Метронідазол

630.00 грн (ціна за 1 кг)

Метронідазол – субстанція, що має вигляд дрібно гранульованого порошку білого кольору, з характерним запахом.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності метронідазол. У нас можна купити метронідазол за доступною ціною. Метронідазол має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна на метронідазол Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку метронідазолу по всій території України.

Характеристики метронідазолу

Метронідазол - субстанція, що має вигляд дрібно гранульованого порошку білого кольору, з характерним запахом. Метронідазол має масштабний спектр дії на різноманітну кількість бактерій, такі як: трихомонади, лямблії, балантидії, амеби, гістомонади. При внутрішньому застосуванні метронідазол адсорбується організмом, проникає в органи та тканини, проходить крізь плаценту і гематоенцефалічний бар'єр, має здатність накопичуватися в печінці. Виводиться з організму через 2 доби.

метронідазол формула

Метронідазол – лікарський або ветеринарний засіб з антимікробною та протипротозойною дією, входить до списку дуже важливих, життєво необхідних медичних/ветеринарних препаратів. Застосовується при захворюваннях, викликаних різними інфекціями. Метаболізм печінковий, період напіввиведення – 6-7 годин. Формула – C6H9N3O3. Цей препарат може випускатися в різних формах, зокрема:

  • плоскоциліндричні пігулки з рискою та фаскою (білий колір, припустима наявність зелено-жовтого відтінку);
  • у вигляді розчину для інфузій (прозорий, з легким жовто-зеленуватим відтінком);
  • торпедоподібні вагінальні супозиторії (білі/біло-жовті).

Вперше цю речовину було синтезовано у Франції. Вона стала найпершим засобом з групи нітроімідазолів. Ліцензована в США. Спочатку застосовувалася тільки при лікуванні трихомоніазу. Пізніше, абсолютно випадково, була виявлена її антибактеріальна дія. Сьогодні входить до складу безлічі дженериків. Отримання 2-метилімідазолу можливе в процесі імідазольної реакції Дебуса-Радзіжевського. Ще один варіант – синтез з 1,2-діаміноетану і етанової кислоти з подальшим утворенням циклічності гідразину (переведення в дигідроімідазол) під впливом окису кальцію плюс відщеплення водню під нікелем Ренея. І вже з 2-метилімідазолу шляхом низки додаткових маніпуляцій отримують метронідазол. Як бачимо, процес багатоетапний і непростий, але результат вартий усіх витрат сил, часу та коштів. Цей препарат належить до групи антимікробних препаратів ізастосовується для лікування інфекцій.

Особливості фармакокінетичних процесів:

Всмоктування. Вживання всередину дає достатньо добру абсорбцію препарату зі шлунково-кишкового тракту.

Розподіл. Внутрішньовенне крапельне введення здійснюється протягом 60 хвилин з розрахунком 15 мг/кг маси тіла.

Подальші дози становлять 7,5 мг/кг з проміжком між прийомами в 6 годин. Метронідазол розходиться багатьма тканинами і біорідинами (слина, жовч, рідина плевральної порожнини і спинномозкова, рідина, яка зволожує черевну порожнину і стінки, вагінальний секрет, кісткові тканини, еритроцити, печінка). Метаболізм. Відбувається в печінці в кількості 30-60 % речовини. Головний продукт метаболізму і виконує згадані вище антимікробну і протипротозойну функції. Виведення. Здійснюється протягом 8 годин. Препарат виходить з уриною (60-80 %) і каловими масами (6-15 %). Даний ветеринарний препарат ефективний щодо анаеробних бактерій, що викликають різні інфекції, його призначають для профілактики інфекцій після операцій.

Показання для застосування метронідазолу:

  •  протозойні інфекційні захворювання (трихомоніаз, балантидіаз, кишкові та позакишкові амебіази, гіардіаз, пендинська виразка, трихомонадні кольпіт та уретрит);
  •  інфекції, спричинені Bacteroides spp. (захворювання кісток, ЦНС, емпієми, пневмонії тощо);
  •  перитоніти, печінкові абсцеси, запалення слизової та м’язів матки, шкірні інфекції;
  •  зараження крові;
  •  ПМК, що виникає після прийому антибіотиків;
  •  гастрити, виразки 12-палої кишки; 
  • алкоголізм; 

ветпрепарат метронідазол гуртЗастосування метронідазолу обгрунтоване при трихомонозі великої рогатої худоби, балантидіозі, дизентерії свиней, гістомонозі птахів.

Для лікування трихомонозу великої рогатої худоби призначають ветпрепарат у суміші з кормом протягом 3-4 днів поспіль дозою 1 г субстанції на 100 кг маси тварини. Для зовнішньоїобробки готують 1 % суспензію метронідазолу у вигляді фізіологічного розчину. Отриману суспензію безпосередньо перед застосуванням ретельно перемішують і промивають ділянку 2-4 рази з інтервалом в 24 години, використовуючи 25-50 мл суспензії. Для лікування балантидіозу свиней, метронідазол призначають внутрішньо з кормом дозою через 7-10 днів. Для лікування гістомонозу індичок та гусей метронідазол дають один раз на день дозою 1,5 г на 1 кг корму протягом 10 днів. 

Ознаки алергії з'являються рідко. У цих випадках застосування ветпрепарату припиняють і проводять десенсибілізуючу терапію. Вживання молока не дозволяється протягом 36 годин після останнього застосування метронідазолу.

Молоко, отримане протягом 36 годин після орального введення метронідазолу, слід кип'ятити 30 хвилин і згодовувати тваринам. Забій тварин та птиці на м'ясо дозволяється через 5 днів після припинення лікування.

М'ясо тварин і птиці, вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну, переробляють на м'ясо-кісткове борошно.

Якщо Вам потрібно купити оптом метронідазол, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на метронідазол, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Метронідазол за вигідною ціною, також замовити Метронідазол з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.