Метилпарабен (ніпагін)

540.00 грн (ціна за 1 кг)

Метилпарабен ніпагін, Е-218 використовується як консервант у різних продуктах харчування, багатьох лікарських препаратах, а також у косметиці.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності метилпарабен. У нас можна купити метилпарабен за доступною ціною. Метилпарабен має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на ніпагін Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку метилпарабену по всій території України.

Характеристики ніпагіну

метилпарабен купитиМетилпарабен (ніпагін, метил-4-гідроксибензоат, E218) – метиловий етер пара-гідроксибензойної кислоти, популярний консервант і антисептичний агент, активно пригнічує грампозитивні бактерії, а в меншій мірі грамнегативні та цвіль. Виглядає як сполука білого/бежевого кольору (або безбарвна), утворена кристалами. Запах специфічний, смак трішки пекучий. Якщо порівнювати цю речовину з іншими ефірами пара-гідроксибензойної кислоти, то вона легше розчиняється у воді, але меншою мірою дієва проти бактерій. Тому найчастіше поєднується з іншими консервантами. Найкраще розчиняється в підігрітій воді, метилкарбінолі, ланоліні, гліцерині, пропіленгліколі та рослинних оліях; у мінеральних оліях розчинення практично не спостерігається.

Густина – 1,352 г/см3, t кипіння – 125-128 °С. Формула – C8H8O3.

У природних умовах ніпагін входить до складу деяких рослин. Отримання його в лабораторії здійснюється в процесі етерифікації PHBA і метилового спирту.

Використання метилпарабену

Головні споживачі цієї субстанції – фармацевтика, косметична індустрія і харчопром. У всіх цих галузях високо оцінили консервувальні властивості ніпагіну, ефективного в досить великому рН-діапазоні (максимальний ефект досягається при рН 4-8). Для водних розчинів з рівнем рН 3-6 підходить автоклавна стерилізація. До того ж, вони характеризуються стабільністю при кімнатних показниках температури протягом чотирьох років. У той же час, розчини, рН яких дорівнює 8 і більше, швидше піддаються гідролізу.

Блокування росту і розмноження бактерій, грибків і цвілевих грибів, гарантує уникнення псування таких косметичних продуктів:ніпагін купити оптом

  • креми і лосьйони;
  • шампуні й засоби для душу;
  • рідке мило та гелі;
  • маски і скраби.

Тому сьогодні наявність ніпагіну можна відстежити практично у всіх перерахованих засобах. Але не тільки тому. З інших передумов, які обґрунтовують активне застосування метилпарабену: безпека, відсутність побічних ефектів на шкірі, захист від появи гіркоти та закисання. Що стосується медичного застосування, то цю речовину можна додавати до очних крапель. Для вживання чистого метилпарабену підходять 2 %-ий і 5 %-ий спиртові розчини. А харчопром вводить Е218 до складу варення, джемів, желе, супів, бульйонів, сухих сніданків, кондитерки і в’ялених м’ясопродуктів. Харчова добавка ніпагін належить до сульфітів, котрі є хімічно стерилізуючими добавками, що захищають продукти від мікробів, грибків і бактеріофагів. Також сульфіти запобігають процесам гниття, бродіння та іншим процесам розкладу. E218 дозволений практично у всіх країнах для консервування широкого спектру харчових продуктів. Таким чином, цей консервант входить до складу  різноманітних варень, джемів, конфітюрів, желе (у тому числі і желе, яке покриває більшість консервованих м'ясних виробів, що випускаються в жорстяних і скляних банках).

Іноді ніпагін додають до харчових продуктів у поєднанні з бензоатом натрію, сорбіновою кислотою або сорбатом калію. Окрім цього,метилпарабен дозволений для додавання в різні супи, рідкі бульйони (але не консервовані в банках), сухі сніданки, кондитерські вироби, що містять велику кількість цукру, такі як шоколад і цукерки з начинкою, а також в рідкі біологічно активні добавки і в'ялені м'ясні продукти. Завдяки його антисептичним властивостям створюють хороші водні клеї. Метил-4-гідроксибензоат вводять у сухий клей, добре перемішуючи, з розрахунку 1,5 г на 100 г. Не можна не згадати, що ця сполука знаходить також застосування в реставраційних роботах із відновлення книг та графіки: 2 %-ий спиртовий розчин – для зображень, виконаних на полотнах, 5 %-ий – для графічних зображень на папері.

E218 і безпека

У дозволених дозах цей продукт не завдає шкоди здоров’ю людини, він малотоксичний і екологічно безпечний. Тим не менш, токсикологи відзначають, що перевищення дозувань може стати причиною шкірних проявів алергії та естрогенної активності. Зберігати ніпагін необхідно в скляних ємностях з притертим корком.

Якщо Вам потрібно купити гуртом метилпарабен, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на метилпарабен, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Метилпарабен (ніпагін) за вигідною ціною, також замовити Метилпарабен (ніпагін) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.