Вазелін (вазелін медичний білий)

123.00 грн (ціна за 1 кг)

Вазелін медичний білий – мазеподібна відносно прозора маса білого кольору, що говорить про її повне очищення (часткове дає забарвлення, що варіюється від жовтого до чорного); суміш мінеральної олії, твердих парафінових вуглеводнів і твердих та рідких вуглеводів. Смаку і аромату не має.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

У ПП Система Оптимум можна купити вазелін оптом за доступною ціною. Вазелін має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна вазеліну Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку вазеліну по всій території України. Ціна вазеліну також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі вазеліну гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики вазеліну

Вазелін медичний білий – мазеподібна відносно прозора маса білого кольору, що говорить про її повне очищення (часткове дає забарвлення, що варіюється від жовтого до чорного); суміш мінеральної олії, твердих парафінових вуглеводнів і твердих та рідких вуглеводів. Смаку і аромату не має. Розчиняється в ефірі, сірковуглеці та хлороформі; не розчиняється у воді та спирті; з усіма оліями, за винятком рицинової олії, відбувається змішування. Ця речовина стійка до дії різних матеріалів: не піддається омиленню лужними субстанціями, не стає гіркою на повітрі, не окислюється і не змінюється при контакті з концентрованими кислотами. Отримання вазеліну відбувається з вакуум-дистилятів нафтових фракцій шляхом загустіння петролатумом. В’язкість – 28-36 мм2/с при 50 °C, t плавлення – 27-60 °C.

Вазелін - це напівтверда суміш вуглеводнів (з вуглецевими числами переважно вищими, ніж 25), що найчастіше застосовується в якості лікувальної мазі.

Вазелін є сумішшю вуглеводнів, які мають точку плавлення, як правило, в межах декількох градусів від температури тіла людини, приблизно 37°С. Це безбарвна або блідо-жовтого кольору напівпрозора речовина, позбавлена смаку і запаху, коли чиста. Вазелін не окислюється під впливом повітря. Він нерозчинний у воді, але розчинний у дихлорметані, хлороформі, бензолі, диетиловому ефірі, сірковуглеці і скипидарі.

Застосування білого вазеліну

вазелін купити гуртомОсновні споживачі фармакопейного вазеліну – медицина і косметологія. Цей засіб використовується всередину як проносне, зовнішньо для пом’якшення шкіри. Може застосовуватися самостійно або виступати жирною основою препаратів. Він входить до складу різних мазей (очних і для тіла), відлущувальних масок, кремів для масажу, чистячих паст для рук, рідкої косметики (для очей, губ, обличчя), засобів для волосся і бере участь у різних медичних маніпуляціях. Є також активним компонентом ветеринарних мазей.

За допомогою вазеліну отримують пластичні мастила для устаткування, наприклад, пакувального, стійкі до впливу сильних окисників. Ним захищають металеві поверхні від проявів корозії. У електротехнічній галузі він служить просочувальною речовиною для паперу та текстилю. Виступає пластифікатором для ізоляційної стрічки і адгезійних плівок. Зареєстрований як харчова добавка Е905b і є оболонкою для фруктових жуйок.

Чи становить небезпеку вазелін? Застосовуваний з косметичною метою в чистому вигляді, він здатний закупорювати пори, що може стати на шляху природного дихання шкіри. Однак, у чистому вигляді він сьогодні не використовується, а в складі засобів ніяких негативних аспектів не спостерігається. Крім того, вазелінова плівка сприяє відновленню шкірних покривів після косметичних процедур. У кров вазелін не всмоктується і небезпеки для людини не становить. Причиною обмеження в застосуванні може бути лише індивідуальна непереносимість організмом.

Вазелін використовується, перш за все, у вигляді мазі для подряпин, опіків і порізів. Вона ефективно прискорює загоєння ран завдяки своєму ущільнювальному впливу на порізи і опіки, ця мазь запобігає попаданню мікробів до рани і тримає травмовану область еластичною, перешкоджаючи випаровуванню вологи зі шкіри. Вазелін сьогодні використовується також як інгредієнт в лосьйонах для шкіри та іншій косметиці. Знижуючи втрати вологи, вазелін запобігає утворенню тріщин на руках і губах і пом'якшує нігті.

Вазелін використовують для забезпечення теплоізоляції: він застосовується, щоб утримувати тепло плавців при навчанні або під час довгих запливів. Дана субстанція може бути використана для зменшення тертя між шкірою і одягом під час різних спортивних заходів.

Вазелін можна використовувати для покриття схильних до корозії матеріалів, наприклад металевих брелоків, лопаток, тощо під час зберігання. За допомогою вазеліну проводять захист деревини. Ця речовина використовується для кондиціонування та захисту шкіряних виробів, таких як велосипедні сідла та взуття.Вазелін  є корисним компонентом воскових свічок, оскільки пом'якшує загальну суміш і дозволяє ввести додаткові ароматизатори.

Упакування і зберігання вазеліну

Упаковують фармакопейний вазелін у діжки або каністри різного об’єму. Зберігати його рекомендовано при кімнатній температурі (не більше ніж 25 °C) в сухому закритому приміщенні. Щоб уникнути псування, не варто допускати до цієї субстанції пряме сонячне випромінювання, пил і вологу. Інших нафтопродуктів поблизу перебувати не повинно.

Якщо Вам потрібно купити оптом вазелін медичний білий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на вазелін, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

                                                           

ІНФОРМАЦІЯ З СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Вазелін білий фарм

    

Гарантійний термін зберігання 3 роки
Виробник Туреччина
Формула СnH2n+2

Показники якості

Показник Норматив Випробування
1 Точка застигання, С 40-60 50
2 Температура плавлення, °С 50-70 54
3 Конусне проникнення, при 25 С 130-180 146
4 Питома вага 60 °С 0,810-0,880 0,815
5 Кольоровість (Сейбол) 19-24 21
6 В’язкість 100 °С/ср 4-7 5,85
7 Поліциклічні ароматичні вуглеводні Не більше оптичної щільності розчину 6мл-1нафталіну в ДМСО при 278 нм Відповідає
8 Поглинання світла 0,5 Відповідає
9 Кислотність або лужність Відповідно до методу випробування Відповідає
10 Запах Без запаху при терті об шкіру Відповідає
11 Сульфатна зольність, % ≤ 0,05 < 0,05
12 Розчинність Практично не розчинний у воді, слабо розчинний у метилхлориді, практично розчинний у спирті та гліцерині Відповідає
13 Органічні кислоти Відповідають Відповідають
14 Сірка-Сульфід Відповідає Відповідає
15 Абсорбція (290 nm) Відповідає Відповідає
16 Леткі речовини, % Відповідають Відповідають

 

 Лабораторний висновок: сертифікат якості відповідає BP/USP.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вазелін (вазелін медичний білий) за вигідною ціною, також замовити Вазелін (вазелін медичний білий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.