Універсальний газоаналізатор УГ-2

5400.00 грн (ціна за 1 шт)

Універсальний газоаналізатор УГ-2 призначений для вимірювання масових концентрацій шкідливих речовин в повітряному середовищі виробничих приміщень, промислової зони при аварійних ситуаціях, промислових викидах, ємкостях і каналах з допомогою індикаторних трубок.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності універсальний газоаналізатор УГ-2. У нас можна купити універсальний газоаналізатор УГ-2  гуртом за доступною ціною. Якість, умови придбання та ціна газоаналізатора УГ-2  Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна універсального газоаналізатора УГ-2  також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Принцип дії приладу УГ-2 заснований на зміні забарвлення шару індикаторного порошку в індикаторній трубці після просочування через неї пристроєм УГ-2 повітря робочої зони виробничих приміщень. Довжина забарвленого стовпчика індикаторного порошку в трубці пропорційна концентрації аналізованого газу в повітрі і вимірюється за шкалою, градуйованою в мг/м3. Вимір: аміак, ацетон, бензин, бензол, ксилол, оксиди азоту, оксид вуглецю, сірчистий ангідрид, толуол, вуглеводи нафти, хлор, етиловий ефір.

Умови експлуатації: 

  • Температура навколишнього повітря 10-35 °С;
  • Відносна вологість повітря не більше 90 %;
  • Атмосферний тиск від 87 до 107 кПа (від 650 до 800 мм рт ст);
  • Масова концентрація пилу не більше 40 мг/м3.

Технічні характеристики:

  • Маса повітрозабірного пристрою УГ-2 не більше 1,5 кг.
  • Маса комплекту індикаторних трубок не більше 0,3 кг.
  • Габаритні розміри повітрозабірного пристрою УГ-2 не більш 110х105x200 мм.
  • Габаритні розміри комплекту індикаторних трубок не більше 140x75х30 мм.
  • Відносна похибка вимірювання масових концентрацій аміаку, ацетону, хлору, бензолу, толуолу, ксилолу, вуглеводнів нафти, етилового ефіру, бензину, оксидів азоту, оксиду вуглецю і сірчистого ангідриду трьома індикаторними трубками за допомогою газоаналізатора УГ-2 не перевищує ± 25 % .

Якщо Вам потрібно купити гуртом універсальний газоаналізатор УГ-2, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на газоаналізатор, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Універсальний газоаналізатор УГ-2 за вигідною ціною, також замовити Універсальний газоаналізатор УГ-2 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.