Норсульфазол натрієва сіль (сульфатіазол натрію)

5100.00 грн (ціна за 1 кг)

Норсульфазол натрієва сіль (сульфатіазол натрію) – порошкоподібна речовина білого/біло-жовтого кольору, утворена блискучими пластинчастими безбарвними кристалами.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності норсульфазол. У нас можна купити норсульфазол оптом за доступною ціною. норсульфазол має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна норсульфазолу Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку норсульфазолу по всій території України. Ціна норсульфазолу також залежить від обсягів закупівлі. При покупці норсульфазолу оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики натрієвої солі норсульфазолу

Норсульфазол натрієва сіль (сульфатіазол натрію) – порошкоподібна речовина білого/біло-жовтого кольору, утворена блискучими пластинчастими безарвними кристалами. Запах відсутній, смак практично теж. У воді розчиняється добре (у співвідношенні 1:2), у спирті – слабо; також відбувається її розчинення в мінеральних кислотах, розчинах їдких. Для водних розчинів сульфатіазолу натрію характерна лужна реакція.

Стерилізацію здійснюють при 100 °С впродовж півгодини.

Норсульфазол натрієва сіль формула

Застосування натрієвої солі норсульфазолу

Головні галузі, де ця речовина знаходить широке застосування – фармацевтика і ветеринарія. Норсульфазол – засіб з високо діючими антибактеріальними властивостями з групи сульфаніламідів. Він позитивно зарекомендував себе при лікуванні найрізноманітніших захворювань, спровокованих шкідливими мікроорганізмами. Його активність спрямована на стрепто-, менінго-, пневмо-, стафіло- та гонококи, на ешерихії, сальмонели, пастерели і низку інших мікроорганізмів. Цей препарат легко всмоктується з шлунково-кишкового тракту і поверхні рани, оперативно виводиться з організму, передусім, зі сечею. Максимальна концентрація досягається через 3-6 годин після введення норсульфазолу всередину. Терапевтичний рівень спостерігається в крові протягом 6-12 годин. Завдяки розчинності у воді, сульфатіазол натрію можна використовувати як внутрішньовенно, так і парентерально, і у вигляді очних крапель (при кон’юнктивіті, блефариті та інших інфекційних хворобах).

Внутрішньовенне застосування відбувається тоді, коли немає можливості ввести препарат у шлунок або необхідно оперативно довести його концентрацію в крові до високих показників. Як тільки стан хворого стабілізується, відбувається перехід на внутрішнє застосування. Внутрішньом’язово і підшкірно препарат не призначають, оскільки це може спричинити подразнення тканин, аж до омертвіння. У ветеринарії норсульфазол приписують при післяпологових септичних ускладненнях, катаральній бронхіальній пневмонії, диплококовій септицемії молодняка, некробацильозі, кокцидіозі домашньої птиці. Введення в організм тварини відбувається разом з водою для пиття (0,25 %-ва концентрація).

Дозування. Дозування цієї субстанції залежить від передбачуваного способу застосування. У вену – 10-20 мл 5 % або 10 % розчину. Всередину – 2 г за раз, не більше 7 г на добу. В очі – по 2 краплі 10 %-го розчину 3-4 рази на день.

Токсичність. Сульфатіазол натрію має малу токсичність. Протипоказання відсутні.

 Зберігання. Зберігати цей препарат необхідно в тарі виробника. Місце для зберігання варто вибрати сухе, прохолодне, захищене від світла. А саме упакування не повинне піддаватися механічним пошкодженням.

Якщо Вам потрібно купити оптом норсульфазол, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на норсульфазол, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Норсульфазол натрієва сіль (сульфатіазол натрію) за вигідною ціною, також замовити Норсульфазол натрієва сіль (сульфатіазол натрію) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.