Пропілпарабен (ніпазол)

654.00 грн (ціна за 1 кг)

Пропілпарабен (ніпазол, пропіл-4-гідроксибензоат, E216) – пропіловий ефір пара-гідроксибензойної кислоти, тверда порошкоподібна речовина, утворена дрібними кристалами.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності ніпазол. У нас можна купити ніпазол оптом за доступною ціною. Ніпазол має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна ніпазол Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку ніпазолу по всій території України. Ціна ніпазолу також залежить від обсягів закупівлі. При покупці ніпазолу оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики та властивості ніпазолу

пропілпарабен купитиПропілпарабен (ніпазол, пропіл-4-гідроксибензоат, E216) – пропіловий ефір пара-гідроксибензойної кислоти, тверда порошкоподібна речовина, утворена дрібними кристалами. Колір – чисто білий або з жовтим/кремовим відтінком, запах – добре відчутний специфічний. З неіоногенними матеріалами поєднання погане. У воді розчиняється слабо (для підвищення розчинності піднімають температуру), проте добре розчинний у спирті та пропан-1,2-діолі.

Молярна маса – 180,2 г/моль, густина – 1,0630 г/см³, t плавлення – 96-99 °C. Вміст ефіру – від 93 %. Формула – C10H12O3.

Ніпазол у природних умовах входить до складу деяких рослин і комах. Для застосування в промислових масштабах синтезується штучно. Для цього на парагідроксибензойну кислоту впливають смолами рослини, відомої як Syntrax. Основні властивості та переваги ніпазолу:

  • безпека для довкілля (при попаданні в ґрунт відбувається швидке розкладання без будь-яких шкідливих наслідків);
  • протипліснява ефективність;
  • запобігання розмноженню грампозитивних мікробів;
  • відсутність сенсибілізуючої дії;
  • використання в об’ємному pH-діапазоні (максимальний ефект при pH до 7);
  • відсутність подразнення шкірних покривів при контакті ніпазолу з ними;
  • антитоксичність у дозволених кількостях, низький токсичний вплив при перебільшених.

Застосування пропілпарабену

пропілпарабен ніпазол гуртЦя речовина може бути використана і сама по собі, і в поєднанні з метиловим ефіром n- гідроксибензойної кислоти, етанолом, фенілкарбінолом, формальдегідом та іншими консервантами. Головним чином, пропіл-4-гідроксибензоат знаходить застосування у фармацевтиці, косметичній галузі та харчопромі. З його допомогою консервують різні види косметики, переважно, на водній основі та зовнішнього використання (діапазон популярних концентрацій – 0,05-0,15 %): креми, шампуні, маски, бальзами, лосьйони, гелі для душу, зубні пасти тощо.

Пропілпарабен широко відомий як допустима до застосування добавка до їжі і напоїв E216, консервант і антигрибковий агент (дозволений, зокрема, в США, Канаді, Японії та Європейському Союзі). До речі, його натрієва сіль E217 має схоже призначення.

Вплив на людський організм: шкода чи користь

Ця сполука не даремно дозволена до використання там, де суворо ставляться до різноманітних консервантів і харчових добавок. Це говорить багато про що. Її дійсно можна застосовувати, але ретельно контролюючи дози вживання і використовуючи тільки до закінчення терміну придатності. Тоді не виникне ніяких негативних наслідків. Якщо ж дозування перевищити, а тим більше перевищувати постійно або періодично, і користуватися засобами, до складу яких входить ніпазол, довше гарантійного терміну, можуть дати про себе знати такі мінуси: кропив’янка, алергійні прояви, задуха, астма, розвиток злоякісних новоутворень.

Якщо Вам потрібно купити оптом ніпазол, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ніпазол, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail    

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Пропілпарабен (ніпазол) за вигідною ціною, також замовити Пропілпарабен (ніпазол) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.