Опромінювач ОБН-75М

1170.00 грн (ціна за 1 штуку)

Опромінювач ОБН-75М є оптимальним рішенням для знезараження стоматкабінетів, перев'язувальних та інших невеликих приміщень. Опромінювач комплектується однією лампою потужністю 30 Вт, що дозволяє обробляти приміщення по першій категорії до 30 м3.

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності опромінювач бактерецидний ОБН-75М. У нас можна купити опромінювач бактерицидний ОБН-75М за доступною ціною. Опромінювач бактерецидний ОБН-75М має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на бактерецидного опромінювача ОБН-75М Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку опромінювача ОБН-75М по всій території України.

Характеристики та застосування

Опромінювач ОБН-75М є оптимальним рішенням для знезараження стоматкабінетів, перев'язувальних та інших невеликих приміщень. Опромінювач комплектується однією лампою потужністю 30 Вт, що дозволяє обробляти приміщення по першій категорії до 30 м3. Каркас опромінювача виготовлений з металевого профілю і пофарбований білою порошковою емаллю. Кріплення опромінювача дозволяє встановити його як на стіну, так і на стелю. За бажанням замовника опромінювач може бути додатково укомплектований:

  • екраном, який дозволяє людям і тваринам знаходиться в приміщенні під час знезараження;
  • шнуром з вилкою;
  • пересувним штативом.

Технічні характеристики: 

Джерело випромінювання лампа бактерицидна TUV 30W
Кількість ламп 1 шт
Продуктивність при бактерицидній ефективності 99% 30 м3/год
Середня тривалість горіння лампи 8000 год
Напруга живлення 220 В, 50 Гц
Споживана потужність 50 ВА
Габаритні розміри 930х45х90 мм
Вага 4 кг 

Якщо Вам потрібно купити оптом бактерецидний опромінювач ОБН-75М, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бактерецидний опромінювач ОБН-75М, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Опромінювач ОБН-75М за вигідною ціною, також замовити Опромінювач ОБН-75М з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.