Опромінювач ОБП-300М

2280.00 грн (ціна за 1 штуку)

Опромінювачі бактерицидні ОБП-300М (4-лампи) (стельовий / підвісний / переносний) – це один з видів медичного обладнання, призначених для дезінфекції. За допомогою бактерицидних опромінювачів і опромінювачів забезпечують дезінфекцію і знезараження повітря і поверхонь приміщення.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності опромінювач бактерицидний ОБП-300М. У нас можна купити опромінювач бактерицидний ОБП-300М за доступною ціною. Опромінювач бактерицидний ОБП-300М має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на бактерицидний опромінювач ОБП-300М Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку опромінювача ОБП-300М по всій території України.

Застосування та особливості

Знезараження відбувається за допомогою ультрафіолетового випромінювання і може відбуватися як у відсутності персоналу або пацієнтів в приміщенні (при використанні опромінювачів ОБН або ОБП), так і в присутності людей в приміщенні (для цього застосовуються опромінювачі-рециркулятори).

Технічні характеристики:

Джерело випромінювання лампа бактерицидна 30W
Кількість ламп 4 шт
Продуктивність при бактерицидній ефективності 99 % 90 м3/год
Середня тривалість горіння ламп 8000 год
Напруга електроживлення 220 В
Частота 50 Гц
Споживана потужність, не більше 200 ВА
Габаритні розміри 930 х 55 х 135 мм
Вага 5 кг

Якщо Вам потрібно купити оптом бактерицидний опромінювач ОБП-300М, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бактерицидний опромінювач ОБП-300М, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Опромінювач ОБП-300М за вигідною ціною, також замовити Опромінювач ОБП-300М з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.