Рефрактометр РПЛ-4

24000.00 грн

Рефрактометр РПЛ-4 призначений для вимірювання показників заломлення рідких і твердих (прозорі скла, кристали, полімери) речовин і масової частки сахарози в хімічно чистих розчинах сахарози в воді.

SKU: .
Категорія: Рефрактометри

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності рефрактометр РПЛ-4. У нас можна купити рефрактометр РПЛ-4 за доступною ціною. Рефрактометр РПЛ-4 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на рефрактометр РПЛ-4 приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку рефрактометра РПЛ-4 по всій території України.

Характеристики та застосування

Рефрактометр РПЛ-4 може використовуватися також для визначення масової частки сухих речовин у розчинах, що містять сахарозу і для кількісного аналізу різних розчинів і рідких сумішей. Рефрактометр застосовується для контролю технологічних процесів на підприємствах харчової, переробної, фармацевтичної, хімічної та інших галузей промисловості, а також для контролю якості харчових продуктів. Робота рефрактометра заснована на використанні оптичного принципу граничного заломлення або повного внутрішнього відображення.

Технічні характеристики:

Діапазон вимірювання показників заломлення, nD 1,30...1,54
Межа основної похибки за показником заломлення, nD ± 2х10-4
Ціна поділки шкали показника заломлення, nD 1х10-3
Діапазон вимірювань масової частки сухих речовин в розчині 0...95 %
Межі абсолютної похибки при вимірюванні масової частки сахарози,% в діапазоні від 0 до 50% в діапазоні понад 50 до 95% ± 0,2 ± 0,1
Ціна поділки шкали відсотків масової частки сахарози,% в діапазоні від 0 до 50% в діапазоні від 50 до 95% 0,2 0,1
Довжина хвилі, нм 589,3
Температура навколишнього середовища, °С +10 ... +35
Шкали приведені до температурі, °С 20
Діапазон діоптрійної наведення окуляра зорової трубки, діоптрій -3,5 ... +3,5
Електроживлення 220В, 50Гц
Споживана потужність, ВА, не більше 8
Габаритні розміри, мм 180х180х370
Вага, кг 5,5

Якщо Вам потрібно купити оптом рефрактометри РПЛ-4, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на рефрактометр РПЛ-4, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Рефрактометр РПЛ-4 за вигідною ціною, також замовити Рефрактометр РПЛ-4 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.