Опромінювач ОБПе-225М

3480.00 грн (ціна за 1 штуку)

Опромінювач бактерицидний пересувний ОБПе-225М призначений для швидкого знезараження повітря і поверхонь, завдяки своїй конструкції та легкості переміщення, рекомендуються для почергової дезінфекції декількох приміщень. Каркас опромінювача виготовлений з металевого профілю і пофарбований білою порошковою емаллю.

.

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності опромінювач бактерицидний ОБПе-225М. У нас можна купити опромінювач бактерицидний ОБПе-225М за доступною ціною. Опромінювач бактерицидний ОБПе-225М має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на бактерицидний опромінювач ОБПе-225М Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку опромінювача ОБПе-225М по всій території України.

Особливості та застосування

Опромінювач оснащений трьома бактерицидними лампами потужністю по 30Вт. Опромінювач має спеціальне коло, за допомогою якого його можна пересувати і який захищає лампи. Корпус опромінювача встановлений на пластикові колеса. Опромінювач може бути додатково оснащений шнуром і вилкою. Конструкція опромінювача не має виступаючих і гострих частин, що забезпечує попередження травм при експлуатації.

Технічні характеристики:

Джерело випромінювання лампа бактерицидна 30W
Кількість ламп 3 шт
Продуктивність при бактерицидній ефективності 99 % 80 м3/год
Напруга живлення 220 В
Частота 50 Гц
Споживана потужність 300 ВА
Габаритні розміри 360х1120 мм
Вага 20 кг

Якщо Вам потрібно купити оптом бактерицидний опромінювач ОБПе-225М, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бактерицидний опромінювач ОБПе-225М, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Опромінювач ОБПе-225М за вигідною ціною, також замовити Опромінювач ОБПе-225М з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.