Гліцин (амінооцтова кислота)

180.00 грн (ціна за 1 кг)

У нас можна купити гліцин за доступною ціною.  Гліцин має сертифікат якості. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку гліцину по всій території України.  При купівлі  гліцину оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

SKU: .
Категорія: Амінокислоти
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Гліцин купити в Україні сьогодні не складно, позаяк він є в асортименті різних компаній. Але якщо вас цікавить варіант покупки, який потішить у всіх сенсах, все ж, у першому-ліпшому місці купувати не варто. Спочатку необхідно ознайомитися з інформацією про компанію, поцікавитися відгуками клієнтів. Гліцин купити варто тільки тоді, якщо нічого не насторожує і вам підходять абсолютно всі умови придбання. Зупинятися на чомусь гіршому немає сенсу. У наш час цілком реально підібрати варіант, який влаштує у всіх сенсах – знаємо із власного досвіду.

Купити гліцин недорого в Україні

Купити гліцин за невисокою ціною клієнтам з усієї України пропонує ПП «Система Оптимум». Ця речовина завжди є у нас на складах у достатніх обсягах і може бути відправлена вам без зволікань. Кінцева ціна залежить від кількостей, які замовляються, але в будь-якому випадку вона – одна з найкращих на вітчизняному ринку хімічних реактивів. Уточнити, у скільки вам обійдеться та чи інша партія продукту, можете телефоном або через електронну пошту.

Зараз же не витрачатимемо багато часу на розгляд цінових аспектів. Перейдемо до визначення цієї речовини, з’ясуємо, які її властивості, для яких галузей вона може знадобитися, а також приділимо увагу іншим не менш важливим супутнім питанням.

Сфери застосування гліцину

Гліцин (амінооцтова/аміноетанова кислота) – це амінокислота, що належить до числа найпростіших аліфатичних представників цієї групи сполук. Є єдиною протеїногенною АМК, яка не має оптикоізомерів. Неелектроліт. У воді розчиняється добре, особливо в гарячій (при нагріванні розчинність збільшується в рази). Крім того, чималому розчиненню піддається в піридині, помірному – в етиловому спирті. В ефірі не розчиняється. На вигляд це біла кристалічна маса без запаху. Свою назву ця сполука отримала від того, що має солодкуваті смакові параметри («glycys» з давньогрецької перекладається як «солодкий»). Контактуючи з металами, зокрема з Na, Fe, Cu, Zn, Mn та іншими, формує в поєднанні з їх іонами складні солі (гліцинати)

Молярна маса – 75,07 г/моль, густина – 1,607 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 233 °C, t розкладання – 290 °C. Формула: C2H5NO2.

Гліцин присутній в структурі великої кількості біоактивних речовин і білків людського організму. Його синтез виглядає як гідроліз соєвого білка. Також отримання можливе під час хлорування карбонових кислот з подальшою дією нітриду водню.

Гліцин – амінокислота, застосування якої зосереджене в медицині, фармацевтиці, виробництві спортивного харчування, косметичній сфері та низці інших галузей. Це пояснюється специфічною біологічною роллю цієї речовини. Вона – компонент білків і біологічно активних сполук. З неї в живих клітинах виробляються порфірини і пурини. Це нейромедіаторна амінокарбонова кислота, яка діє в двох планах. Гліцинові рецептори розташовуються у великому переліку ділянок головного та спинного мозку. Зв’язування гліцину з рецепторами приводить до гальмування нейронів, зменшення виділення з них «збуджувальних» АМК (зокрема глутамінової к-ти) і підвищення вироблення ГАМК. А ще речовина, що розглядається, з’єднується зі спеціальними частинами NMDA-рецепторів, у зв’язку з чим допомагає транслювати імпульси від збуджувальних нейромедіаторів глутамату й аспартату.

Тепер давайте розглянемо застосування аміноетанової кислоти у зазначених вище сферах детальніше.

Медицина. Гліцин є медикаментом, що здійснює вплив на метаболізм. Регулює обмінні процеси, нормалізує і активізує захисні якості нервової системи, знімає психічне напруження, а також стимулює розумову працездатність. З його допомогою можна мінімізувати негативні наслідки отруєнь. Примітний також в плані антиоксидантного захисту організму.

Пригнічувальна дія на функціонування ЦНС характеризується такими ефектами:

 • зменшення психоемоційних розладів;
 • боротьба з агресією;
 • підвищення соц. адаптації;
 • поліпшення пам’яті та асоціативних процесів;
 • підтримка стабільно гарного настрою;
 • допомога в засинанні + нормалізація сну.

Крім того, амінооцтова кислота допомагає позбавлятися або знижує розлади вегето-судинної системи (в т.ч. у клімактеричний період), робить менш вираженими церебральні порушення при черепно-мозкових травмах, ішемії та інсульті. За нею – зменшення токсичного впливу в результаті вживання алкоголю і деяких медикаментів, головним чином, тих, що впливають на центральну нервову систему (нейролептики, анксіолітики, антидепресанти, снодійні та протисудомні препарати). В урологічному сегменті 1,5 % гліциновий р-чин використовують для кроплення при трансуретральних хірургічних втручаннях.

Ця субстанція легко потрапляє в різні тканини і рідини організму. Піддається розкладанню на воду і вуглекислий газ. У тканинах не накопичується.

Фармакологічна форма випуску – білі таблетки, плоскоциліндричні капсули, що містять 100 мг діючої речовини і допоміжні компоненти (метилцелюлозу, стеариновокислий магній). Нерідко таблетки гліцину доповнюють вітамінами групи В і D3.

Перед тим, як купити гліцин (Україна) в якості ліків, слід ознайомитися з протипоказаннями і побічними ефектами. Цей препарат протипоказаний людям, у яких існує збільшена чутливість до активної речовини або інших інгредієнтів (якщо раніше були алергійні реакції на компоненти ліків). Що стосується побічної дії продукту, то практичне використання її не зафіксувало. Однак є ймовірність, що можуть розвинутися алергії, які супроводжуються появою червоних плям на шкірі, свербіння, кропив’янки, нежитю та задишки. Не є винятком і сильніші ускладнення, як наприклад, набряк Квінке або анафілаксія. Тому прийом гліцину, як і більшості інших ліків не слід починати без консультації у фахівця.

Косметологія. У різні косметичні засоби для шкіри і тіла (креми, очищувальні композиції, гелі для душу, бальзами та маски для волосся, шампуні, мило), гліцин вводять з двоякою метою. По-перше, для позитивного впливу на організм. По-друге, для того, щоб підвищити споживчі характеристики косметики.

Важливі позитивні ефекти аміноетанової кислоти:

 • зволоження;
 • пом’якшення;
 • клітинне живлення;
 • відновлення;
 • поліпшення обмінних процесів;
 • захист від дії вільних радикалів;
 • зняття подразнень + загоєння ран;
 • запобігання передчасному старінню шкірних покривів (ефективна боротьба з віковими змінами, зокрема зі зморшками).

Варто зазначити, що гліциновмісні засоби розробляються для різних типів шкіри: нормальної, сухої, жирної та комбінованої. Особливу ефективність проявляють при сухості шкірних покривів з підвищеною чутливістю.

Якщо говорити про функціональну роль цього матеріалу, то він при виготовленні косметичних засобів виступає, головним чином, структуроутворювачем та загусником. У косметиці з підвищеним утворенням піни (шампуні, мило та ін.) відповідає за шовковистість і пом’якшену структуру.

Замовити зазначену речовину часто необхідно для миловаріння. Вона надає милу гладкості, блиску, забезпечує приємне ковзання і ніжну піну. Мильна маса завдяки їй стає пластичною, плинною, а це на виробничому етапі полегшує розміщення по формах.

У косметику гліцин рекомендовано вводити в кількості 0,5-1 % від загальної маси, в мило – до 5 %.

Харчопром. Тут гліцин відомий як добавка до їжі E640. Слугує смако- і ароматомодифікатором у низці напоїв, перш за все алкогольних. У деяких продуктах харчування виступає носієм корисних речовин, покращуючи їх технологічні якості. У поєднанні зі сульфатом заліза збагачує солі іонами Fe, разом з кальцієм насичує напої цим надважливим елементом.

Спортивне харчування. Гліцин купити, ціна якого невисока, нерідко хочуть прихильники здорового способу життя. Чим цікава ця сполука для спортсменів? Зокрема, такими впливами:

 • поліпшенням вироблення серотоніну та допаміну, а відтак підняттям настрою;
 • зниженням синтезу кортизолу, як результат сприянням нарощуванню м’язів;
 • благотворним впливом на сон (час і якість сну, період засинання);
 • допомогою в роботі головного мозку (покращення пам’яті, розумових функцій та ін.).

Оскільки гліцин здатний пригнічувати стрес, заспокоювати, він впливає на кортизол – гормон, що провокує руйнування м’язів. Будучи швидкозасвоюваним білком, запобігає катаболізму і сприяє анаболізму. М’язи завдяки йому не розпадаються, а навпаки нарощуються. Мабуть, це найголовніша цінність речовини для спортсменів.

Замовити оптом

Вивчивши детально питання «гліцин: сфери застосування», можете переходити безпосередньо до покупки цього продукту. Гліцин купити, ціна якого вас обов’язково порадує, можете прямо зараз на нашому сайті. Приймаємо замовлення дрібним і великим оптом. Товар має сертифікат якості. Кожну заявку обробляємо оперативно, доставляючи товари в мінімальні терміни по всій території України. При великих замовленнях на опт надаємо знижки в індивідуальному порядку.

Ціни від виробника

Хочете купити гліцин? Україна купує недорого у ПП «Система Оптимум». Приєднуйтеся! Доступна ціна – одна з переваг, які ми гарантуємо кожному клієнту. Одна, але далеко не єдина. Якість товару, умови доставки і оплати, консультування та інші аспекти – також на найвищому рівні! За детальною інформацією звертайтеся за контактними номерами.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Гліцин (амінооцтова кислота) за вигідною ціною, також замовити Гліцин (амінооцтова кислота) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.