Валін-L

240.00 грн (ціна за 1 кг)

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності Валін-L. У нас можна купити Валін-L за доступною ціною. Валін-L має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Валіну-L Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку Валіну-L по всій території України. При купівлі Валіну-L оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

SKU: .
Категорія: Амінокислоти
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Купити валін – одну з незамінних для людей і тварин амінокислот – необхідно для різних спеціалізованих підприємств. Вона – надважливий учасник зростання і вироблення тканин організму, енергоджерело клітин м’язів. Вона не дає зменшуватися об’єму серотоніну, максимізує узгодження м’язів і знижує сприйнятливість до різних факторів: болю, високих і низьких температур тощо.

Де міститься валін? З природних сировинних джерел цієї речовини: сирі яловичина, філе курки і лосося, яйця, молоко, волоські горіхи, пшеничне та кукурудзяне борошно, неочищений рис і сушений горох.

Яке значення в організмі має, які фізичні та хімічні властивості цієї субстанції, а також її опис і застосування, де купити L-Валін найкраще – про це і про інші важливі супутні питання піде мова далі.

Купити L-Валін в Україні

Купити в Україні амінокислоту, що розглядається, з одного боку, нескладно, з іншого – деякі труднощі, все ж, можливі. Її пропонують різні компанії і вибір, здавалося б, зробити легко. Але далеко не всі пропозиції варті уваги. Можна витратити час і в результаті залишитися не зовсім задоволеними прийнятим рішенням. Чому так? Тому що від самого початку варто врахувати низку нюансів: якісні параметри, відповідність характеристик вимогам, ціни на опт, умови доставки, оплати, терміни поставок та інше. Якщо щось лишити поза увагою, самі розумієте, результат не порадує у всіх сенсах. Як же досягти зворотного? Як з вигодою придбати якісний продукт? Головне, що ми радимо зробити – це правильно визначитися з постачальником.

Якщо ви зупинитеся на пропозиції від ПП «Система Оптимум», оформите замовлення в інтернет-магазині компанії найближчим часом, організуємо поставку валіну в найкращому вигляді. Забезпечимо належну якість, доступну вартість з доставкою речовини оптом у мінімальні терміни на ваше підприємство.

Фізичні та хімічні властивості

Валін, або 2-аміно-3-метилбутанова к-та, належить до незамінних аліфатичних АМК неполярної природи зі стимулюючим ефектом. Це одна з двадцяти протеіногенних АМК, що входить до складу майже всіх існуючих білків. Також присутня у вільній формі. Має вигляд твердого порошку (кристалічної маси) білого забарвлення. При попаданні в організм активує його роботу, допомагає формуватися, підтримує структурну і робочу цілісність.

Валін міцно пов’язаний з двома іншими важливими амінокислотами (маються на увазі лейцин та ізолейцин). Всі вони мають загальні властивості, є водовідштовхувальними, нечасто задіюються в біохім. процесах, зате дуже важливі для встановлення 3-мірної білкової структури. Додатково валін допомагає поглинати інші АМК. Є глюкогенним, тобто має здатність трансформуватися печінкою в глюкозу, яку потім м’язові тканини застосовують як одне з енергоджерел. А ще слугує вихідним матеріалом для вироблення вітаміну В3 і пеніциліну.

Молярна маса – 117,15 г/моль, густина – 1,230 г/см³, t плавлення – 315 °C. Формула: C5H11NO2.

Такі основні хімічні та фізичні властивості цієї сполуки.

Вперше валін був синтезований штучно (шляхом гідролізу білків) в 1901 р. нім. вченим-хіміком Фішером з казеїну. Назва присвоєна на честь рослини валеріани. Сьогодні цей матеріал отримують мікробіологічним способом.

Опис і застосування

Для чого людям і тваринам валін? Замовити цю речовину оптом необхідно, позаяк її характеристика пояснює безліч позитивних впливів на організм.

Біологічне значення матеріалу полягає в чималому переліку здійснюваних ефектів. Ось основні з них:

 • сприяння синтезу, росту і відновленню тканин тіла;
 • участь в синтезі білків;
 • допомога у виробленні пантотенової кислоти і пеніциліну;
 • виконання ролі потужного джерела енергії для клітин м’язів, з огляду на приналежність до розгалужених АМК;
 • забезпечення здорового стану і підтримка тонусу м’язів;
 • позитивний вплив на імунну систему;
 • перешкоджання зменшенню кількості серотоніну;
 • поліпшення м’язової координації;
 • зниження больових відчуттів, а також чутливості до холоду, спеки та інших зовнішніх впливів;
 • підтримка оптимального азотообміну;
 • регулювання рівня цукру в крові;
 • підвищення розумової активності;
 • допомога в лікуванні депресивних станів, розсіяного склерозу;
 • боротьба зі шкідливими звичками, зокрема курінням, алкоголізмом і наркоманією;
 • поліпшення психічного стану шляхом нормалізації когнітивних функцій;
 • налагодження функціонування печінки і жовчного міхура + лікування цирозу і гепатитів;
 • усунення амінокислотної недостатності;
 • допомога в позбавленні від зайвої ваги шляхом зменшення апетиту;
 • захист мієлінової оболонки, яка оточує нервові волокна в головному і спинному мозку;
 • інгібування проходження триптофану через гематоенцефалічний бар’єр;
 • поглинання організмом і засвоєння в ньому інших АМК (коригування амінокислотного балансу);
 • противірусна дія;
 • виведення токсинів;
 • профілактика захворювань головного мозку.

Загальні показання до використання: безсоння, депресія, мігрень, алко- та наркозалежність, великі фіз. навантаження, дефіцит АМК, анемія, зайва вага, проблеми з шлунково-кишковим трактом і видільною системою.

Зверніть увагу! Щоб амінокислота L-Валін засвоювалася, як слід, і справлялася зі своїм призначенням на ура, її необхідно використовувати разом з L-Лейцином і L-Ізолейцином у стандартно встановленому співвідношенні 2:2:1. Саме в такому випадку вдасться досягти максимально бажаних ефектів.

Оскільки сам організм виробляти цю речовину нездатний, людям вкрай важливо вживати їжу, що її містить, або спеціальні БАДи, згідно з добовими потребами.

Особлива цінність добавки спостерігається для спортсменів та інших людей, які ведуть активний спосіб життя. Зазначена амінокислота запобігає пошкодженням мускулатури і насичує тканини глюкозою, яка потрібна для виробництва енергії при значних фізичних навантаженнях. Також збільшити дозу надходження добавки до організму необхідно після гострих фіз. напружень, хвороб, травм, хірургічних втручань і людям, які чутливі до перепадів температур.

Опис продукту не буде повним, якщо залишити поза увагою такі аспекти, як шкода і протипоказання. Так, незважаючи на всю корисність, вони існують. Найкраще вживати цю добавку після консультації з фахівцем, оскільки неправильні дії можуть закінчитися сумно.

Протипоказана ця субстанція людям, у яких встановлена важка недостатність печінки, нирок або серця, неповнолітнім, вагітним і жінкам, які годують груддю, хворим на гепатит, діабет, з порушеннями амінокислотного метаболізму та індивідуальною непереносимістю.

Шкідливі впливи виглядають, як блювота і нудота, прискорене биття серця, галюцинації і лихоманка.

Щоб запобігти будь-яким негативам, а позитивні ефекти відчути максимально, потрібно знати, скільки валіну необхідно організму, кому його можна приймати, а кому ні, в яких продуктах харчування міститься та інші нюанси.

Валін в тваринництві. Купити L-валін недорого часто необхідно не тільки для людей, а й для тварин, переважно для птиці. Ця кормова добавка покликана балансувати раціон сільськогосподарської птиці за валіном. Мега значуща роль в організмі птиці полягає в залученні валіну до процесу вироблення м’язового протеїну. Тобто першочергове значення має його застосування м’язами в ролі енергоджерела. Таким чином, можна підвищити ростові показники с/г тварин природним способом.

Цю сполуку вводять в комбіновані корми через премікси. Увага: не потрібно таку їжу піддавати термообробці. Це одне з небагатьох застережень. Загалом же, добавка зручна і легка у використанні. Вона сумісна з різними кормовими інгредієнтами, ліками та іншими додатками до кормів.

Примітно, що тваринну продукцію після введення в раціон L-Валіну людям можна вживати без обмежень.

Замовити за вигідною ціною

Ціни завжди мають одне з ключових значень, коли мова йде про придбання чого-небудь. Валін у цьому сенсі не є винятком. Ясна річ, що купити добавку хочеться і недорого, і з абсолютною впевненістю в її належній якості, виконанні функцій, як годиться. Саме такі умови гарантовані при покупці в інтернет-магазині «Система Оптимум» на опт.

Ми продаємо цю добавку в різних обсягах за невисокою вартістю. Але чим більша партія, тим придбання стає ще вигіднішим. Купити валін великим оптом у нас – значить істотно заощадити, як на оплаті товару, так і на його доставці. Вам не доведеться багаторазово оплачувати послуги транспортних компаній – зможете за раз отримати необхідні обсяги речовини і виграти у фінансовому плані.

Уточнити розмір знижки в індивідуальному порядку можете, зв’язавшись з нашим менеджером за телефоном або через емейл. Також у телефонному режимі – відповіді на всі ваші запитання з приводу нашої продукції і умов її придбання.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Валін-L за вигідною ціною, також замовити Валін-L з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.