Метіонін-D,L

174.00 грн (ціна за 1 кг)

Метіонін ( DL- 2 -аміно- 4 – ( метилтіо ) – бутанова кислота , DL- метіонін , α -аміно- Y- метилтіомасляная кислота) належить до групи сірковмісних амінокислот і є першою незамінною амінокислотою для тварин і птахів.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності метіонін-D,L. У нас можна купити метіонін-D,L за доступною ціною. Метіонін має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на метіонін-D,L Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку метіоніну-D,L по всій території України.

Характеристики та використання метіоніну-D,L

Метіонін-D,L – типова аліфатична α-амінокислота, яка містить сірку, амінокислота зі списку незамінних. Має вигляд білої порошкоподібної маси, що складається з позбавлених кольору кристалів, зі специфічним неприємним запахом і солодким смаком.

Молярна маса – 149,21 г/моль, густина – 1,340 г/см³, t плавлення – L- або D- 281 (з розкладанням). Формула – C5H11NO2S.

Знаходження і синтез. Входить до складу великої кількості білків і пептидів (мет-енкефалін, метіонін-окситоцин), у значних обсягах – до складу казеїну. В організмі виступає донором метильних груп у процесі біосинтезу вітаміну B4 та епінефрину, джерелом сірки при біологічному синтезі α-аміно-β-тіопропіонової кислоти.

Органами людини не синтезується. Міститься в таких продуктах: свинина, філе курки і лосося в сирому вигляді, яйця, молоко, кунжут, горіхи (волоські та бразильські), борошно (пшеничне і кукурудзяне), а також рис, соя і горох.

Спочатку метіонін отримували виділенням з казеїнових гідролізатів. Сьогодні ж переважає синтетичний спосіб виготовлення. Для цього використовують акролеїн. Приєднуючи до нього метантіол, синтезують 3-метилтіопропіоновий альдегід, який виступає надалі карбонільним елементом у реакції Штрекера.

Застосування метіоніну-D,L

Ця амінокислота широко застосовувана в медичній сфері. Вона і її похідні мають ліпотропний ефект, активують синтез вітаміну B4, лецитину і низки інших фосфоліпідів.

Кормовий метіонін є синтетичним продуктом, виготовленим хімічним способом. Застосовується в раціонах харчування сільськогосподарських тварин і птахів у вигляді харчової добавки для кормів, особливо при нестачі кормів тваринного походження. Метіонін регулює азотистий баланс. Ця ветеринарна субстанція містить активну метильну групу і бере участь у процесах метилювання, що забезпечують синтез холіну, адреналіну, креатину та інших біологічно важливих сполук, а також знешкодження токсичних продуктів, утворення фосфоліпідів. Цей ветеринарний препарат гальмує відкладення в печінці нейтрального жиру, надає ліпотропний ефект (видалення з печінки надлишку жиру). Модулює ефект гормонів і вітамінів (B12, аскорбінової і фолієвої кислот). При промисловому виробництві сільськогосподарської птиці для забезпечення генетично обумовленої продуктивності визначальною є збалансованість кормів. Метіонін відіграє найважливішу роль у процесах обміну речовин, росту м'язової маси, сприяє швидкому зростанню молодняку. Недоліком ветпрепарату є те, що надмірне споживання цієї кормової субстанції домашньою птицею призводить до зниження швидкості росту, погіршення опірення, атрофії мускулатури, ожиріння печінки, зниження міцності кісток.

Форма випуску. З медичною метою може використовуватися як у вигляді порошку, так і в таблетованій формі (круглі рожеві таблетки в оболонці по 0,25 г).

Метіонін частково допомагає знизити кількість холестерину в крові, нормалізувати пропорції холестерин/фосфоліпіди, мінімізувати нашарування жирів у печінці, а відтак – поліпшити функції цього органу. Крім того, йому приписують помірні якості антидепресанту.

Його похідним властиві такі впливи:

- адеметіоніну – збільшений позитивний вплив на роботу печінки, підвищена антидепресивна та протирубцева активність;

- хлориду метіосульфонію – виражений гастропротективний ефект на слизову оболонку шлунка і 12-палої кишки, сприяння затягуванню виразок і ерозій цих органів.

Метіонін також використовують у радіології. Оскільки він у сукупності з вуглецем 11 може накопичуватися в пухлинних тканинах, відіграє важливу роль при онкодослідженнях головного мозку.

Як амінокислотний додаток, метіонін застосовується і в сільському господарстві, де вводиться в кормові суміші для птиці та худоби. З його допомогою вдається успішно збалансувати амінокислотний склад кормів для с/г тварин.

Зберігати метіонін необхідно в сухому темному місці при t не вище 25 °С, обмежуючи доступ до нього дітей і тварин.

Термін зберігання – 5 років з дня виготовлення.

Якщо Вам потрібно купити оптом метіонін-D,L, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на метіонін-D,L, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

фасування 25 кг

фасування 1000 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Метіонін-D,L за вигідною ціною, також замовити Метіонін-D,L з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.