Празіквантел

5400.00 грн (ціна за 1 кг)

Празіквантел – це поширений протигельмінтний препарат, який активно бореться зі всіма видами глистів.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності празіквантел. У нас можна купити празіквантел за доступною ціною. Празіквантел має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на празіквантел Вас приємно здивує. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку празіквантелу по всій території України.

Празіквантел – сучасний синтетичний протигельмінтний препарат широкого спектру дії. Це похідне хіноліну, засіб, показаний для внутрішнього прийому, ефективний стосовно плоских хробаків: китайського печінкового сисуна, шистосоми Мансона, котячої двоустки, японської шистосоми, широкого лентеця, ціп’яків (карликового, бичачого і свинячого). Назначають його при шистосомозі, трематодозах, цестодозах, нейроцистицеркозі та цистицеркозі, а також при вторинній інфекції, яка проявилася на тлі глистової інвазії (гельмінтозу).

Характеристики празиквантелу

Празіквантел має хімічну формулу C19H24N2O2 та молярну масу 312,411 г/моль.

Препарат є рекомендованим до застосування при гострих цестодозах та трематодозах, а також при цистицеркозах. Завдяки своїм унікальним властивостям празіквантел входить до переліку основних та життєво важливих лікарських і ветеринарних засобів, які допомагають зберегти здоров’я та попередити розвиток небезпечних паразитів.

Фармакологічна дія празіквантелу

Празіквантел викликає ураження епітелію небезпечних червів та, тим самим, робить імунну систему дуже стійкою до впливу гельмітів. Таким чином, черви стають менш небезпечними та більш уразливими не тільки перед імунною системою людини, але й перед ферментами травної системи. Препарат швидко проникає в організм та максимально швидко активується. Крім того, празіквантел не шкодить організму під час лікування та безпечно ліквідовує джерело проблеми.

Практичне застосування празіквантелу

Празіквантел – це дієвий інструмент у боротьбі з дорослими стрічковими та дигенетичними червами. Дана субстанція також рекомендована до застосування при зараженні личинками стрічкових червів. Після застосування празіквантел розпочинає свою корисну дію та поступово вбиває найрізноманітніші види глистів, включаючи збудник фасциольозу, шистостомозу, клонорхозу та описторхозу.

Результат впливу залежить від дози. Незначна кількість препарату провокує у глистів м'язові спазми, після чого йде параліч, а далі, власне, загибель паразитів. Підвищені концентровані дозування вражають зовнішню оболонку особин, що і призводить до їх оперативної загибелі.

Форма випуску – таблетована. Це таблетки білого кольору по 0,6 г в оболонці. Також може бути у вигляді порошкоподібної субстанції.

Фармакодинаміка. Препарату властиве оперативне і повне всмоктування зі шлунково-кишкового тракту в кров, де найбільша його концентрація досягається вже через кілька годин. Переважну кількість (80 %) у зміненому вигляді виводять нирки, невелику частину – кишківник.

Дозування засобу залежить безпосередньо від хвороби, а також від віку і ваги пацієнта. Курс лікування і дози повинні бути в обов’язковому порядку узгоджені з лікарем.

Основні протипокази: індивідуальна чутливість, перший триместр вагітності, очний цистицеркоз, хвороби печінки. Також не можна використовувати празіквантел спільно з рифампіцином.

Слід пам’ятати, що під час проходження курсу лікування можливий такий побічний ефект, як часткове запаморочення та нудота. Тому, в період прийому цього лікарського засобу не варто керувати автомобілем, робити сильні розумові або фізичні навантаження. Зберігати празіквантел потрібно у прохолодному, сухому та захищеному від дітей місці.

Якщо Вам потрібно купити оптом празіквантел, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на празіквантел, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Празіквантел за вигідною ціною, також замовити Празіквантел з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.