Тилозин тартрат

1920.00 грн (ціна за 1 кг)

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Якщо ви ввели в пошуковику запит «тилозин тартрат купити Україна» і потрапили до нас, тоді немає необхідності продовжувати пошуки. Ми реалізуємо цю речовину оптом (від 15 кг) для замовників з усіх регіонів країни, гарантуємо належну якість продукції, а також вигідні й комфортні умови придбання. Тобто, все найкраще, що б вам хотілося отримати від покупки, ми обов’язково забезпечимо.

Тилозин Тартрат Порошок

Продаємо порошок тилозин тартрату, який може використовуватися в якості ветеринарного препарату. Для цього він має всі потрібні властивості та характеристики. Як результат, чудово справляється зі своїм призначенням, з повним спектром функціональних впливів. Але це далеко не всі причини, у зв’язку з якими багато українських підприємств вважають за краще купувати у нас.

Переваги придбання тилозин тартрату у ПП «Система Оптимум»:

 • висока якість кожної партії продукції, що підтверджується відповідною супровідною документацією;
 • можливість купити як дрібну, так і велику оптову партію з вигодою;
 • оперативні поставки товару по всій країні, незалежно від придбаних обсягів;
 • консультативний супровід, надання всієї необхідної покупцеві інформації про товар, гарантія її достовірності, відповідності дійсності;
 • комфортна співпраця + легкість вирішення організаційних питань на всіх етапах придбання;
 • доступна вартість (пропонуємо тилозин тартрат порошок, ціна якого – одна з найкращих на хімічному ринку України).

Щоб купити зазначений матеріал у різних оптових кількостях, зв’яжіться з нами телефоном або через електронну пошту. Якщо попередньо хочете ознайомитися з більш детальною інформацією про тилозин тартрат, читайте далі.

Фармакологічні властивості та характеристики

Тилозин тартрат – це субстанція однорідної консистенції у вигляді порошкоподібної маси, сформованої кристалами або мікрогранулами. Колірний спектр може варіюватися від чисто білого до кремового, жовтого і навіть темно-жовтого. Ця сполука добре розчиняється в таких середовищах, як вода і трихлорметан, чого не скажеш про взаємодію з етанолом, в якому розчинення здійснюється слабо. В ефірі розчиненню взагалі не піддається. Запах характерний специфічний.

Як правило, форма випуску ветеринарного препарату з однойменною назвою передбачає наявність 0,8 мг діючої речовини на 1 грам ліків. Решта припадає на допоміжні компоненти.

Фармакологічні властивості. Тилозин тартрат належить до макролідних антибіотиків, володіє значним спектром активності. Йому характерний бактеріостатичний ефект стосовно таких штамів-патогенів:

 • стрептококи;
 • стафілококи;
 • менінгококи;
 • сінна паличка;
 • еризипелоїд;
 • коринебактерії;
 • пастерелла мультоцида;
 • клебсієли;
 • лістерія моноцитогенес;
 • фузобактерії;
 • клостридії;
 • мікоплазми;
 • хламідії;
 • гемофільна паличка;
 • спірохети;
 • трепонеми;
 • рикетсії.

Як можна зрозуміти із наведеного переліку, антибіотик, що продукується Streptomyces fradiae, активний, передусім, до грампозитивних мікроорганізмів, а також до деяких грамнегативних, вірусів та ін. Високоактивність цього препарату і виняткова широта впливу пояснюють його стратегічне значення і надважливе місце в профілактично-терапевтичних програмах інтенсивного тваринництва. Його дія ґрунтується на пригніченні біохімічних реакцій і придушенні білкового біосинтезу через оборотне зв’язування з 50S-субодиницями рибосом. Ефективність проявляється і при лікувальних, і при профілактичних заходах, спрямованих на запобігання/позбавлення від бактеріальних, мікоплазмових та інших інфекцій великої рогатої худоби, свиней і птиці, спровокованих мікроорганізмами, які мають чутливість до тилозину. Примітно, що всі види сільськогосподарських тварин і птиці переносять цей ветпрепарат добре.

Пероральне застосування речовини, що розглядається, супроводжується оперативним і абсолютним всмоктуванням з травного тракту з формуванням вже через дві години терапевтичних обсягів (бактеріостатичних концентрацій), які залишаються в кров’яній сироватці і тканинах протягом шести-восьми годин і більше. Діючий компонент піддається метаболізму в тваринному організмі, а виведення, як правило, здійснюється разом зі сечею, жовчю і певною мірою з фекаліями. Особливості: у птахів-несучок речовина виводиться з яйцями, а у самиць в період лактації – з молоком.

Зверніть увагу! Цей ветеринарний препарат сумісний із засобами сульфаніламідної, аміноглікозидної, нітрофуранової та спектиноміцинової груп, а також з кокцидіостатиками і левоміцетином. При поєднанні зі спіраміцином, тетрацикліном і еритроміцином відбувається потенціювання (частковий синергізм). Якщо ж поєднувати тилозин тартрат з бета-лактамними антибіотичними препаратами, лінкоміцином або фторхінолонами, проявляється зменшення антибактеріальної активності. Спільне використання з бентонітом рівноцінне істотному зниженню ефекту, оскільки на ньому реалізується адсорбція.

Що стосується питання безпеки, то тилозин тартрат за впливом на теплокровних тварин належить до помірно небезпечних продуктів. Якщо його задіювати, не перевищуючи рекомендованих дозувань, місцевоподразнювальної та резорбтивно-токсичної дій не здійснить. Так само, як і не спровокує алергію, і не призведе до сенсибілізації.

При випуску цього реактиву його, зазвичай, фасують в барабани, виконані з картону (в герметичні подвійні ПЕ мішки, поміщені в фіброві барильця), місткістю 15 кг кожен. Зберігати необхідно з обережністю. Оптимальне місце – сухе, захищене від світла приміщення з температурним режимом 0-25 °С.

Термін придатності цього хім. продукту – 24 місяці від дати виробництва.

Дози і спосіб застосування

Перед тим, як тилозин тартрат купити і приступити до його використання, наполегливо рекомендуємо ознайомитися зі специфікою застосування.

Цей препарат дають с/г тваринам і птиці в персональному порядку. Актуальне пероральне введення разом з питною водою або їжею. Також прийняті варіанти аерозольної обробки і впливу на інкубаційні яйця. До слова, мікрогранулят найбільш зручний в застосуванні з кормом, оскільки добре з ним поєднується і не піддається сепарації при подальшому перевезенні.

Рекомендації з приготування та використання робочого розчину:

 • необхідну кількість матеріалу спочатку розчиніть в невеликому об’ємі води для пиття, а потім, помішуючи, доведіть до потрібної концентрації з іншою частиною води, керуючись інструкцією;
 • запобігайте контакту препарату в розчиненому вигляді з прямим сонячним випромінюванням;
 • готові ліки давайте для вживання з розрахунку на голову на добу, кожен день готуючи свіжий розчин тилозин тартрату;
 • протягом усього часу лікування споюйте тільки воду з речовиною, окремо пити не давайте.

Якщо ж тилозин тартрат передбачається давати у вигляді мікрогрануляту разом з кормом, перевагу слід надати ступінчастому змішуванню або ж внесенню в премікс + поєднанню в подальшому з основною масою їжі.

Дозування залежить від виду тварини, птиці, а також від недуги, якій необхідно запобігти або з якою слід боротися.

Ось загальні дози і пропорції:

 • для птиці – 5 г порошку на 10 л води або 10 кг комбінованого корму (протягом трьох-п’яти днів);
 • для свиней – 5 г на 20 л води або 50 кг їжі (протягом тих самих трьох-п’яти днів);
 • для ВРХ та ДРХ – 1 г на 2 л питної води або 50 кг кормової суміші (період терапії – один-два тижні).

Особливості дозування, відповідно до хвороб:

 • респіраторний мікоплазмоз птиці та інфекційний синусит індиків – 0,5 г/л води протягом 3 днів для бройлерів і несучок, 5 днів для індичок (як варіант – 0,4-0,8 кг/т корму перші 3-5 діб життя і 1-2 дні на третій-п’ятий тиждень);
 • спірохетози – 0,3-0,5 кг/т їжі 3-5 днів;
 • дизентерія та гастроентероколіти бактеріальної природи свиней – 0,25 г/л або 5 мг/кг ваги протягом 3-10 діб (як варіант – 10-100 г/т їжі до 6 тижнів, залежно від того, наскільки складний процес, чи надто чутлива мікрофлора і яка епізоотична обстановка);
 • абсцеси печінки у ВРХ – 10-20 г/т корму (100 мг на особину на добу);
 • бронхогенна пневмонія телят – 5 мг/кг маси двічі на добу 7-14 днів.

Промисловій яєчній та племінній птиці, бройлерам, індичкам для профілактики і лікування може бути призначена доза 0,6 г/л води протягом двох-п’яти днів. Свиням – 0,3 г/л три-п’ять діб. Якщо мала місце діарея, лікування не можна припиняти ще як мінімум протягом 24 годин після її завершення.

У випадку аерозольної обробки оптимальна доза становить 75-150 г на 1000 м3 + 10 % глюкози з півгодинною експозицією аерозолю. Як правило, таких заходів протягом двох-трьох днів цілком достатньо.

Оплата і доставка

Наостанок хотілося б розкрити таке актуальне для покупців питання, як оплата і доставка. Тилозин тартрат (інструкція надається), ціна якого, як ви вже знаєте, одна з найкращих в Україні, у нас можна купити не тільки на вигідних умовах, але й з мінімальними витратами сил та часу. Ви можете подати заявку на придбання за кілька хвилин через сайт, у телефонному режимі або ж за допомогою електронної пошти. Доставку по Львову здійснюємо власним автомобільним транспортом, в інші міста – будь-якими транспортними компаніями, що функціонують у наш час (зокрема Новою Поштою, Делівері, Автолюкс, Міст Експрес та ін.), а також своїм автотранспортом за умови тонажних замовлень. Оплата можлива різними способами, в кожному конкретному випадку підбирається обопільно оптимальний варіант.

Деталі про доставку та оплату, а також додаткову інформацію про тилозин тартрат, умови його покупки у компанії «Система Оптимум» – за контактними номерами. Телефонуйте, запитуйте, оформляйте замовлення! Будемо раді співпраці з вами!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Тилозин тартрат за вигідною ціною, також замовити Тилозин тартрат з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.