Засіб для рибного господарства "ДОН-1R"

3090.00 грн (ціна за 1 л)

“ДОН-1R” – комплексний препарат, в склад якого входять γ-кротонолактон і суміш органічних кислот (бурштинова, малеїнова, фумарова, мурашина), похідні коричної кислоти та 2-бутенолідів..

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності "ДОН-1R". У нас можна купити "ДОН-1R" за доступною ціною. "ДОН-1R" має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на "ДОН-1R" Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку "ДОН-1R" по всій території України.

Характеристики препарату ДОН-1R

Засіб для профілактики та лікування аеромонозу (краснухи), зяберного некрозу і підвищення рибопродуктивності водойми. Препарат стимулює обмінні процеси в організмі риб шляхом прямого впливу на окисно-відновні процеси кінцевого перетворення поживних речовин (цикл Кребса), що сприяє накопиченню в організмі білків і жирів. При цьому, у зв'язку з активізацією відповідних ферментів, проходить розкладання фосфорорганічних сполук і виведення продуктів їх метаболізму, чим блокується перетворення ФОС у більш токсичні продукти. Крім того препарат підвищує імунний статус організму, а також володіє бактерицидною і бактеріостатичною активністю по відношенню до ряду мікроорганізмів. Забезпечуючи нейтралізацію пестицидів у воді, препарат знижує степінь забруднення водоймищ, покращує якість водного середовища. Підвищення стійкості риб при забрудненні пестицидами, при лікуванні риб, які отримали отруєння токсинами та при інфекційних захворюваннях у рибоводний період. Профілактика та лікування аеромонозу (краснухи) та зяберного некрозу риб. Підвищення резистентності організму риб в зимовий період, а також припинення процесу заростання ставів водоростями, дає можливість широкого і економічного ефективного застосування його в ставових господарствах, шляхом внесення у воду та комбікорми. В першому випадку препарат застосовується за звичай з профілактичною метою, або в лікувальних концентраціях коли риба, що захворіла, не харчується. Тим самим підвищується середня рибопродуктивність водойми від 1,2 до 2,6 ц/га. З профілактичною метою препарат “ДОН-1R” вноситься у воду дворазово через добу в кількості 10-50 г на 1 га водного дзеркала площі ставу, при середній глибині 1,5-2 м в залежності від стану середовища: температури води, рівня рН, пестицидного забруднення. З лікувальною метою препарат “ДОН-1R” вноситься у воду в кількості 200-400 г на 1 га дзеркальної площі водойми, при середній глибині 1,5-2 м. Повторну обробку проводять через одну добу.

Використання препарату “ДОН-1R”

Оптимальна температура води для внесення препарату “ДОН-1R” - 16-25 0C. Оптимальне значення рН при внесенні препарату “ДОН-1R” - 6,8-8,5. У випадку підвищення рН води вище 8,5 дворазову профілактичну обробку проводять з інтервалом 4-6 год. Для внесення препарату “ДОН-1R” у воду готується маточний розчин шляхом розчинення 500-1000 г препарату в 50 л води, який рівномірно вноситься в акваторію ставу з відвітряної сторони. В зимовий період препарат “ДОН-1R” вносять на водонапуску або в лунку 1 раз на місяць (протягом всього зимового періоду) із розрахунку 0,01-0,02 мл/л або 220-400 г на 1 га в залежності від стану риби. З комбікормом препарат “ДОН-1R” застосовується у дозі: з профілактичною метою — 30-50 г/т комбікорму, з лікувальною метою — 50-70 г/т комбікорму, протягом 10 днів. Маточним розчином препарату “ДОН-1R” комбікорм рівномірно змочується і старанно перемішується. Через 2-3 години розділяється по кормових місцях. При збігу ряду несприятливих факторів (таких як отруєння токсинами, або при інфекційних захворюваннях) препарат "ДОН-1R" вносять у воду відразу після виявлення інтоксикації або інфекції дворазово через добу, при цьому лікувальну дозу збільшують до 600 г на 1 га водного дзеркала площі ставу при температурі вище 18 0C.

Якщо Вам потрібно купити оптом "ДОН-1R", зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на "ДОН-1R", а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Засіб для рибного господарства "ДОН-1R" за вигідною ціною, також замовити Засіб для рибного господарства "ДОН-1R" з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.