Нінгідрин 1-водний

10800.00 грн (ціна за 1 кг)
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Знадобився нінгідрин? Шукаєте надійного постачальника і якісний товар? Звертайтеся до ПП «Система Оптимум». Матеріал завжди в наявності на складі й може бути відправлений вам без зволікань. Реалізується разом зі супровідним сертифікатом. Має хорошу ціну. Доставка можлива в будь-який регіон України. Яким способом, узгоджується в індивідуальному порядку, так само, як і спосіб оплати, й інші аспекти співпраці. Телефонуйте – обговоримо всі деталі та підберемо найкращу схему покупки-продажу нінгідрину.

Основна інформація про нінгідрин

Нінгідрин (трикетогідринденгідрат, 2,2-дигідрокси-1,3-індандіон, ninhydrin) – це сполука органічної природи, що представляє класи кетонів, спиртів і конденсованих карбоциклів. За фізичними властивостями – біла або жовта кристалічна маса, сформована призматичними кристалами (розчинник перекристалізації – вода). Нагріваючись, піддається розчиненню у воді, при досягненні 125 °C набуває червоного відтінку. Також добра розчинність реалізується в лугах. В етиловому спирті та діетиловому ефірі розчиняється слабо. Плавиться при t приблизно 250 °C.

Молярна маса – 178,14 г/моль. Густина – 0,862 г/см³. Хімічна формула – C9H6O4.

Отримання виглядає як гідроліз окропом 2-метилтіо-2-хлоріндандіону-1,3.

Запобіжні заходи. Нінгідрин шкодить при ковтанні, здійснює подразнювальний вплив при контакті зі шкірою, дихальними шляхами і сильно подразнює слизові оболонки очей. З огляду на це, вдиханню зазначеної речовини в розпиленому вигляді та іншим прямим контактам, слід запобігати.

Умови зберігання. Зберігати цю сполуку потрібно в достатньо вентильованому приміщенні. Упаковка повинна бути щільно закритою/герметичною. Важливо унеможливлювати тепловий вплив, контакт з іскрами, відкритим вогнем і гарячими поверхнями.

Нінгідрин: спектр застосування

Ninhydrin відомий як реактив для аналітичної хімії. З його допомогою можна здійснювати якісний та кількісний аналіз входження первинних амінів і амінокислот. Без нього не обходяться біохімія (моніторинг низки фаз пептидного синтезу, розрізнення амінокислот у білках) і титрування. Реагуючи з білками-складовими поту людини, нінгідрин забарвлює їх сліди в фіолетовий колір. Ця властивість цінна для дактилоскопії: криміналісти розчином цієї субстанції проявляють відбитки пальців. Правда, зазначений метод актуальний лише для пористих поверхонь, зокрема паперу, картону, грошей, фанери і сирої деревини. Загалом, спектр забарвлення сліду – від помаранчевого до фіолетового (може змінюватися, залежно від хім. складу сліду і умов обробки). Примітно, що за допомогою розчину нінгідрину можна вивчати латентні та кров’яні відбитки, залишені навіть два роки тому. Іноді для роботи можуть знадобитися тижні. Проте якщо потрібно, допустимо інтенсифікувати отримання результатів нагріванням або зволоженням.

Чому нінгідрин варто купити у ПП «Система Оптимум»?

Причин достатньо: постійна наявність, доступні ціни, оперативна доставка, зручна оплата та ін. Саме тому нас вибирає більшість споживачів, повертаючись до нас за необхідності ще не раз.

Хочете замовити нінгідрин просто зараз? Телефонуйте, пишіть або надсилайте заявку на придбання онлайн – забезпечимо найкращі враження від співпраці!

Міжнародна назва ninhydrin; 2,2-dihydroxyindane-1,3-dione; 1,2,3-indantrione hydrate; 2,2-dihydroxy-1H-indene-1,3(2H)-dione
Хімічна формула C₆H₄(CO)₂C(OH)₂
Назви-синоніми трикетогідринденгідрат; 2,2-дигідрокси-1,3-індандіон

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Нінгідрин 1-водний за вигідною ціною, також замовити Нінгідрин 1-водний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.