Гідрохінон

630.00 грн (ціна за 1 кг)

Гідрохінон, або бензол-1,4-діол – це ароматична органічна сполука, що є похідною бензолу і має хімічну формулу С6Н4(ОН)2. Він містить дві гідроксильні групи, що знаходяться в пара-положенні. Виглядає як біла зерниста тверда речовина. Молярна маса гідрохінону 110.11 г/моль, густина 1,3 г/см3, точка плавлення 172 °С.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності гідрохінон. У нас можна купити гідрохінон оптом за доступною ціною. Гідрохінон має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна гідрохінону Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку гідрохінону по всій території України. Ціна гідрохінону також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі гідрохінону оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Гідрохінон - властивості, отримання

Гідрохінон отримують промислово трьома способами. За аналогією з процесом синтезу кумолу, найбільш часто використовується диалкілювання бензолу пропеном, з отриманням 1,4-диізопропілбензолу. Ця сполука реагує з повітрям з утворенням гідропероксиду, який перегруповується у гідрохінон. Другий спосіб полягає в гідроксилюванні фенолу. Третій спосіб - це окислення аніліну диоксидом марганцю. За хімічними властивостями гідрохінон нагадує інші феноли і є слабкою кислотою. В присутності основ легко піддається O-алкілуванню, утворюючи моно- і диефіри. Також він вступає в реакції Фріделя-Крафтса. За допомогою цих реакцій синтезують деякі антиоксиданти, такі як 2-трет-бутил-4-метоксифенол. Гідрохінон окислюється в м'яких умовах з отриманням бензохінону. Важливою є реакція перетворення гидрохінону на моно- і диамінопохідні, наприклад метиламінофенол, що використовується у фотографії. Крім того, диаміни застосовуються у гумовій промисловості.

Застосування гідрохінону

Гідрохінон має безліч застосувань, переважно пов'язаних з його дією в якості відновлювального агента, який розчинний у воді. Це основний компонент у більшості фотографічних проявників для плівки та паперу, де цей реактив діє в суміші із метолом. Гідрохінон служить інгібітором полімеризації, зокрема, він запобігає полімеризації акрилової кислоти, метилметакрилату, ціаноакрилату та інших мономерів. У медицині гідрохінон використовується як засіб для відбілювання шкіри. Якщо Вам потрібно купити оптом гідрохінон, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на гідрохінон, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Гідрохінон за вигідною ціною, також замовити Гідрохінон з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.