Озокерит медичний

126.00 грн (ціна за 1 кг)

Озокерит є природним викопним воском, що знаходиться поруч з родовищами м’якого сланцю. Сирий озокерит чорний; після очищення його колір варіюється від жовтого до білого.

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності озокерит медичний. У нас можна купити озокерит медичний за доступною ціною. Озокерит медичний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на озокерит медичний Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку озокериту медичного по всій території України.

Характеристики озокериту медичного

Озокерит (гірський віск) – природний матеріал, складна суміш вуглеводнів (твердих насичених високомолекулярних) з нафтової/нафтобітумної групи. Класичний склад наближений до складу парафіну: 85-87 % вуглецю і 13-15 % водню. Колір – від світлого жовтого до зеленого, темно-брунатного і чорного (залежить від відсоткового співвідношенн я компонентів). Консистенція – приблизно як у бджолиного воску (може бути і м’якою, воскоподібною, і твердою, як гіпс). Запах – гасовий. Структура не завжди однорідна, може бути волокнистою. При зламі утворюються нерівні краї. Розчинення відбувається в ефірі, нафті, феніловому водні, гасі, терпентині, трихлорметані, сірковуглеці та низці інших речовин; у воді, спирті й лугах не розчиняється. Оскільки ця сполука належить до легкозаймистих, необхідно уникати її контакту з джерелами відкритого вогню. Питома вага – 0,85-0,97, t плавлення – 58-100 °C. Видобування озокериту налагоджене в більш ніж трьох десятках країн, серед яких Шотландія, Уельс, Україна (Борислав, Старуня, Дзвиняч) тощо. Утворення цього матеріалу в земних надрах відбувається внаслідок випаровування і окислення нафти та появи з подальшим застиганням парафіну. Як правило, добути виходить неочищений озокерит. Відокремити чистий вдається украй рідко. Тому надалі є необхідність у додатковому варінні (одному або кількох) речовини, завдяки якому відокремлюються різні домішки. Також очищення може бути виконане за допомогою сульфатної кислоти і деревного вугілля. Після всіх згаданих процесів, гірському воску надають циліндричну форму і поставляють на ринок. Озокерит, який пройшов всі етапи очищення, називають церезином.

Застосування гірського воску в медичних цілях

озокерит купити гуртМедицина – головна сфера, де цей матеріал надзвичайно популярний і виступає цінною сировиною для великої кількості процедур. На його основі розроблено цілий напрямок фізіотерапії – озокеритотерапія, де головним учасником є зігріваючі компреси. Також на основі озокериту виробляють різні медпрепарати. Ось тільки деякі процеси, які здійснюються в лікувальних закладах (поліклініках, лікарнях, санаторіях, клініках) за його участі: - зовнішнє лікування запалень; - реабілітація при дистрофічних проявах (артрит, артроз, міозит, остеохондроз); - усунення проблем нервової системи (неврит, радикуліт). Озокериту віддають перевагу, завдяки високій t плавлення і унікально малій провідності тепла. Такі якості дозволяють оперативно акумулювати теплоту з подальшою повільною її віддачею. Також варто відзначити, що більшість фізіотерапевтів визначають такі властивості гірського воску: стимуляція кровообігу, поліпшення обмінних процесів, розсмоктування, знеболювання, протизапальний і антисептичний ефекти. Крім того, цей продукт знаходить застосування і в науково-технічних цілях. З нього отримують не менш цінні матеріали, такі як віск і парафін.

Якщо Вам потрібно купити оптом озокерит медичний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на озокерит медичний, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Озокерит медичний за вигідною ціною, також замовити Озокерит медичний з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.