Опромінювач ОБН-75М

1170.00 грн (ціна за 1 штуку)

Опромінювач ОБН-75М є оптимальним рішенням для знезараження стоматкабінетів, перев'язувальних та інших невеликих приміщень. Опромінювач комплектується однією лампою потужністю 30 Вт, що дозволяє обробляти приміщення по першій категорії до 30 м3.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності опромінювач бактерецидний ОБН-75М. У нас можна купити опромінювач бактерицидний ОБН-75М за доступною ціною. Опромінювач бактерецидний ОБН-75М має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на бактерецидного опромінювача ОБН-75М Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку опромінювача ОБН-75М по всій території України.

Характеристики та застосування

Опромінювач ОБН-75М є оптимальним рішенням для знезараження стоматкабінетів, перев'язувальних та інших невеликих приміщень. Опромінювач комплектується однією лампою потужністю 30 Вт, що дозволяє обробляти приміщення по першій категорії до 30 м3. Каркас опромінювача виготовлений з металевого профілю і пофарбований білою порошковою емаллю. Кріплення опромінювача дозволяє встановити його як на стіну, так і на стелю. За бажанням замовника опромінювач може бути додатково укомплектований:

  • екраном, який дозволяє людям і тваринам знаходиться в приміщенні під час знезараження;
  • шнуром з вилкою;
  • пересувним штативом.

Технічні характеристики: 

Джерело випромінювання лампа бактерицидна TUV 30W
Кількість ламп 1 шт
Продуктивність при бактерицидній ефективності 99% 30 м3/год
Середня тривалість горіння лампи 8000 год
Напруга живлення 220 В, 50 Гц
Споживана потужність 50 ВА
Габаритні розміри 930х45х90 мм
Вага 4 кг 

Якщо Вам потрібно купити оптом бактерецидний опромінювач ОБН-75М, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бактерецидний опромінювач ОБН-75М, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Опромінювач ОБН-75М за вигідною ціною, також замовити Опромінювач ОБН-75М з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.