Піперазин лимоннокислий (піперазину цитрат)

360.00 грн (ціна за 1 кг)

Піперазин лимоннокислий - це органічна речовина, що відноситься до  аліфатичних циклічних амінів.  Хімічна формула C4H10N2.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності піперазину цитрат. У нас можна купити піперазин лимоннокислий за доступною ціною. Піперазин лимоннокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на піперазин лимоннокислий Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку піперазину лимоннокислого по всій території України.

Фізичні властивості піперазину лимоннокислого

Піперазин лимоннокислий представлений у вигляді твердих гігроскопічних безбарвних кристалів. Ця речовина відмінно розчиняється у гліцерині та воді. При температурі понад 44 °С утворює гексагідрат. Термічні властивості даної сполуки характеризуються температурою плавлення 112 °С та температурою кипіння 146 °С. Молярна маса піперазину цитрату становить 86,1 г/моль. Піперазин активно реагує зі всіма кислотами, утворюючи при цьому солі піперазину.

Отримання піперазину цитрату

Синтез піперазину лимоннокислого відбувається методом циклізації поліетиленполіамінів та етилендиаміну при температурі понад 195°С у присутності певних каталізаторів. Такими каталізаторами можуть бути кобальт, нікель або платина.

Практичне застосування піперазину лимоннокислого

Піперазин лимоннокислий має широкий спектр застосування. Дана субстанція у великих кількостях використовується у промисловості в якості інгібітора корозії та як допоміжний компонент для отримання поліамідів. Піперазину цитрат відіграє важливу роль у сучасній медицині та ветеринарній галузі, будучи дієвим препаратом проти гельмінтів. Завдяки своїй слабкій токсичності для організмів тварин, піперазин лимоннокислий можна згодовувати разом з кормом для подальшої дегельмінтизації. Цей ветпрепарат швидко активується та безпечно для здоров’я тварини усуває причину захворювання. У медицині піперазину цитрат є невід’ємною складовою таких категорій сильнодіючих лікарських засобів, як спазмолітики та анальгетики. Препарат також входить до складу деяких психотропних та протиракових ліків. Відмінні фармакологічні можливості роблять піперазин лимоннокислий універсальним інгредієнтом для успішної боротьби з різноманітними складними хворобами.

Якщо Вам потрібно купити оптом піперазин лимоннокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на піперазин лимоннокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Піперазин лимоннокислий (піперазину цитрат) за вигідною ціною, також замовити Піперазин лимоннокислий (піперазину цитрат) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.