Опромінювач ОБН-150М

1380.00 грн (ціна за 1 штуку)

Опромінювач бактерицидний ОБН-150М – це один з видів медичного обладнання, призначених для дезінфекції. За допомогою бактерицидних опромінювачів забезпечують дезінфекцію і знезараження повітря і поверхонь приміщення

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Опромінювачі бактерицидні – це бактерицидні/кварцові лампи відкритого, закритого або комбінованого типу, призначені для знезаражувальної обробки (кварцування) приміщень, їхніх повітряних просторів та різних поверхонь. Робочим інструментом виступають УФ промені з антибактеріальним ефектом (пік випромінювання – 253,7 нм).

Опромінювач бактерицидний, залежно від виду, може використовуватися в присутності людей або при обов’язковій їх відсутності. Необхідність провітрювання приміщення також залежить від різновиду, а точніше від типу застосовуваного джерела ультрафіолету: озонове воно чи безозонове. Ще за однією класифікацією (відповідно до місця розташування) ці пристрої можуть бути стельовими, настінними і пересувними. А з огляду на те, що винищують згубні мікроорганізми УФ промені, застосовується ще одна назва – лампи ультрафіолетові.

Опромінювачі бактерицидні: характеристики

Взагалі, опромінювачі бактерицидні купити сьогодні можна найрізноманітніші і на вигляд, і за різновидами, і в плані технічної начинки. Давайте ознайомимося з можливими характеристиками на прикладі однієї з найпопулярніших моделей. Це опромінювач бактерицидний ОБН-150М. Зазначена модель належить до приладів медичного призначення. Поставляється з екраном. Передбачає комплектацію двома кварцовими лампами, потужність кожної з яких становить 30W. Може використовуватися для очисної обробки приміщень при присутності в них людей. Монтується на стіну горизонтально, а екран закриває лампу зверху. В результаті повітряні маси піддаються конвекції і приміщення дезінфікується. Прискорення процесу – за відкритою нижньою лампою. Підключення обох світильників відбувається окремо. Рекомендоване розташування вимикача – в іншій кімнаті, з забороною будь-кому туди заходити.

Опромінювач бактерицидний ОБН-150М купити хочете? Тоді вам буде корисно знати про його особливості:

 • покриття корпусу порошковою емаллю, що забезпечує збільшену стійкість до корозійних впливів;
 • фіксація двох ламп низького тиску, що випромінюють ультрафіолет довжиною майже 254 нм, який нагадує дію променевої енергії;
 • монтаж на висоті 2 м від підлоги;
 • передбачення спеціального захисного екрану, що гарантує перешкоду шкідливим променям. А оскільки довжина випромінюваних хвиль здатна спровокувати електроофтальмію і захворювання шкірних покривів, значення цього екрану дуже велике. Навіть при присутності в приміщенні багатьох людей ці опромінювачі бактерицидні можуть використовуватися. Вони впливають на верхні повітряні прошарки і оперативно знезаражують кімнату. Очищення нижніх шарів – за конвекцією. Запам'ятайте, що при відсутності спеціального екрану застосування цих пристроїв у приміщеннях з людьми заборонене;
 • унеможливлення шкідливого впливу на людину прямого випромінювання, озону і парової ртуті. Однак це зовсім не означає, що поводитися з лампою можна, як вийде. Правил безпеки необхідно дотримуватися з усією суворістю та обережністю.

Основні технічні характеристики:

 • потужність джерела випромінювання (лампи бактерицидні) – 30W;
 • продуктивність при бактерицидній ефективності 99 % – 60 м3/год.;
 • тривалість функціонування ламп – у середньому 8000 годин (а це майже рік безперервної роботи, хоча по факту – років 3-4 по 8 годин знезараження в день);
 • напруга електричного живлення – 220 В;
 • частота – 5 Гц;
 • споживана потужність – не більше 200 ВА.

Додатково хочеться зазначити компактність цих пристроїв (габарити становлять 970х80х135 мм) і невелику вагу (5 кг), що позитивно і в плані монтажу, і при подальшій експлуатації.

Опромінювач бактерицидний ОБН-150М: застосування

Опромінювач бактерицидний купити оптом чи в роздріб може знадобитися медичним установам різних типів. Такі знезаражувачі встановлюють в дитячих і для дорослих лікарнях та клініках. Вони – не рідкість для санаторіїв і пологових будинків. Часто саме на цій моделі зупиняють вибір, якщо мова йде про обробку повітря в промислових і адміністративних кімнатах, лабораторних та громадських приміщеннях, складах та інших місцях, де важлива якісна, ефективна й своєчасна дезінфекція.

Опромінювачі бактерицидні купують, щоб стерилізувати і знезаражувати одяг медпрацівників, медичні інструменти, постільну білизну пацієнтів тощо. Моделі ОБН і ОБП використовуються або при відсутності людей в приміщенні, або при їх присутності (якщо мова йде про рециркулятор). Винищує мікроорганізми ультрафіолетове випромінювання. А безпеку і ефективність забезпечують роздільне включення ламп і наявність захисного екрану.

Купити опромінювач бактерицидний

Якщо вам потрібні опромінювачі бактерицидні від виробника в Україні, ви можете звернутися до компанії «Система Оптимум». Ми реалізуємо такі установки оптом і в роздріб, пропонуючи в кожному з варіантів покупки вигоди для клієнтів:

 • гарантовано високі якісні параметри та належний функціоналізм кожного екземпляру продукції (пристрої мають сертифікати якості);
 • швидка доставка замовлень в будь-який регіон України, у зв’язку з постійною наявністю достатніх обсягів товару на складах компанії і завдяки власному автопарку;
 • доступна вартість. Щоб придбати опромінювачі бактерицидні, ціна яких – одна з найкращих на вітчизняному ринку аналогічних пристроїв, досить зв’язатися з менеджером нашого підприємства, сказати, скільки виробів потрібно, і почути остаточну цифру. Як би там не було, можете бути впевнені, що навряд чи хто в Україні зробить більш вигідну пропозицію;
 • комфорт співпраці. Якщо потрібно, ми проконсультуємо і розповімо про все, що вас цікавить про наш товар. Додатково забезпечимо зручні умови придбання, щоб і надалі у вас було бажання звертатися до ПП «Система Оптимум».

Хочемо звернути вашу увагу, що асортимент компанії зовсім не обмежується розглянутими пристроями. У нас також – великий каталог лабораторних меблів, різноманітних хімічних реагентів та ін. Тож купити, наприклад, стіл, шафу, робочі ємності, набір реактивів чи що-небудь інше для лабораторії не буде проблемою. За більш детальною інформацією звертайтеся за контактними номерами або через e-mail. Будемо раді співпраці!

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Опромінювач ОБН-150М за вигідною ціною, також замовити Опромінювач ОБН-150М з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.