Акція!

Пропіленгліколь

75900 грн
75.90 грн
(ціна за 1 кг)

Синоніми: монопропіленгліколь, 1,2 пропіленгліколь
Молекулярна формула: C3H8O3
Міжнародна назва: propylene glycol

Призначення: cтабалізатор, консервант, харчова добавка, холодоагент.
Фасовка: пластмасові каністри.
Вага: 1.075кг, 5.375кг, 21.5кг, 215кг, 1000кг.

product-cheaper
Знайшли дешевше? Ми знизимо ціну спеціально для вас*

*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Пропіленгліколь (пропан-1,2-діол, 1,2-пропандіол, скорочено – ПГ, PG, PGI) – це двоатомний спирт, сполука органічної природи. Виглядає як безбарвна рідка речовина, що має незначний специфічний запах. На смак злегка солодка. Гігроскопічна. Повністю розчиняється у водному середовищі та етиловому спирті. Також розчиненню піддається в діетиловому ефірі, диметилкетоні й метилтрихлориді. Пропіленгліколь купити можна отриманий з нафтових продуктів, з яких його добувають у процесі дистиляції та очищення. Потім здійснюють апробацію на те, як речовина поєднується з тваринними клітинами.

Молярна маса – 76,09 г/моль, густина – 1,0363 г/см³. Термовластивості: t плавлення – -60 °C, t кипіння – 187,4 °C, t спалаху – 107 °C. Формула: C3H8O2.

Пропіленгліколь: фізико-хімічні властивості

пропіленгліколь формула

Хімічна формула: СH2(OH)-СH(OH)-СH3
Стан:рідкий
Молярна маса: 76,09 г/моль
Плотність: 1,0363 г/см³
Динамічна в’язкість: 0,056 Па·с
Кінематична в’язкість: 0,054 см²/с (при 20 °C)
Константа дисоціації кислоти: 14,8
Розчинність:
в воді – повна
в етанолі – повна

Пропіленгліколь купити оптом

Якщо вас цікавить пропіленгліколь технічний, ціна на оптові партії якого – одна з найкращих в Україні, компанія «Система Оптимум» до ваших послуг. На складі нашого підприємства ця речовина завжди є в значних обсягах. Як дрібнооптові, так і великі замовлення обходяться клієнтам досить доступно. Ми реалізуємо пропілен гліколь німецького виробництва, характеристики якого виглядають так:

 • 99,5 % основного компоненту;
 • не більше 0,002 % кислотність;
 • обсяг води не перевищує 0,2 %;
 • хлоридів у складі – максимум 1 ppm, заліза – до 0,5 ppm.

«Система Оптимум» продає тільки той товар, в якості якого впевнена стовідсотково. Кожна партія відповідає заявленим характеристикам і супроводжується відповідними сертифікатами якості. І безпосередньо продукція, і її ціна, і умови придбання стануть для вас приємним сюрпризом. Завдяки власним складським приміщенням, великому автопарку компанії, доставка цієї речовини по всій території України здійснюється в найкоротші терміни. Якщо вам потрібен пропіленгліколь опт, звертайтеся до співробітників ПП «Система Оптимум». Зателефонувавши за контактним номером або скориставшись e-mail, ви зможете уточнити ціну, умови оплати-доставки і конкретизувати терміни поставок.

Пропіленгліколь: застосування

теплоносій пропіленглікольПГ застосовується в різних галузях. Мабуть, найбільш відома сфера його задіяння – виготовлення антифризів (холодо- та теплоносіїв), рідин, що запобігають обмерзанню, і гальмівних. Теплоносії з низькою температурою замерзання, виготовлені з водного розчину композиції, активно експлуатують у побуті і різних промислових галузях в опалювальних, вентиляційних, кондиціонуючих та інших системах. Примітно, що їм характерний низький ступінь токсичності. Інші сфери використання:

 • створення еластичних поліуретанів, алкідних і поліефірних смол, необхідних для будівельної галузі й автомобілебудування;
 • фармацевтика і косметичний напрямок. Тут пропіленгліколь (ціна якого, до речі, цілком доступна) виступає ефективним розчинником не тільки для природних, а й для штучних матеріалів. Без нього часто не обходяться, коли готують мазі, креми, шампуні, помади та іншу косметичну (доглядову, декоративну) і фармацевтичну продукцію;
 • харчопром. Ця сполука відома як добавка до їжі E1520, консервант і бактерицидний агент помірної дії, розчинник інших харчових добавок і зволожувач тютюну. Її додають в їжу (цукерки, бісквіти, вівсяне печиво та іншу кондитерку), а також у напої (енергетичні, плюс слабо- і безалкогольні газовані). З її участю здійснюють заморозку фруктово-ягідної продукції та пташиного м’яса. Крім того, її в аерозольній формі нерідко розпорошують в повітряному середовищі робочих приміщень харчової галузі з метою дезінфекції;
 • виробництво пластичних мас, целофану, ПВХ плівок. Тут пропіленгліколь служить пластифікатором;
 • кіноіндустрія й event-сфера. Задіюється в димовій техніці, сприяє візуалізації ефектів на різних заходах, шоу, концертах тощо.

Пропіленгліколь як ветеринарний препарат

Пропіленгліколь, крім усіх зазначених вище напрямків, має чимале значення і для сільського господарства. Це чудовий засіб для профілактики кетозу у телиць і корів, а також гарна енергетична добавка до кормів для ВРХ. Завдяки їй вдається збільшити надої, жирність молока, здійснити підтримку або підвищити рівень глюкози в крові, що особливо важливо для тварин в період лактації. А ще тут цінні її антисептичні властивості. Але давайте про все по порядку. Механізм дії. Тваринному організму не потрібно багато часу, щоб засвоювати ПГ. Ця речовина оперативно всмоктується в рубці, через кров проникає в печінку і в великих кількостях доступна проміжному метаболізму. Тут вона задіюється для вироблення глюкози, синтезу енергії. Є ідеальним варіантом для заповнення енергодефіциту в годуванні жуйних тварин. Як наслідок, надійно стоїть на сторожі кетозу. Вирішення проблеми кетозу за допомогою пропіленгліколю. Високоякісні корми не завжди доступні тваринам. Це призводить до погіршення лактації й негативним чином впливає на організм, загалом. У ВРХ часто спостерігається кетоз – порушення обмінних процесів у високопродуктивних тварин. До цієї недуги призводять нестача енергії в період активної лактації, надмірна кількість білків у раціоні, наявність у кормах великих обсягів масляної кислоти. І саме на першу з причин (енергодефіцит) припадає половина всіх випадків прояву захворювання. Тож переоцінити роль PG в житті корів неможливо. І для профілактики, і для лікування кетозу він – саме те, що потрібно. Дозування. Кількість препарату, що необхідна корові, залежить від того, в якому періоді життєвого циклу вона перебуває. Якщо маєте справу зі сухостійною особиною, за два-три тижні до отелення (тобто в період підготовки) введіть в її раціон 150 г пропан-1,2-діолу. Коли ж корова отелиться, то підніміть дозу до 250 г і тримайте її на такому рівні протягом місяця. У другий і третій місяці знову ж оптимальним стає обсяг 150 г. Якщо ж годувати кожну корову, окремо з огляду на її період, немає можливості, використовуйте стандартну дозу для всього поголів’я, що лактує – 200 г. Не нехтуйте наведеними цифрами, адже як зменшена кількість добавки, так і її надмірні обсяги небезпечні негативними наслідками. Переваги ПГ як ветеринарного препарату:

 • швидке і повне засвоєння в рубці;
 • ефективне заповнення нестачі енергії у корів у період лактації;
 • скорочення тривалості сервіс-періоду;
 • збереження аніон-катіонного балансу в організмі тварини;
 • підвищення надоїв на 2-4 л на добу, відсотку жиру та білка в молоці на 0,2-0,3 од.

Отже, пропіленгліколь – це незамінне енергоджерело і засіб профілактики кетозу. В його функціональних обов’язках – забезпечення продуктивності та здоров’я ВРХ, а відтак і значне збільшення економічного чинника.

Де купити пропіленгліколь?

Купити пропіленгліколь можна як в Україні, так і за кордоном. І перший, і другий варіант припускають безліч пропозицій від різних виробників і постачальників. Але, як ви самі розумієте, купувати в своїй країні більш зручно – терміни доставки в такому випадку будуть мінімальними. Всього кілька днів – і ви зможете почати роботу з новою партією речовини. У випадку самостійного імпорту (або імпорту за допомогою компанії) з-за кордону, звичайно, часу піде набагато більше. Хтось скаже, мовляв імпортний товар має кращу якість. Не завжди. Але якщо вас у цьому питанні не переконати, то все одно не варто замовляти доставку з інших країн. Реактиви, виготовлені в Європі, вже сьогодні є в Україні, і купити їх не становить проблем. Пропіленгліколь від ПП «Система Оптимум» – це високоякісний європейський продукт (виробництва Німеччина), присутній на складах компанії у Львові у великих кількостях. Якість – бездоганна, ціни – доступні, поставки в усі регіони країни – оперативні. Тепер, коли ви знаєте, де можна купити пропіленгліколь, а тим більше орієнтуєтеся, де найкраще оформляти замовлення, можете сміливо приступати до справи.

Ціни на пропіленгліколь Україна

Потрібен пропіленгліколь? Ціна має чи не вирішальне значення? Вам обов’язково потрібно розглянути пропозиції нашої компанії. Ми не станемо стверджувати, що нижчої вартості на хімічні речовини, лабораторні реактиви та іншу суміжну продукцію, зокрема і на сполуку, що розглядається, вам ніхто не запропонує. Ми постійно моніторимо ринок і можемо вас запевнити: в Україні в цьому сегменті є різні пропозиції, що сильно відрізняються одна від одної і за ціною, і за якістю. Але те, що у нас одне з найкращих співвідношень цих двох надважливих параметрів, ми вам гарантуємо. Точно сказати вартість не можна. Все індивідуально. Головний аспект, який визначає кінцеву цифру – обсяги закупівель: що більша партія, то менша ціна на одиницю продукції. До речі, з’ясувати кінцеву вартість ви можете прямо зараз, звернувшись до наших менеджерів. Зателефонуйте їм – і зможете пропіленгліколь купити оптом з персональною знижкою https://www.propylenglikol.com.ua/. На замітку! На сайті «Система Оптимум» ви побачите і зможете замовити не тільки розглянутий продукт, але й безліч інших хімічних матеріалів. Потрібно купити ветеринарні препарати? Хочете купити луги, кислоти (зокрема, необхідна борна кислота), солі або інші речовини? Вибирайте, а якщо потрібна допомога, телефонуйте – допоможемо визначитися.

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ

Пропіленгліколь-1,2

С3Н8О2
Кваліфікація

фарм

Виробник

Німеччина, DOW

Термін зберігання   

2 роки
Показники якості

Показник

Норматив

Випробування

1

Монопропіленгліколь, %

> 99,7

99,93

2

Вода, %

< 0,1

0,011

3

АРНА колір, Pt-Co

5

2

4

Дипропіленгліколь, %

0,1

0,0486
Лабораторний висновок: якість препарату відповідає вимогам USP

Міжнародна назва propane-1,2-diol; propylene glycol; α-propylene glycol; 1,2-propanediol; 1,2-dihydroxypropane; methyl ethyl glycol (MEG)
Хімічна формула C3H8O2
Назви-синоніми  1,2-пропандіол, 1,2-діоксипропан, монопропіленгліколь, α-пропіленгліколь, e1520
Країна

Китай

Виробник

Shandong Greenfood Import & Export Co.,Ltd

Вага

фасування 1000 кг

бочка 215 кг

каністра 21,5 кг

налив

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Пропіленгліколь за вигідною ціною, також замовити Пропіленгліколь з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.