Альбендазол

1860.00 грн (ціна за 1 кг)


Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Знадобився альбендазол? Придбати цей популярний ветеринарний препарат на вигідних умовах можна на сайті компанії «Система Оптимум». Приймаємо великі й дрібні оптові замовлення від клієнтів з усієї України. Забезпечуємо цілу низку переваг співпраці, починаючи з бездоганної якості кожної партії продукції, закінчуючи оперативними поставками по країні. Не завищуємо ціни, а навпаки, оптом альбендазол купити пропонуємо з персональними знижками. Завжди кваліфіковано консультуємо і надаємо достовірну інформацію про товари в повному обсязі.

Далі розповімо трохи про цей продукт, щоб у вас не виникло жодних сумнівів у доцільності його придбання.

Опис

Альбендазол – це біла, можливо з жовтуватим відтінком, порошкоподібна маса, позбавлена ароматичних параметрів, що знайшла застосування в медичній і ветеринарній практиці. Речовина з антигельмінтною дією, що належить до групи бензимідазолів. Добре розчиняється в ДМСО, сильних кислотах і лугах, незначно – в метанолі, метилтрихлориді, етилацетаті. Що стосується розчинення у воді, то воно майже не спостерігається.

Молярна маса – 265,333 г/моль. Формула: C12H15N3O2S.

Альбендазол купити можна в наш час у різному фасуванні – від 1 кг. Упаковкою, як правило, служать пакети з металізованої ПЕ плівки. У ній же рекомендовано здійснювати зберігання. Оптимальне для цього місце – сухе закрите приміщення, захищене від світлового впливу, з температурним діапазоном 5-25 °С. Також важливі умови зберігання: запобігання сусідству з харчовими продуктами і доступу дітей. Термін придатності становить 2-3 роки з дня виробництва (залежно від виробника).

Сьогодні у продажу можна побачити альбендазол, ціна якого – в досить широкому діапазоні. Як не помилитися з вибором? Як зробити так, щоб якісно-цінове співвідношення влаштувало максимально? Головна передумова – вибір надійної компанії. Зверніться до професіоналів з незаплямованою репутацією – порадують всі аспекти придбання. Зупиніть вибір на пропозиції від ПП «Система Оптимум» – здобудете надійного партнера з постачання не тільки альбендазолу, але й інших ветеринарних препаратів.

Фармакологічні властивості

Як вже було сказано, речовина, що розглядається, є антигельмінтиком з групи бензимідазолів. Це ветпрепарат широкого спектру дії з яскраво вираженим антигельмінтним ефектом, спрямованим на нематод, цестод і трематод. Якщо у випадку з другими і третіми (пласкими) ефективність проявляється тільки на статевозрілих особинах, то при впливі на перших (круглих) руйнівна дія здійснюється і на незрілі форми. Тобто фармакологічні властивості альбендазолу такі: протинематодні, протицестодні та протитрематодні.

Альбендазол, замовити який пропонує наше підприємство, уже багато років успішно застосовується в тваринницькій практиці по всій Україні. Будучи високоефективним препаратом-антигельмінтиком, він чудово справляється з профілактичними і лікувальними заходами, спрямованими на представників згаданих груп гельмінтів. Завдяки його задіянню, вдається значно скорочувати обсяги зараження с/г тварин гельмінтними інфекціями (підчеплення їхніх яєць) на пасовищах.

Зазначений препарат застосовується для сільськогосподарських тварин (ВРХ, МРХ, свиней, коней), собак, котів, хутрових звірів, а також птиці та риби, якщо ті хворіють диктіокаульозом, дикроцеліозом, нематодірозом, гетеракідозом, гемонхозом, монієзіозом, езофагостомозом, фасціольозом, трихостронгільозом, буностомозом, хабертіозом, кооперіозом, хіостронгільозом, цистокаульозом, мюллеріозом та іншими недугами. У коней актуальне позбавлення від параскаріозу, оксіурозу, стронгілятозу та стронгілоїдозу, у свиней – від аскаридозу, метастронгільозу й езофагостомозу. Також ця субстанція проявляє ефективність при лікуванні лігульозу, кавіозу і ботріоцефальозу риб.

Ефективність дегельмінтизації пояснюється овоцидною дією (винищенням яєць паразитів). Механізм впливу на гельмінтів ґрунтується на:

 • внесенні перешкод у транспортувальні процеси глюкози, порушенні енергометаболізму;
 • розладі мікротубулярної функції;
 • зменшенні динамічності ферменту фумаратредуктази із впливом на цикл Кребса і зниженням глікогеносинтезу.

В результаті м’язові тканини паразитів уражає параліч, актуалізується виснаження. За цим незмінно настає загибель гельмінтів.

Альбендазол, ціна якого у ПП «Система Оптимум» вас обов’язково порадує, проявляє ефективність щодо дорослих форм і личинок нематод у шлунково-кишковому тракті та легенях. Не здатні пережити його вплив і цестоди разом з трематодами. Що стосується теплокровних тварин, які піддаються профілактиці або лікуванню гельмінтозних уражень за допомогою цього препарату, то ступінь токсичної дії на них незначний.

Застосування

Як відбувається лікування за допомогою альбендазолу в порошку? Його змішують з їжею в необхідних пропорціях і згодовують тваринам індивідуально або груповим методом. Для ссавців характерне одноразове застосування, для птиці – дворазове. Примітно, що потреби попередньо піддавати тварин голодуванню немає, як і не потрібно задіювати проносні засоби.

Кількості використовуваної речовини залежать від виду с/г тварини, її ваги і гельмінтозного ураження. Загалом, дозування такі:

 • для великої рогатої худоби та диких жуйних актуальні дози 0,075 г/кг маси тіла (при нематодозах) і 0,1 г/кг (при фасціольозі й дикроцеліозі, тобто при трематодних інфекціях);
 • овець і кіз необхідно лікувати обсягами 0,05/0,075 г/кг ваги у випадку фасціольозу та дикроцеліозу, відповідно;
 • оптимальні кількості для свиней – 0,1 г/кг;
 • для коней – 0,075 г/кг;
 • для м’ясоїдних, незалежно від гельмінтного класу, препарат необхідно використовувати з розрахунку 0,25 г/кг;
 • загальна доза для птиці становить 0,1 г/кг (з рівномірною розбивкою на два ранкових годування протягом двох днів поспіль по 0,05 г/кг маси);
 • для риби, на відміну від всіх інших випадків, розрахунок йде не за вагою особин, а по тоннажу застосовуваного комбікорму і становить 5 кг на тонну харчу. Згодовують таку лікувальну їжу, як і у випадку з птицею, не разово, а два дні поспіль. Загалом, цілющий корм повинен становити 5 % від маси риби.

Якщо виникне необхідність, цей засіб можна задіяти повторно через два тижні після першого введення в їжу.

Важливий передлікувальний захід: перед тим, як приступити до справи (до масового задіяння порошку альбендазолу), необхідно протестувати препарат на кількох тваринах. Якщо у тих особин, які були взяті для тестування, через два дні не проявляться алергійні реакції або інтоксикації, все добре, засіб можна давати всьому поголів’ю.

Протипоказання. Перед тим, як альбендазол придбати і застосовувати, важливо також розглянути можливі ризики його використання, щоб максимально запобігти будь-яким негативам. Отже, ветпрепарат, що розглядається, протипоказаний в таких випадках:

 • при збільшеній чутливості до продуктів з групи бензимідазолів;
 • у період парування, а також при вагітності, особливо на ранніх етапах (у перший місяць після крайнього запліднення і в першому триместрі), щоб не спровокувати тератогенного або ембріотоксичного ефекту, тобто щоб не викликати різні негативні наслідки у плода;
 • при виснаженні організму тварини, її слабкості або за наявності важкої інфекції.

Якщо у тварин порушене функціонування печінки, нирок або кровотворної системи, альбендазол призначають з обережністю.

Побічні дії. Якщо чітко дотримуватися інструкції, передусім дозувань, не вдаватися до використання при наявності будь-якого із протипоказань, негативні наслідки від застосування будуть зведені до нуля. Інша річ – порушення приписів. Якщо, наприклад, сильно перевищити дозування, не є винятком токсичне ураження.

Період очікування. Купивши альбендазол, вартість якого підійшла, а після цього використавши його, згідно з рекомендаціями, врахуйте одне дуже важливе застереження: не можна нехтувати періодом очікування. Забій великої та дрібної рогатої худоби на м’ясо можна здійснювати тільки через два тижні після останнього згодовування корму з ліками. Вживання молока і яєць людьми дозволяється через чотири доби. Конина, свинина і пташине м’ясо стають безпечними для людини через тиждень, риба – через 10 днів. Субпродукти (печінку, легені, серце) можна їсти не раніше, ніж через 20 днів (у випадку з ВРХ, вівцями, козами і птицею), й тільки через 35 діб, якщо мова йде про свинячі субпродукти.

Якщо з якихось причин забій тварин припадає на більш ранній період, м’ясо необхідно утилізувати. Також його можна згодовувати м’ясоїдним тваринам або переробляти на м’ясо-кісткове борошно. Утилізації або виконанню ролі їжі для інших непродуктивних тварин підлягає й молоко. Як буде правильно вчинити в тому чи іншому випадку, найкраще допоможе визначити ветеринар.

Хочете альбендазол купити дрібним або великим оптом у компанії «Система Оптимум»? Замовляйте необхідні кількості тим способом, який вам найбільш зручний: в телефонному режимі, онлайн (через кошик сайту) або за допомогою електронної пошти. Ми всі заявки опрацьовуємо оперативно, щоб потім і доставка була здійснена в мінімальні терміни. Вам сподобається не тільки наш альбендазол, ціна препарату і його якісний рівень, а відтак належна ефективність, але й всі умови придбання. Звертайтеся!

Вага

фасування 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Альбендазол за вигідною ціною, також замовити Альбендазол з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.