Лізин-L сульфат 70%

76.80 грн (ціна за 1 кг)

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності Лізин-L сульфат. У нас можна купити Лізин-L сульфат за доступною ціною. Лізин-L сульфат має сертифікат якості. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку Лізин-L сульфату по всій території України

SKU: .
Категорія: Амінокислоти
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Лізин сульфат купити сьогодні нерідко доводиться як високоефективну добавку до кормів. З її допомогою можна збалансовувати амінокислотний склад раціону с/г тварин, птиці та риби за лізином, збагачувати їжу вітамінними компонентами і мікроелементами. Створюють лізин-сульфат шляхом мікробіологічного синтезу за участю Corynebacterium glutamicum – непатогенного штаму з високою продуктивністю. Йому характерні ізомерна чистота і абсолютна біодоступність. Склад не передбачає наявності ГМО. Ця добавка виробляється з кількістю основної речовини 59 % і більше. Крім того, містить понад 10 % інших амінокарбонових кислот, вітаміни і мікроелементи, вуглеводи, мінеральні солі та органічні кислоти (оцтову і бурштинову), в зв’язку з чим біоцінність зазначеної форми реалізації та використання збільшена. Всі компоненти засвоюються тваринними організмами.

Купити Лізин-L сульфат

Якщо вам знадобився Л-Лізин сульфат і ви підшукуєте надійного українського постачальника, зупиніть вибір на пропозиції від компанії «Система Оптимум». Ми пропонуємо купити в Україні речовину бездоганної якості на опт. Будь-які партії – зі швидкою доставкою по країні та за низькими цінами.

У нас на складах товар є в постійній наявності, тому може бути упакований і доставлений вам найближчим часом. Оперативність поставок забезпечується також, завдяки власному автомобільному парку. Що стосується якості, то вона підтверджується відповідним сертифікатом. А доступна ціна оптом – результат продуманої та ретельно пропрацьованої цінової політики підприємства.

Якщо ви хочете замовити добавку, щоб і якість не підвела, і вартість порадувала, звертайтеся до наших менеджерів. Зробити це можна за телефоном або через електронну пошту. Отримаєте відповіді на всі свої запитання і оформите замовлення на необхідну партію товару на вигідних умовах.

Доступні ціни на «Система Оптимум»

Купити в Україні зазначений продукт пропонує низка компаній. Через це можуть виникнути певні складнощі. Так, добре, що є конкуренція, а тому ціни не завищені і вибрати варіант, який підходить за всіма параметрами, можливо. Але може знадобитися деякий час, щоб прийняти остаточне рішення.

З метою економії часу і грошей зупиніться на пропозиції від ПП «Система Оптимум». Лізин сульфат, ціна якого не «кусається» – це за нами. Тим більше, якщо мова йде про придбання великих партій товару на опт. Крім того, у випадку співпраці забезпечимо додаткові переваги. Мається на увазі не тільки зручна для замовника і швидка доставка в будь-який регіон. Мова також йде про кваліфікований консультативний супровід, надання всієї необхідної інформації, гарантії високих якісних параметрів, а відтак і про виконання добавкою свого призначення, як слід.

Замовляйте амінокислоту недорого у нас – не прогадаєте!

Характеристики та застосування

Перед тим, як замовити цю речовину оптом, слід розібратися, чим вона є, як має виглядати, який її опис, застосування тощо. До цього зараз і приступимо.

Лізин-L сульфат – це доповнення до кормів для тварин, що використовується для виготовлення преміксів, комбікормів і кормових добавок. Лізин як незамінна амінокислота, складник білка має величезне значення. Присутній в злаках. З цього джерела тварини його засвоюють на 75-85 %. Засвоєння лізину з тваринного білка відбувається на 85-90 %. Якщо говорити про біосинтетичну речовину, то її засвоєння становить цілих 100 %.

Виглядає ця сполука як гранули різного калібру (0,3-2 мм), що з легкістю розчиняються у воді. Забарвлення може варіюватися від бежевого до коричневого. Запах специфічний, відчувається слабо.

Молярна маса – 390,43 г/моль, pH – 4-5. Формула: (C6H14N2O2)2•H2SO4.

Упаковка і зберігання. Фасують цей продукт, як правило, в ПЕ мішки по 25 кг або біг-беги. Зберігати рекомендовано в сухих складах закритого типу, захищених від проникнення сонячного випромінювання, при t не більше 22 °С, щоб не завдати шкоди якісним параметрам і функціоналізму. При дотриманні зазначеного термін придатності становить 2 роки, якщо упаковка не відкривалася.

Біологічне значення. Кормовий лізин дуже важливий для тварин. Його роль в тваринному організмі полягає у виконанні таких процесів:

 • каталіз ферментативних трансформацій;
 • поліпшення травлення;
 • участь у білковому і вуглеводному обмінах;
 • підвищення біоцінності рослинного харчового білка;
 • зменшення обсягів триацилгліцеридів у сироватці крові;
 • допомога в абсорбції кальцію та фосфору;
 • вплив на кровотворення кісткового мозку;
 • підтримка азотобалансу;
 • участь в ОВР;
 • активація переамінування і дезамінування АМК;
 • залучення у виробленні антитіл, гормонів та ферментів;
 • сприяння формуванню колагену і регенерації тканин;
 • скорочення прийнятих норм протеїнового харчування без продуктивних втрат;
 • насичення енергією;
 • стимуляція білкового синтезу, виробництва і розподілу клітин, утворення і росту кісткових тканин;
 • збільшення приросту маси і несучості, підвищення надоїв молока.

Переваги. Сульфатна форма лізину, яку сьогодні можна купити в Україні, має масу плюсів, зокрема:

 • чудове змішування з іншими харчовими інгредієнтами і ліками;
 • зменшення вартості раціону за аналогічними поживними параметрами;
 • забезпечення мінімального рівня хлоридів у кормі та ін.

Підвищена ефективність використання речовини, якщо порівнювати із монохлоргідратом лізину, доведена практичним шляхом. Передусім примітно те, що в структурі продукту немає хлору. Це вкрай важливо для свиней і птиці (курей-несучок, курчат-бройлерів). Сульфатна форма дозволяє реалізувати баланс за лізином належним чином, не завищуючи водночас кількість хлору в їжі. Надмірні обсяги останнього небезпечні погіршенням імунітету і порушеннями метаболізму. А позаяк з цією добавкою вони не спостерігаються, поліпшується збереження тварин і досягається висока жива маса.

У виробництві комбікормів має значення і такий момент, як баланс електролітів. Від нього залежить продуктивність. Якщо замінити монохлоргідрат лізину на сульфат, електролітний баланс буде досягатися легше, рецепт корму стане дешевшим і скоротяться втрати м’яса при зберіганні.

Не можна не акцентувати увагу і на підвищеній поживній цінності добавки, що розглядається. Вона містить додаткові АМК, рослинні білки, орган. кислоти, мінеральні солі та інші компоненти, завдяки яким збільшується спектр позитивних впливів.

Але і це ще не все. Наша сульфатна форма лізину виготовляється з високопродуктивного і непатогенного штаму-продуцента – безпека понад усе!

Застосування. Як вже було сказано, за допомогою цієї субстанції досягають балансу раціонів свиней і птиці за лізином. Її вводять в кормодобавки, комбіновані корми і премікси при виготовленні тих на комбікормових підприємствах із застосуванням спеціальних технологій змішування. Скільки амінокислоти вводити, залежить від вмісту протеїну і амінокислотного складу їжі.

Позитивний результат спостерігається, навіть якщо в раціоні присутні підвищені обсяги добавок, за якими – забезпечення рівноваги натрію і хлору.

Ще один плюс, який варто вказати – відсутність протипоказань до використання, оскільки побічні ефекти і ускладнення у тварин не спостерігаються. Використання в харчових цілях можливе без будь-яких обмежень.

Дозування. Опис продукту не буде повним, якщо не розглянути прийняті дози:

 • для свиноматок – 0,8-1,6 %, свиней на відгодівлі – 1,6-2,5 %, поросят (вагою до 25 кг) – 2,5-4 %;
 • для бройлерів – 1,6-4 %, курей-несучок – 0,8-1,6 %, індиків і куріпок – 2,5 4 %;
 • для дійних корів – 0,6-0,9 %.

Усереднена норма становить 1-3 %. При цьому важливо враховувати відсоток діючої речовини в добавці, протеїновий рівень раціону, амінокислотний склад, вид і вік тварин.

Замовити з доставкою

Якщо вам знадобилася амінокислота, що розглядається, в сульфатній формі... Якщо цікавить високоякісний продукт, ціна якого – в доступних межах... Якщо потрібна доставка дрібної або великої партії на ваше підприємство... ПП «Система Оптимум» – до ваших послуг!

Оперативна доставка по країні і невисока вартість будь-яких обсягів – ключові принципи нашої роботи. Ціни можуть варіюватися, залежно від необхідних кількостей продукції: що більша партія, то дешевший кожен кілограм. Але скільки б розглянутої речовини ви не замовили, заплатите недорого. Щоб дізнатися кінцеву цифру, зв’яжіться з менеджером нашої компанії і скажіть, які кількості цікавлять – він вас зорієнтує. При бажанні зможете порівняти наші пропозиції з іншими, присутніми на ринку. Впевнені – повернетеся до нас. Притому будете абсолютно точно знати, що прийняли найвигідніше рішення. Ми хочемо, щоб кожен наш клієнт залишився максимально задоволений співпрацею з нами, і робимо для цього все можливе.

Купити в Україні сульфатну форму лізину найкраще в ПП «Система Оптимум». Так кажуть наші постійні клієнти з різних регіонів. Приєднуйтесь – організуємо оперативні поставки разово або на постійній основі, надамо всю важливу інформацію про товар, зокрема сертифікат якості, і порадуємо ціновою політикою!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Лізин-L сульфат 70% за вигідною ціною, також замовити Лізин-L сульфат 70% з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.