Окситетрациклін основа

654.00 грн (ціна за 1 кг)

Окситетрациклін основа виробляється у вигляді аморфної сполуки жовтого кольору, яка погано розчиняється в органічних розчинниках. Розчинність у воді становить 3-4.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності окситетрациклін. У нас можна купити окситетрациклінову основу за доступною ціною. Окситетрациклінова основа має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна на окситетрациклінову основу Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку окситетрациклінової основи по всій території України.

Хімічні властивості

Окситетрациклін основа є стійким у лужному та кислому середовищі. При взаємодії з іонами міді або інших металів, загальна стійкість речовини значно знижується.

Фармакологічна дія

Окситетрациклін - це антибіотик, який належить до тетрациклінової групи з широким спектром антибактеріальних властивостей. Препарат бореться з грамнегативними та грампозитивними мікроорганізмами, а також зі стрептококами, стафілококами та з деякими видами мікоплазм. Цей антибіотик діє методом пригнічення білкового синтезу самої мікробної клітини. Таким чином, він її не тільки ліквідовує, але й попереджає її подальший розвиток.

Практичне застосування

У ветеринарії окситетрациклін основа використовується для екстреного лікування органів травлення та дихання у свиней, корів та птахів. Завдяки своїм унікальним властивостям даний антибіотик діє без шкоди на організм тварини, при цьому швидко ліквідовуючи джерело хвороби. Для лікування різноманітних сільськогосподарських тварин варто застосовувати препарат всередину не більш ніж два рази на добу. Для свиней оптимальна доза становить 20-30 мг, для рогатої худоби – 15-20мг, для курей, качок, індиків – до 50 мг окситетрацикліну. Варто пам’ятати, що забій рогатої худоби дозволяється не раніше, ніж за вісім діб після завершального прийому антибіотика. Крім того, під час лікування тварин не можна вживати їхнє молоко.

Термін придатності даної субстанції становить чотири роки з моменту її виробництва. Зберігати oкситетрациклін основу варто при температурі від 19°С до 25°С у сухому, темному та недосяжному для дітей місті.

Замовити сертифікований окситетрациклін основу Ви зможете за посиланням у будь–який зручний для Вас час. Якщо Вам потрібно купити оптом окситетрациклінову основу, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на окситетрациклін основу, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Окситетрациклін основа за вигідною ціною, також замовити Окситетрациклін основа з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.