Озокерит СВО-3-75У

144.00 грн (ціна за 1 кг)
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

У ПП Система Оптимум можна купити озокерит СВО-3-75У оптом за доступною ціною. Озокерит СВО-3-75У має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна озокериту СВО-3-75У Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна озокериту СВО-3-75У також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі озокериту СВО-3-75У гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Озокерит – це вуглеводень природного походження з нафтової групи, сукупність високомолекулярних твердих сполук, які, по суті, є насиченими вуглеводнями. У складі цього матеріалу присутні такі компоненти: парафін, мінеральні олії, смоли та ін.

Видобуток озокериту відбувається в спеціально розроблених шахтах. А ідентифікується він як природна нафтова смола з цінними лікувальними властивостями.

На вигляд це схожий на віск однорідний матеріал з мазеподібною консистенцією. Може бути твердим або крихким, залежно від обсягу олій в його складі. Після того, як проходить певну обробку, стає дуже схожим на бджолиний віск, набуває пластичності і запаху нафти (а точніше ледь відчутного запаху гасу).

Кількість мінеральних олій, крім того, впливає на колір продукту. Взагалі забарвлення може бути в діапазоні різних відтінків брунатного, а також чорним і зеленим.

Розчиняється озокерит у таких середовищах, як трихлорметан, бензол, теплий і гарячий бензин, терпентин, гас та різні смоли. З парафіном, рослинними й мінеральними оліями змішується. У спирті та воді розчиненню практично не підлягає.

Озокерит СВО-3-75У – це восковий озокеритовий сплав, захисний дрібнокристалічний продукт, що поставляється в плитках від 0,6 кг до 10 кг і навіть 20 кг, упакованих у поліетилен.

Загалом, гірський віск, як ще називають цей матеріал, може бути застосований в різних промислових сферах. З нього можливий видобуток парафіну та церезину. Використовують і оброблений очищений цільний озокерит.

СВО-3-75У відомий як озокеритовий склад для гуми, засіб для боротьби з процесами її старіння і для поліпшення властивостей. З його участю виготовляють шини і різні гумотехнічні вироби.

Напевно, багато хто чув про лікування озокеритом. Це давня медична практика, яка не втрачає популярності до сьогодні. Все тому, що ефективність озокеритної терапії при певних станах дуже сильна. Для того, щоб цей вуглеводень міг бути використаний з медичною метою, він піддається очисним заходам. А обов’язковим етапом безпосередньо перед самим застосуванням є стерилізація.

Використання в медицині та цінність у цій сфері пояснюються, головним чином, значною тепломісткістю засобу при невеликій теплопровідності. Завдяки цьому забезпечується швидке накопичення ним тепла, яке потім віддається поступово.

Озокерит є основою озокеритотерапії – терапії, яка за допомогою зовнішнього застосування цього продукту (зігрівальних компресів з нього) з метою реабілітації допомагає справлятися з хронічними запаленнями і дистрофічними недугами опорно-рухової системи.

Ще один позитивний ефект озокериту – поверхнево-подразнювальний вплив на шкіру (з огляду на спеціальний медичний склад), який обумовлює приплив крові, під час чого стимулюється кровообіг у капілярах, розташованих під шкірними покривами, а відтак і поліпшуються обмінні процеси в зоні впливу.

Випуск озокериту відбувається, згідно з технічними умовами. Всі реальні характеристики повною мірою відповідають заявленим. Зокрема, в складі продукту відсутні вода, розчинні у воді кислоти й луги. Густина – 800-900 кг/м3 при 20 °С, t плавлення – 50-65 °С, pH – 4,5-9. Механічні домішки становлять не більше 3 %.

За детальною інформацією звертайтеся до менеджерів ПП «Система Оптимум» за контактними номерами.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Озокерит СВО-3-75У за вигідною ціною, також замовити Озокерит СВО-3-75У з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.