Вологомір для деревини АВД 6100

2580.00 грн (ціна за 1 шт)

Аналізатор вологості деревини AВД-6100 призначений для експрес-аналізу вологості п’ятнадцяти порід деревини в діапазоні від 6 до 100 %. Автономне живлення приладу (батарея 9 V) дозволяє проводити аналіз вологості деревини, як в стаціонарних умовах, так і в польових. Електронна корекція вологості між породами деревини, закладена в прилад, підвищує зручність вимірювання (відпадає необхідність використання коригувальних таблиць).

SKU: .
Категорія: Вологоміри

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності вологомір для деревини АВД 6100. У нас можна купити вологомір деревини гуртом за доступною ціною. Якість, умови придбання та ціна вологоміра для деревини АВД 6100 Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку вологоміра для деревини АВД 6100 по всій території України. Ціна також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі вологоміра для деревини АВД 6100 гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Метод вимірювання кондуктометричний
Діапазон вимірювання вологості від 4 до 100 %
Помилка вимірювання вологості 1,50 %
Дискретність показань 0,10 %
Струм живлення 3,0 мА
Розміри приладу: вимірювального блоку кондуктометричної головки 130 х 70 х 25 мм 130 х 40 х 40 мм
Вага: вимірювального блоку кондуктометричної головки 100 г 400 г
Довжина голок 25 мм

Якщо Вам потрібно купити гуртом вологомір для деревини АВД 6100, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на вологомір для деревини АВД 6100, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вологомір для деревини АВД 6100 за вигідною ціною, також замовити Вологомір для деревини АВД 6100 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.