Антрон

6000.00 грн (ціна за 1 кг)

Пропонуємо купити антрон та інші хімічні речовини за доступними цінами й зі швидкою доставкою по Україні. Товар завжди в наявності в достатніх обсягах і може бути відправлений вам без зволікань. Доставка можлива різними способами, узгоджується з кожним клієнтом індивідуально і здійснюється в обумовлені терміни. Якість продукту підтверджується сертифікатом. Ціна не стоїть на перешкоді до придбання.

Антрон: визначення та опис речовини

Антрон – це органічна речовина, що використовується, в основному, для синтезу низки хім. сполук. Поставляється у вигляді твердої безбарвної кристалічної маси, сформованої блідо-жовтими кристалами. Має незначно відчутний специфічний запах. У воді не розчиняється, однак при певному температурному режимі (найчастіше при кімнатній температурі, іноді – при нагріванні) піддається розчиненню в етилацетаті, диметилкетоні, метилкарбінолі, метилтрихлориді, бензолі, оцтовій та сірчаній к-тах, водних лужних р-чинах. Вступає в реакції з диметилсульфатом, формуючи в результаті 9-метоксиантрацен, а також з монойодметаном (утворює 10-метил- і 10,10-диметилантрон). Має таутомерну рівновагу з антролом.

Молярна маса – 194,233 г/моль. Т плавлення – 153-158 °С. Формула: C14H10O.

Зберігати рекомендовано при кімнатній t.

Отримання. Промисловий синтез антрону виглядає як відновлення 9,10-антрахінону оловом у суміші оцтової та концентрованої соляної кислот при t 110-118 °С. Відновлення може відбуватися також за допомогою алюмінієвих стружок/порошку в концентрованій H2SO4 при t 30-40 °С або ж залізних стружок і хлороводню у водній суспензії. Синтетичне отримання можливе циклізацією 2-бензилбензойної кислоти під дією фтористого водню.

Застосування. Антрон – це лабораторна хімічна речовина, важливий аналітичний реактив для встановлення присутності вуглеводів шляхом колориметричного аналізу. З їхніми водними р-чинами/суспензіями утворює зелене забарвлення в концентрованій H2SO4. Антрон + сульфатна кислота = антроновий реагент, що допомагає виявляти декстран і глюкозу. За ним – забезпечення аналізу целюлози і допомога в синтезі 9-антроксиоцтової кислоти. А ще речовина, що розглядається, є проміжним продуктом у синтезі поліциклічних кубових барвників. З її участю синтезують антрахінон, алізарин та інші барвники.

З додаткових можливих сфер задіяння антрону – медицина. Тут цю сполуку вводять у проносні препарати, беруть користь з її впливу на діяльність ферментів і бактерицидних властивостей.

Купити антрон у ПП «Система Оптимум» недорого

Антрон – одна з численних товарних позицій, що є у розпорядженні нашої компанії. Ви можете купити його окремо або з будь-якою іншою продукцією на вигідних і комфортних умовах. Наші ціни – одні з найкращих у своєму сегменті. І це без найменшої шкоди якісній стороні або ж умовам співпраці.

Стосовно усіх супутніх запитань звертайтеся за контактними номерами телефонів. Замовляйте антрон недорого у компанії «Система Оптимум»!

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Антрон за вигідною ціною, також замовити Антрон з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.