Нікотинова кислота (ніацин, вітамін РР)

249.00 грн (ціна за 1 кг)

Нікотинова кислота (вітамин РР, вітамин В3, ніацин, ніацинамід, нікотинамід)  – це вітамін, який легко розчиняється у воді та бере активну участь у різних реакціях окислення у живих клітинах.

Кислота нікотинова (вітамін РР, ніацин)

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності нікотинова кислота. У нас можна купити нікотинову кислоту гуртом за доступною ціною. Кислота нікотинова має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна нікотинової кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку нікотинової кислоти по всій території України. Ціна ніацину також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі кислоти нікотинової оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки. Ніацин (нікотинова кислота, нікотинамід, вітамін B3, вітамін PP, E375) – вітамінна речовина, що має велике значення для здоров’я організму людини, медпрепарат. Бере участь у великій кількості окислювально-відновних процесів, формуванні ферментів, ліпідному і вуглеводному обмінах у живих клітинах. Гіповітаміноз вітаміну як такого, який попереджає пелагру, призводить до її виникнення із супутньою симптоматикою: шкірні запалення, діарея, деменція тощо. На вигляд це кристалічна порошкоподібна маса білого кольору. Запах відсутній, смак – кислуватий. Розчинення у воді та інших середовищах слабке: в холодній воді розчиняється у співвідношенні 1 до 70, в гарячій трохи краще – 1 до 15; також погано розчиняється в метилкарбінолі, ще гірше – в ефірах.

Молярна маса – 123,11 г/моль. Формула – С6H5NO2.

ніацин формула

Джерела ніацину

Ця сполука природним чином виробляється в організмі людини. Це відбувається при трансформуванні триптофану (амінокислота), що надходить всередину, в основному, з такими продуктами як овес, кунжут, банани і кедрові горішки. Сам же ніацин міститься в продуктах як рослинного (арахіс, фісташки і горішки кеш’ю, житній хліб і гриби, горох і квасоля, гречка і буряк, ананаси і манго), так і тваринного походження (печінка і нирки, індичатина, яловичина, курятина, кролятина, гусятина, м’ясо кальмара, риба, молоко, сири, яйця). У злаках вітамін B3 також присутній, але в такій формі, яка організмом майже не засвоюється. Важливо: користь речовини, що надходить з натуральних продуктів і у вигляді синтетичних таблеток, різна. Повний спектр користі можливий тільки в першому випадку.

Методи промислового і лабораторного отримання. Ця субстанція була винайдена в 1867 р., коли німецький вчений Хубер окислив нікотин хромовим ангідридом. У 1873 р. Хуго Вайдел отримав вітамін РР шляхом окислення нікотину за допомогою нітратної кислоти. В основі сучасних методів синтезу (промислових і лабораторних) лежить також окислення похідних піридину: - 3-метилпіридину (бета-піколіну); - хіноліну з подальшим відщепленням від молекули карбонової кислоти вуглекислого газу; - 5-етил-2-піколіну з аналогічним декарбоксилюванням.

Користь нікотинової кислоти для людини

нікотинова кислота купитиПерерахувати всі позитивні процеси, що відбуваються в організмі під час надходження оптимальної кількості нікотинаміду складно – їх дуже багато. Ось деякі з них: - забезпечення здоров’я шкірного покриву; - сприяння диханню тканин; - активна участь в ОВП і вуглеводно-білковому обміні; - трансформація цукрів та жирів в енергетичні запаси; - приведення до нормальних показників кількості холестерину в крові; - підтримка серцевої діяльності, розширення і очищення судин, інтенсифікація кровообігу; - поліпшення шлункової секреції; - підтримка нервової системи в стабільному стані; - сприяння роботі мозку і ЦНС; - синтез генетичного матеріалу; - зниження алкогольної залежності; - попередження пелагри.

Нікотинову кислоту купити

Якщо Вам потрібно купити оптом нікотинову кислоту (ніацин), зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на нікотинову кислоту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Нікотинова кислота (ніацин, вітамін РР) за вигідною ціною, також замовити Нікотинова кислота (ніацин, вітамін РР) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.