Окситетрациклін солянокислий (окситетрацикліну гідрохлорид)

738.00 грн (ціна за 1 кг)

Окситетрацикліну гідрохлорид є дієвим антибіотиком групи тетрациклінів.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності окситетрациклін гідрохлорид. У нас можна купити окситетрациклін гідрохлорид за доступною ціною. Окситетрациклін гідрохлорид має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на окситетрациклін гідрохлорид Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку окситетрацикліну гідрохлориду по всій території України.

Характеристики окситетрацикліну солянокислого

Окситетрациклін солянокислий (окситетрацикліну гідрохлорид) – дієвий антибіотик з групи тетрациклінів, продукт життєвої діяльності мікроорганізму Streptomyces rimosus або інших споріднених мікроорганізмів. Існує у вигляді жовтої порошкоподібної маси, що складається з кристалів, вкритих оболонкою пігулок або ін’єкційного засобу, що має широкий діапазон антибактеріальних ефектів.

Основні функції:

  • прояв згубної активності щодо хламідій та спірохет, грамнегативних і грампозитивних бактерій;
  • блокування росту і розмноження вкрай небезпечних бактерій. Застосування окситетрацикліну солянокислого.

 Цілком закономірно, що головні споживачі цього антибіотика – це медицина і ветеринарія.

антибіотик окситетрациклін солянокислий гуртМедицина. Тут з його допомогою ведуть боротьбу з такими недугами, як гострі респіраторні бактеріальні інфекції, різноманітні гінекологічні захворювання, зокрема, ендометрит, запалення передміхурової залози і жовчного міхура. Використовують і при післяопераційних ускладненнях. Ця субстанція добре поєднується з іншими ліками. Тому, з певного часу її стали вводити в комплексні терапії, спрямовані на ангіну, бронхіт, запалення легенів, гнійний плеврит. Як і будь-який інший антибіотик, солянокислий окситетрациклін вимагає уважного вивчення інструкції до початку вживання. У низці випадків додатково необхідне виконання деяких аналізів. Наприклад, якщо наявні ниркові або печінкові хвороби, дозування цього препарату варто мінімізувати. Протипоказання зводяться до таких пунктів: вагітність, дерматомікози, підвищена чутливість до основного компонента.

Ветеринарія. У цій царині окситетрацикліну гідрохлорид застосовують, насамперед, для лікування бджіл і домашніх тварин. Коли мова йде про лікування гнильцевих хвороб бджолиних сімей, виконувати його необхідно в період від основного відкачування меду (кінець літа) до масового медозбору (початок весни). Можливі способи: згодовування, опудрення й зрошення. Будь-який з них вимагає переміщення заражених сімей комах у чисті вулики, які пройшли перед цим дезінфекцію, і всі потребують однакового дозування (0,5 г ліків на 1 сім’ю бджіл об’ємом 10 рамок). Найефективнішим і тому найбільш затребуваним з вищезазначених способів лікування вважається зрошування. Для його здійснення невелику кількість препарату розчиняють у теплій воді, після чого отриманий розчин змішують з іншою частиною речовини. Зрошують рамки з обох сторін, особливо зосереджуючись на надмірно уражених ділянках. Періодичність таких процедур – 1 раз на тиждень, поки не пропаде клінічна картина хвороби.

Правила зберігання

Зберігати цей ветеринарний препарат необхідно в тарі виробника, окремо від продуктів харчування і кормів, там, де до нього не буде доступу у дітей. Місце зберігання повинно бути сухим і захищеним від проникнення сонячного випромінювання. Допустимий температурний діапазон – 5-25 °С. Термін придатності при повному дотриманні умов зберігання становить 3 роки від дати виготовлення.

Шукаєте, де можна купити окситетрациклін солянокислий оптом (від 25 кг) або дрібнішими партіями (від 1 кг)? Звертайтеся до ПП Система Оптимум! На будь-які обсяги поставок компанія пропонує доступні ціни, гарантує високу якість і наявність необхідних сертифікатів, що підтверджують її. Доставляє замовлення по всій країні в стислі терміни, за необхідності консультує і допомагає в підборі потрібного ветпрепарату, хімічної речовини тощо. Саме тут ви можете купити окситетрацикліну гідрохлорид при оптимальному співвідношенні ціна/якість.

Якщо Вам потрібно купити оптом окситетрациклін гідрохлорид, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на окситетрациклін гідрохлорид, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Окситетрациклін гідрохлорид фарм

    

Гарантійний термін зберігання 4 роки
Виробник Китай
Формула C22H24N2O9.HCl

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Зовнішній вигляд Жовтий кристалічний порошок гігроскопічний Відповідає
2 Розчинність Вільно розчинний у воді, мало розчинний у етанолі. Розчини у воді стають каламутними при стоянні внаслідок осадження окситетрацикліну Відповідає
3 Ідентифікація, тест В Основний пік на хроматограмі, отриманій з досліджуваним розчином (b), подібний за часом утримання та розміром до основного піку на хроматограмі, отриманому з розчином порівняння (а) Відповідає
4 Ідентифікація, тест C Кольорова реакція з сульфатною кислотою Відповідає
5 Ідентифікація, тест D Реакція хлориду Відповідає
6 рН 2,3-2,9 2,6
7 Світлофільтруюча чистота: 430 nm А< 0,50 0,25
8 Світлофільтруюча чистота: 490 nm А< 0,20 0,12
9 Вологість, % ≤ 2,0 1,3
10 Сульфатна зольність, % ≤ 0,1 0,1
11 Зв’язані речовини, % Домішка А: ≤ 0,5 0,3
12 Зв’язані речовини, % Домішка  В: ≤ 1,0 0,5
13 Зв’язані речовини, % Домішка С: ≤ 2,0 1,3
14 Зв’язані речовини, % Домішка D:  ≤ 0,2 0,2
15 Зв’язані речовини, % Домішка Е:  ≤ 0,2 0,1
16 Інші домішки, %   ≤ 0,1 0,1
17 Загальні домішки, % ≤ 3,5 2,9
18 Масова частка основної речовини, % 94,5-102,0 96,0

 

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає ВР 2023.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Окситетрациклін солянокислий (окситетрацикліну гідрохлорид) за вигідною ціною, також замовити Окситетрациклін солянокислий (окситетрацикліну гідрохлорид) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.