Мензурки

Мензурка

Мензурки (від лат. mensura - міра, мірка) - посудини конічної форми, у яких, як і у мірних циліндрів, на зовнішній поверхні нанесені поділки для вимірювання об'ємів рідини в мілілітрах. Мензурки скляні лабораторні застосовують для вимірювання об'єму осадів, що утворюється при відстоюванні суспензії. Осад збирається в нижній частині мензурки. Цей лабораторний посуд використовують також для визначення об'ємів двох незмішуваних рідких фаз, одна з котрих, більшої густини, присутня в малій кількості відносно іншої. Деякі мензурки калібрують на відлив. Пропонуємо Вам мензурки лабораторні скляні, виготовлені згідно ГОСТ 1770-74, що супроводжуються усіма необхідними сертифікатами якості. За допомогою цього виду лабораторного посуду можна з високою точністю відмірювати і розливати досліджувані рідини.

  • Даний лабораторний посуд виготовлений з ударостійкого, хімічно- і термотривкого скла. Наші скляні мензурки відрізняються високою якістю порівняно з китайськими аналогами, і це відчутно в процесі їхнього використання.
  • Мензурка зручна своєю наочністю: у ній наявна детальна шкала з незмивним градуюванням. При цьому, є мензурки з різною ціною поділки (5, 10, 25, 50 мл) в різноманітної місткості (на 50, 100, 250, 500 і навіть 1000 мл).
  • Пропонуються мензурки порівняно низької ринкової вартості українського виробництва. Як у представника заводу-виробника, у нас немає посередницьких націнок.

Відповідно, при замовленні оптових партій лабораторного посуду наші клієнти мають змогу суттєво економити. У ПП "Система Оптимум" Ви без зайвих проблем виберете лабораторний посуд, що оптимально підходить саме для Вашої лабораторії.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.