 %.

Для чого потрібен D3? Це унікальний нутрієнт, що функціонує як гормональна сполука. З нього формуються активні елементи, наприклад, кальцитріол. У його функціональних можливостях – стимуляція фосфоро- і кальцієзасвоєння в тонкому кишківнику, інтенсифікація зворотного всмоктування в ниркових канальцях. В оптимальних обсягах він регулює метаболізм, підтримує належний стан різних систем, загалом, і окремих органів, зокрема.

Організму постійно необхідний D3. Коли на вулиці тепло і світло, проблеми з надходженням вітаміну в більшості випадків не спостерігаються – він потрапляє до організму природним шляхом (під впливом УФ променів). Як правило, цих обсягів цілком достатньо. Зимовий період – інша справа: дні – короткі, сонця – по мінімуму, та й сила випромінювання незначна. У цей час особливо важливо подбати про насичення організму холекальциферолом. Як? Людям слід вживати їжу рослинно-тваринного походження, що його містить, або спеціальні препарати, тваринам необхідно давати цю сполуку у вигляді кормової добавки.

У чому міститься вітамін D3? Ось перелік основних продуктів харчування:

 • молоко і молокопродукти. Користь їх не підлягає сумніву і була доведена на прикладі «молочної програми»: коли вона діяла, діти практично не мали недуг, пов’язаних з дефіцитом D3;
 • жирна риба, найкраще – та, що виросла в природному середовищі, наприклад, скумбрія, лосось, сардина та ін. Але тут слід враховувати, що якщо рибу смажити, кількість вітаміну в ній буде значно зменшена;
 • крупи, передусім, вівсяна;
 • яєчний жовток (добова потреба вітаміну – в 5 шт.).

Але як це нерідко буває, природного насичення організму цією речовиною не завжди вистачає. Для поповнення запасів доводиться використовувати спеціальні препарати, які реалізують властивості продукту, його вплив на організм, як і годиться. Інакше погіршиться зір, кістки стануть більш крихкими, різко зменшиться маса тіла і погіршиться загальний стан. Не є винятком захворювання печінки і нирок, дитячий рахіт, надмірна м’якість кісток, гіпертонія, синдром резистентності до інсуліну, запалення кишківника, розсіяний склероз та інше.

Але як небезпечний дефіцит холекальциферолу, так само нічого доброго не слід очікувати від його надлишку. Тому перед прийомом препаратів слід проконсультуватися з фахівцем, щоб знати, як приймати, в яких кількостях і чи треба взагалі це робити в конкретній ситуації.

Які показання до застосування? Є цілий список причин, у зв’язку з якими може бути призначений вітамін D3:

 • профілактика вітамінодефіциту в групі ризику при відсутності розладів всмоктувального характеру;
 • профілактичні заходи, спрямовані на запобігання рахіту у недоношених немовлят;
 • мальабсорбція;
 • рахіт та остеомаляція;
 • остеопороз;
 • гіпопаратиреоз.

Чи є протипоказання? Є, наприклад, підвищена чутливість до цієї речовини, гіперкальціємія, гіперкальціурія, гіпервітаміноз D, саркоїдоз, ниркова недостатність, нирковокам’яна хвороба, туберкульоз.

Приймати цей продукт необхідно, чітко дотримуючись дозування. Середня добова норма для дорослих дорівнює 600 МО, для вагітних – 1500 МО, для дітей і підлітків – 400-500 МО.

Купити вітамін D3 часто доводиться для тварин. В їх організмі він бере участь в реакціях окислення, що потрібні для злагодженої роботи важливих для життєдіяльності органів. Задіюється в фосфорному, вуглецевому і ліпідних обмінах. Завдяки йому, збільшується природна резистентність, а також відбувається опосередкований вплив на ростові процеси та розвиток с/г молодняку.

Якщо цієї сполуки недостатньо, відбуваються порушення мінерального обміну, кількість Ca і P в крові знижується, в результаті кістки утворюються і ростуть не так, як потрібно. У молодняка ВРХ, лошат, ягнят, поросят і птиці розвивається рахіт. При цьому деформуються грудний відділ і кінцівки, погіршується апетит, гальмуються ростові процеси, з’являється немічність, організм стає податливим до різних інфекційних впливів. Дефіцит вітаміну у самиць під час вагітності та лактації може призвести до поганої продуктивності, перегулів маток, характерних проблем після пологів.

Натуральними джерелами вітаміну D для тварин слугують зелені корми, кормові дріжджі та дріжджована їжа. Аналогічно, як і люди, влітку вони отримують цю речовину при впливі ультрафіолету. У зимовий же період потребують спеціальних добавках для кормів (добре, що коштують вони сьогодні недорого). Щоб звести до мінімуму побічні ефекти, необхідно дотримуватися рекомендованих дозувань і враховувати протипоказання.

Головні функції вітаміну D3:

 1. Допомога у формуванні, зміцненні кісток та зубів, шляхом сприяння засвоєнню Ca і Mg, регулювання Ca і Р, підвищених поставок мінералів до вказаних тканин.
 2. Залучення в рості та відновленні клітин, а відтак запобігання активізації злоякісних новоутворень. Ця субстанція гальмує ріст онкоструктур молочних залоз і кишківника. Крім того, допомагає при проблемах з простатою, хворобах головного мозку і псоріатичних ураженнях.
 3. Допомога імунітету, коригування кількості імунних клітин.
 4. Забезпечення належного рівня глюкози в крові.
 5. Сприятливий вплив на ЦНС, шляхом підтримки правильних обсягів кальцію в крові (Ca відповідає за переміщення нервових імпульсів) і відновлення оболонок-захистів нерва.

Замовити з доставкою по Україні

Замовити холекальциферол, ціна якого невисока, з доставкою в будь-який населений пункт України можна у компанії «Система Оптимум». Доступна ціна – лише одна з переваг, які забезпечуються нашим підприємством. Детальніше про інші плюси співпраці – за телефоном.

Хочете купити вітамін D3 у ПП «Система Оптимум» недорого? Оформляйте замовлення! Наші ціни – одні з найкращих на українському ринку, а доставка товару по країні здійснюється в оптимальні терміни.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вітамін D3 (холекальциферол) за вигідною ціною, також замовити Вітамін D3 (холекальциферол) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.