Вітамін K3

1530.00 грн (ціна за 1 кг)

Вітамін К3 впливає на біосинтез білків, регулює і підтримує утворення протромбіну і таким чином є дуже необхідним для згортання крові.
Вітамін К3 – мікрогранули майже білого кольору, іноді жовтуватий. Вітамін К3 застосовується в преміксах і комбікормах для тварин та птиці.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Вітамін К – це група жиророзчинних і гідрофобних вітамінів, що мають величезне значення для білкового синтезу. Також важливий антигеморагічний вплив: ця група речовин запобігає кровотечам та крововиливам, сприяє згортанню крові, регулюючи і підтримуючи формування протромбіну. Вітамін К купити сьогодні може знадобитися для людей і тварин. Що він собою являє, які завдання виконує і де, власне, продається – далі.

Купити вітамін К

Якщо вам знадобився вітамін К, ціна якого не «кусається», оптом, звертайтеся до ПП «Система Оптимум»! У нас К3 завжди в наявності на складі, причому в чималих обсягах, тож доставка партій будь-яких розмірів здійснюється в мінімальні терміни по всій країні. Можлива автомобільним транспортом нашої компанії або іншим способом, за погодженням з клієнтом.

Ціна речовини невисока, особливо, якщо мова йде про замовлення на опт. Можливість отримання знижки в індивідуальному порядку при великооптовій покупці уточнюйте у менеджера за контактним номером телефону. Запропонуємо таку вартість, яка обов’язково вас потішить!

Купити вітамін К3 зі сертифікатом якості і недорого сьогодні в Україні не проблема. Компанія «Система Оптимум» працює для вас і пропонує найкращі ціни!

Характеристика та застосування вітаміну К3

Вітамін К3 також іменується 2-метил-1,4-нафтохіноном і менадіоном. Виглядає як білого забарвлення маса, сформована мікрогранулами. Іноді може бути присутнім лимонно-жовтий відтінок. Кількість основної речовини в складі – 51,5 %. Розчинення у воді і крижаній оцтовій кислоті – помірне, також деякою мірою розчиняється в органічних розчинниках, зокрема в гексані, бензолі та метилтрихлориді. Під впливом сонячного світла трансформується в димер. А водні розчини цієї субстанції з легкістю вступають в реакції з гідросульфітом натрію. Взаємодія з піросульфітом натрію приводить до появи вікасолу. К3 і вікасол (розчинна форма цього вітаміну) мають подібні властивості з натуральними представниками групи К, але, порівняно з тими, мають знижену біоактивність.

Біохімічна функція полягає у слугуванні коферментом у-глутаматкарбоксилази, яка карбоксилює глутамат, у результаті чого формується у-карбоксиглутамінова кислота.

Насипна об’ємна вага – близько 0,8 г/см3. Т плавлення = 106 °С. Формула: I, R = Н (структурна формула). 

З усієї групи вітамінів К у природному середовищі є два: К1 і К2 (перший – в люцерні, другий – в гниючому рибному борошні). К3, як і К4, К5, К6 та К7 – синтетичний матеріал, нафтохінон-похідна з антигеморагічним ефектом. Це штучний аналог натуральних К вітамінів з К-вітамінною активністю. Він не тільки позначається на біосинтезі, а й коригує формування протромбіну, тим самим відіграючи мега важливу роль у кровозгортанні.

Замовити вітамін К3 найчастіше необхідно з медичною метою і для тваринницької галузі. Ця сполука важлива для значної кількості систем організму. Необхідна як для людей, так і для тварин. Її дія широка, зокрема здійснює таке:

 • бере участь в обмінних процесах кісткової та сполучної тканин;
 • нормалізує роботу нирок;
 • сприяє кальцієзасвоєнню, утворенню потрібного виду органів і підтримує належну взаємодію Са й вітаміну D;
 • забезпечує синтез білкових структур у серці та легенях;
 • регулює обсяг протромбіну в крові, а отже сприяє коагуляції (якщо цього білка занадто мало, коагуляційні властивості крові потребують збільшеного часу реалізації);
 • захищає клітини, головним чином, нервові, від окислювальних розладів;
 • коригує імунну відповідь організму.

Також в її функціональних можливостях – оптимальна структура нервової системи і головного мозку.

Якщо розглядати вітамін К3, його роль в сільському господарстві (значення для тварин), то перше, на чому слід акцентувати увагу – здебільшого виникнення його дефіциту у птиці. Тварини, як правило, синтезують зазначену речовину самостійно і непогано з цим справляються. Хоча в деяких випадках введення К3 може знадобитися і їм.

Як проявляється дефіцит? Про нього свідчить наявність анемії, підшкірних крововиливів. Якщо останні занадто інтенсивні, не є винятком летальний результат. Запобігти будь-яким негативам і посприяти доброму здоров’ю птиці можна, своєчасно заповнивши нестачу менадіону. Регулярне насичення ним організму – запорука належного здоров’я багатьох систем організму.

Що ще хочеться зазначити, так це те, що характеристика цього продукту, його структура, сприяють легкості застосування. Просто давайте вітамін К3 птиці разом з кормом, використовуйте вікасол за призначенням – простота + ефективність + безпечність гарантовані!

Зберігання

Вітамін К купити мало, потрібно ще знати, як його застосовувати, а також, як правильно зберігати. Щоб формула препарату не була зіпсована, щоб не були втрачені високі якісні параметри, зберігання повинне здійснюватися з дотриманням таких моментів:

 • прохолодне приміщення з високим ступенем чистоти і сухості;
 • добре закрита тара виробника (якщо розпакована, то ретельно герметизована);
 • відсутність контакту зі сонячним світлом;
 • t до 25 °С.

Якщо замовити товар у надійного виробника і дотримуватися всього зазначеного, термін придатності становитиме два роки. І протягом усього часу буде зберігатися бездоганна якість.

Ціни в Україні

Якщо вас цікавить вітамін К, ціна якого – в доступних межах, наша компанія – до ваших послуг! Взагалі, ціни на К3 на ринку хімічних речовин є різні, але, як правило, не завжди виправдані. Хтось занадто завищує цифру, у когось ціна не відповідає якості і т.д. З нами все інакше: тільки найкраща продукція на опт на найвигідніших умовах!

Замовити вітамін К

Тепер вам відомо все, що потрібно знати про таку речовину, як вітамін К3: його структурна формула, користь, характеристики тощо. Ви знаєте, яка його вартість оптом і де найкраще оформити замовлення в Україні. Все, що залишилося зробити – зателефонувати нам або написати листа на електронну пошту. Після узгодження деталей співпраці ми візьмемося за комплектацію потрібної партії товару і в лічені дні доставимо її за вказаною вами адресою. Звертайтеся!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вітамін K3 за вигідною ціною, також замовити Вітамін K3 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.