Глюкоза

58.80 грн (ціна за 1 кг)

D-глюкоза (C6Н12О6) або декстроза є декстро-ізомером глюкози. Її молекула є дзеркальним відображенням L-глюкози. D-глюкоза є простим цукром (моносахаридом) і важливим у біології вуглеводом. Клітини використовують його як джерело енергії та проміжний продукт обміну речовин.

Купити глюкозу – органічну сполуку, моносахарид, одне з найбільш широко розповсюджених в живих організмах енергоджерело – потреба, актуальна, головним чином, для медицини, фармацевтики і харчопрому. Цей продукт для потреб споживачів поставляється в порошку й іменується також, як L- або D-глюкоза, за назвами двох ізомерів речовини з дзеркальним відображенням молекули. Крім того, для позначення цього матеріалу можуть використовуватися такі назви: виноградний цукор, декстроза, глюкогексоза. Переоцінити значення цього продукту складно. Цей простий цукор є надважливим біологічним вуглеводом, чудово поповнює енергетичні запаси організму і виступає проміжним компонентом в обміні речовин.

Глюкоза в природі

Виноградним цукром глюкозу називають неспроста. Ця ягода – одне з основних природних джерел речовини. Але також присутня глюкоза в різних інших ягодах і фруктах, меді. Глюкозна ланка – складова частина полісахаридів (клітковини, крохмалю, глікогену) і деяких дисахаридів (сукрози, солодового і молочного цукрів).

Глюкоза: властивості та отримання

Природне утворення речовини відбувається в рослинних тканинах при фотосинтезі (глюкоза – один з головних продуктів цього складного хім. процесу). Пром. отримання полягає в гідролізі крохмалю (зокрема кукурудзяного, пшеничного, рисового, маніокового) і целюлози. Та навпаки, ці полімери (крохмаль і целюлозу) отримують при дегідратації глюкози.

глюкоза формулаХочете замовити речовину? Не зайвим перед цим буде ознайомитися з її фізичними й хімічними властивостями. За фіз. параметрами це позбавлений забарвлення і ароматичних характеристик твердий кристалічний матеріал (біла порошкоподібна маса) зі солодким смаком (порівняно зі сахарозою, солодкість удвічі менша). Добре розчиняється у водному середовищі, оцтовій к-ті та інших розчинниках, а також в реактиві Швейцера і концентрованих розчинах ZnCl2, H2SO4. Разом з тим, у етиловому та метиловому спиртах розчиненню піддається лише частково.

Глюкоза (ціни на цей продукт сьогодні – в доступних межах) підлягає відновленню в 6-тиатомний спирт (сорбіт) і піддається легкому окисленню. У свою чергу, в зв’язку з відновлювальними властивостями, вона відновлює Ag з аміачного розчину Ag2O і мідь (I) з міді (II). Крім того, формує ізонітрозосполуки при поєднанні з NH2OH та озазони, компонуючись з похідними діаміду. Алкілуванню і ацилюванню піддається без зайвих складнощів. Окислення, а саме дія сильними окислювачами на глікозиди глюкози, приводить до утворення глюконової кислоти. Отриманий матеріал, у свою чергу, може послужити джерелом глюкуронової к-ти (в ході гідролізу), а далі – глюкарової к-ти (при подальшому окисленні). 

Формула С6H12O6
Молярна маса 180,16 г/моль
густина 1,54-1,6 г/см3
t плавлення 146-150 °C

Застосування глюкози

Основні напрямки, для яких найчастіше необхідно купити глюкозу:

  • харчопром. З декстрози, поєднуючи її в рівних обсягах з фруктозою, виготовляють інвертний цукор. Цей та інші цукрові сиропи вводять в харчову продукцію для пом’якшення текстури, запобігання кристалізації цукру і для поліпшення смакових якостей. З примітних процесів, які також вдається забезпечити за допомогою цього моносахариду: згущення, підсолодження, зволоження. А утримування вологи, разом з тим, дозволяє довше зберігати продукти свіжими. Крім того, глюкогексоза є популярним компонентом різноманітної кондитерки. У морозиві покликана зменшувати точку замерзання. Виконує важливу роль і при введенні в хлібобулочну продукцію, консерви, молокопродукти, лікери тощо.
  • медицина. Оптом глюкозу купують і для застосування в медичній галузі. З її допомогою вдається визначати діабет, боротися з інтоксикаціями (з огляду на універсальний антитоксичний вплив), лікувати хвороби печінки. До того ж, вона – важливий інгредієнт рідких субстанцій, що заміщають кров і використовуваних проти шоку.
  • хім. синтез. Задіюється в створенні орган. кислот (аскорбінової, глюконової) та біотину.
  • нафтопром. Служить компонентом бурових розчинів.

Біологічні функції глюкози

глюкоза гуртГлюкоза – це вуглевод, що поглинається організмом разом з їжею. Він трансформується в енергію, яка дозволяє виконувати різноманітні функції і навіть просто зберігає тепло в тілі. При метаболічних процесах піддається окисленню і стає вуглекислотою, водою, а також низкою інших сполук. Енергетична ефективність продукту – близько 686 ккал/моль.

Глюкоза – це один з трьох моносахаридів (поряд з фруктозою і галактозою), всмоктування яких під час травлення відбувається безпосередньо в системі кровообігу людини. За їх присутності встановлюється рівень цукру в крові.

Купити глюкозу оптом

Якщо вас цікавить питання, де можна купити глюкозу великим або дрібним оптом, ви потрапили за адресою. Компанія «Система Оптимум» пропонує цю речовину в будь-яких обсягах для замовників з усіх регіонів країни. У нас на складах декстроза завжди є в достатніх кількостях, щоб задовольнити запити кожного замовника за першим же зверненням. Купуючи глюкозу у нас, ви гарантовано отримуєте цілий перелік незаперечних переваг:

  • бездоганна якість продукту, що підтверджується відповідним сертифікатом;
  • своєчасні поставки в Україні, завдяки наявності товару на складах і власному автомобільному парку компанії;
  • невисока вартість, обумовлена розумною, спільно вигідною в ланцюжку постачальник-клієнт ціновою політикою нашого підприємства.

Ціни в інтернет-магазині «Система Оптимум»

Вартість глюкози, що забезпечується ПП «Система Оптимум» – одна з важливих передумов, які пояснюють велику базу постійних клієнтів підприємства. Ми не бачимо сенсу завищувати такий параметр, як ціна, і на рівному місці втрачати замовників. Усі товарні позиції, представлені в прайсі, коштують недорого. Упаковка можлива в мішки по 25 кг. Від обсягів замовлення залежить і кінцева вартість партії продукції: чим більші кількості ви будете купувати за раз, тим менше буде коштувати кожен кілограм.

Щоб уточнити, у скільки обійдеться певний обсяг речовини, зверніться до наших менеджерів за контактними номерами телефонів. Цілком ймовірно, що вам буде надана додаткова знижка в індивідуальному порядку.

Глюкоза з доставкою по Україні

Покупки від виробника – це низка незаперечних переваг, які ви, без сумнівів, отримуєте на додачу до бездоганної якості продукції. Доступність – одна з них, але далеко не єдина. Крім того, ви вже початково набуваєте впевненості в найкращих умовах співпраці. Принаймні, з нашою компанією так точно. Ви завжди можете поцікавитися відгуками попередніх покупців як про товар, так і про постачальника. І не обов’язково в інтернет-магазині підприємства, можна, загалом, на просторах всесвітньої інформаційної мережі. Приховати певні негативні нюанси сьогодні практично неможливо, хоча деякі недобросовісні представники ринку примудряються це робити. Ми ж спрямовуємо свої сили в протилежний бік, а саме на вдосконалення всіх аспектів діяльності, запобігання будь-яким негативам, а не на їх вуалювання. У нас придбати товар з доставкою в будь-який регіон країни просто, легко і надійно.

Замовити глюкозу недорого

Хочете купити глюкозу за доступною вартістю просто зараз? ПП «Система Оптимум» – до ваших послуг! Телефонуйте або приїжджайте до нас – і ми надамо всю необхідну інформацію, що вас цікавить про товар (не тільки на словах, а й у вигляді сертифіката якості, лабораторного висновку). Вас обов’язково порадують умови співпраці, зокрема у фінансовому плані, в плані доставки, оплати, термінів виконання замовлення та ін.

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Глюкоза за вигідною ціною, також замовити Глюкоза з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.