Пробірки

Спеціальний лабораторний посуд – обов’язковий атрибут різноманітних науково-дослідних, медичних, хімічних та інших промислових установ. Кількість видів і підвидів широко застосовуваних посудин різної форми і призначення сягає десятків, а то і сотень позицій. Одними з найпростіших і, в той же час, найпоширеніших є лабораторні пробірки.

Пробірка – це спеціалізована ємність невеликих розмірів у формі циліндра з напівкруглим, конічним або плоским дном, тонко- або товстостінна, з прямим або розгорнутим краєм. Може бути оснащена відводом. Поверхня пробірки часто обробляється антимікробними сумішами і речовинами, які перешкоджають прилипанню до стінок води.

Це необхідний для проведення різних дослідів (як звичайних, так і специфічних) й здійснення хімічних реакцій елемент. Виготовляється пробірка переважно зі спеціального скла (пірекс, сімакс тощо), можливі кварцові і пластикові варіанти. Якщо перші – це посуд для багаторазового використання, то другі застосовуються одноразово. Який би матеріал не був, він повинен відповідати вимогам стандартів. Обов’язкові умови – міцність, надійність, нейтральність, безпека, хімічна і термічна стійкість.

Лабораторні пробірки

Залежно від передбачуваного використання всі пробірки можна розділити на два типи: мірні й лабораторні.

Лабораторні пробірки просто незамінні, якщо мова йде про виконання хімічних процесів в умовах підвищеної температури. Серед найпоширеніших дій, що проводяться з їх допомогою, такі:

  • посів бактеріальних культур;
  • взяття проб різних речовин і матеріалів;
  • відділення компонентів сумішей за допомогою центрифугування;
  • надійне транспортування біологічного матеріалу та зберігання зразків (застосовуються пробірки з кришками).

Придбати пробірки оптом можна, зокрема, і через інтернет. Одні з найкращих у наш час пропозицій купити мірні та лабораторні пробірки робить ПП Система Оптимум – надійний постачальник якісного лабораторного посуду, серед якого і пробірки, для підприємств різних напрямків (медичних, наукових, нафтохімічних, біологічних та ін.).

Пробірки нашої компанії мають безліч переваг, а саме:

  • стійкість до агресивних середовищ;
  • відсутність реакцій з поміщеними речовинами;
  • cтійкість до руйнування при температурних перепадах;
  • легкі експлуатація, обробка та очищення;
  • доступність і невисока вартість...
Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.