Левоміцетин

1377.00 грн (ціна за 1 кг)

Левоміцетин – Laevomycetinum. Левоміцетин – антибіотик широкого спектру дії, ефективний відносно більшості грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів.

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності левоміцетин. У нас можна купити левоміцетин за доступною ціною. Левоміцетин має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на левоміцетин Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку левоміцетину по всій території України.

Характеристики левоміцетину

Левоміцетин (хлорамфенікол, хлороміцетин) – антибіотик з досить широким спектром дії, утворений безбарвними кристалічними структурами. На смак дуже гіркий. Погано розчиняється у воді, добре – в етиловому спирті, піридині, гліколі та пропіленгліколі. У порошкоподібному вигляді стійкий до середовищ нейтрального і слабокислого характеру. Перевищення рН за десять призводить до його інактивації. Рацемічну форму цього препарату називають синтоміцином.

Молярна маса – 323,13 г/моль, t плавлення – 150,5-151,5 °С. Брутто-формула – C11H12Cl2N2O5.

Цей антибіотик був винайдений у 1947 році. Джерелом отримання стала культуральна рідка речовина актиноміцету Streptomyces venezuelae. Пізніше його вдалося синтезувати штучно. І на сьогодні отримання цієї сполуки відбувається шляхом синтезу з фенілетилену в 10 етапів.

Застосування левоміцетину

Левоміцетин - антибіотик широкого спектру дії, ефективний відносно більшості грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів: до його дії чутливі ешерихії, сальмонели, пастерели, стафілококи, стрептококи, диплококи, протеї тощо. Діє на штами бактерій, що стійкі до пеніцилінів, стрептоміцину, сульфаніламідів. Активно діє проти грамнегативних анаеробів. Неефективний стосовно кислотостійких бактерій, клостридій і синьогнійної палички. Стійкість мікроорганізмів до даної ветеринарної субстанції розвивається повільно, ступенево. Перехресна стійкість до інших антибіотиків, як правило, не розвивається, проте патогенні штами грамнегативних бактерій, котрі стійкі до ампіциліну, карбеніциліну, тетрациклінів, стрептоміцину, канаміцину і гентаміцину найчастіше резистентні і до левоміцетину. Механізм антимікробної дії ветеринарного левоміцетину грунтується на його вибірковій здатності пригнічувати синтез білку в чутливих до нього мікроорганізмах. При цьому цей ветеринарний препарат не порушує процес біосинтезу амінокислот, а гальмує утворення з них поліпептидного ланцюжка через інгібування ензимів, що каталізують утворення пептидного зв'язку в рибосомній системі синтезу білку. Цей препарат активно використовують як у медицині, так і у ветеринарії, тваринництві. Його застосовують, передусім, для лікування черевного тифу, шигельозу та інших хвороб. Має високу активність щодо грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, зокрема, рикетсій, спірохет і хламідій. Активний навіть до тих штамів мікробів, які стійкі до стрептоміцину, пеніциліну і сульфаніламіду. Примітно, що стійкість мікроорганізмів до хлороміцетину утворюється порівняно довго.

Зарахований до переліку життєво важливих медичних засобів. Лікарські форми: пігулки, капсули, ін’єкційні розчини, мазі. Приймати внутрішньо левоміцетин показано при інфекціях і запаленнях, спровокованих чутливими до нього мікроорганізмами, тобто при таких хворобах: тифи (черевний, висипний і паратиф), шигельози і бруцельози, коклюш і туляремія. Дієвий також при менінгіті, сепсисі, трахомі, запаленні легенів і гнійно-некротичних процесах у кісткових тканинах. Зовнішнє використання хлорамфеніколу призначають при гнитті шкірних покривів, опіках 2-го і 3-го ступеня, наявності фурункулів, трофічних виразок, тріщин на сосках у годуючих грудьми матерів. Місцево застосовують в офтальмологічних відділеннях у складі комбінованих засобів при різного роду запаленнях очей. Дозволені дози. Дозування препарату залежить від віку хворого і способу застосування. Дорослим необхідно вживати внутрішньо по 500 мг три-чотири рази на добу. Разова кількість для дітей з 3-4-х разовим вживанням на добу така: до 3 років – 15 мг на кг ваги тіла, від 3 до 8 років – 150-200 мг, 8 років і старше – 200-400 мг. Тривалість курсу лікування – в середньому 7-10 днів.

Левоміцетин і безпека

Вживати цю субстанцію варто строго за призначенням лікаря. Вона токсична і при внутрішньому прийомі може викликати складні побічні явища, такі як: тромбоцито- і лейкопенія, агранулоцитоз і апластична анемія з незворотнім результатом. Серед легших ускладнень: блювота і нудота, розлад шлунка і здуття живота, неврити, головний біль, депресії, галюцинації, алергії та подразнення. Хлорамфенікол протипоказаний при захворюваннях крові, шкіри, виражених дисфункціях печінки, дефіциті Г6ФД, а також у разі підвищеної чутливості до основного компоненту. Заборонено для вживання з перших днів вагітності, для новонароджених у віці до чотирьох тижнів і для годуючих мам протягом усього періоду лактації.

Якщо Вам потрібно купити гуртом левоміцетин, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на левоміцетин, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

мішок 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Левоміцетин за вигідною ціною, також замовити Левоміцетин з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.