Левоміцетин

1350.00 грн (ціна за 1 кг)

Левоміцетин – Laevomycetinum. Левоміцетин – антибіотик широкого спектру дії, ефективний відносно більшості грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності левоміцетин. У нас можна купити левоміцетин за доступною ціною. Левоміцетин має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на левоміцетин Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку левоміцетину по всій території України.

Характеристики левоміцетину

Формула: C11H12Cl2N2O5
Діюча речовина: хлорамфенікол
t плавлення: 150,5-151,5 °С
Молярна маса: 323,13 г/моль
Фасування: від 1 кг
Смак: гіркий

Левоміцетин (хлорамфенікол) – антибіотик з досить широким спектром дії, утворений безбарвними кристалічними структурами. На смак дуже гіркий. Погано розчиняється у воді, добре – в етиловому спирті, піридині, гліколі та пропіленгліколі. У порошкоподібному вигляді стійкий до середовищ нейтрального і слабокислого характеру. Перевищення рН за десять призводить до його інактивації. Рацемічну форму цього препарату називають синтоміцином.

Молярна маса – 323,13 г/моль, t плавлення – 150,5-151,5 °С. Брутто-формула – C11H12Cl2N2O5.

левоміцетин формула

Цей антибіотик був винайдений у 1947 році. Джерелом отримання стала культуральна рідка речовина актиноміцету Streptomyces venezuelae. Пізніше його вдалося синтезувати штучно. І на сьогодні отримання цієї сполуки відбувається шляхом синтезу з фенілетилену в 10 етапів.

Якщо Вам потрібно купити гуртом левоміцетин, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на левоміцетин, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

мішок 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Левоміцетин за вигідною ціною, також замовити Левоміцетин з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.