Бензотриазол

600.00 грн (ціна за 1 кг)

Бензотриазол – це гетероциклічна сполука, що містить три атоми азоту та має два конденсованих кільця. Його хімічна формула C6H5N3.

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності бензотриазол. У нас можна купити бензотриазол оптом за доступною ціною. Якість, умови придбання і ціна бензотриазолу Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку бензотриазолу по всій території України. Ціна бензотриазолу також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі бензотриазолу оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Бензотриазол - властивості

  • ароматична органічна сполука є білою твердою речовиною без запаху;
  • молярна маса становить 119,12 г/моль, густина 1,36 г/мл;
  • безотриазол має амфотерні властивості. Він може розчинятись у таких розчинниках як спирт, бензол, толуол, метанол тощо, у воді фактично не розчиняється.
  • при 210 °C може самозайматися, його пил утворює вибухонебезпечну суміш у повітрі;
  • бензотриазол досить стабільний, але може бути чутливим до світла;
  • несумісний з сильними окисниками та важкими металами.

Синтез бензотриазолу відбувається диазотуванням о-фенілендиаміну. Процес синтезування може бути поліпшений, якщо реакцію проводити при низьких температурах (5-10 °C) і короткочасному опроміненні ультразвуком.

Використання бензотриазолу

Бензотриазол широко використовується в різноманітних галузях промисловості. Його застосовують як фіксатор у фотографічній емульсії і як реагент для аналітичного визначення срібла. Та найчастіше цей реактив використовується в якості інгібітора корозії. Крім того, його похідні можуть застосовуватися в якості прекурсорів. Також, дана речовина  бензотриазол може бути використана як антифриз у системах опалення та охолодження, рівно ж як і для виготовлення гідравлічних рідин. Бензотриазол є ефективним інгібітором корозії міді та її сплавів завдяки його здатності запобігати небажаним реакціям на її поверхні. Захисний шар з комплексу міді і бензотриазолу утворюється, коли мідь занурюють у розчин, що містить вказану сполуку. Цей комплекс нерозчинний у водних і органічних розчинах. Бензотриазол також використовується для захисту бронзи. Похідні бензотриазолу ефективно застосовують у фармацевтичній промисловості. Вони діють як агоністи для багатьох білків. Якщо Вам потрібно купити оптом бензотриазол, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бензотриазол за вигідною ціною, також замовити Бензотриазол з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.