Камедь ксантана (ксантанова камедь)

348.00 грн (ціна за 1 кг)

Камедь ксантана (ксантанова камідь, ксантан, Е415) – сполука природного походження, добавка до їжі з групи стабілізаторів. Формула – (C35H49O29)n.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Купити ксантанову камедь необхідно, головним чином, для харчової та косметичної галузей. Також цей матеріал активно задіюється в нафто- і газовидобуванні. Для якого з напрямків він би вам не знадобився, перед покупкою радимо розібратися з низкою важливих питань: що це таке, які характеристики якісного продукту, яка ціна ксантанової камеді у наш час в Україні і де, власне, її можна придбати на вигідних умовах.

Формула: C35H49O29
Альтернативні назви:  ксантанова камідь, ксантан, Е415
Колір: білий, можливо сіруватий
Форма:  порошок
Фасовуння: від 1 кг.

камедь ксантана формула

Купити ксантанову камедь в інтернет-магазині

Чому сьогодні все більша кількість підприємств різних сфер діяльності купують робочі матеріали, хімічні реактиви через інтернет? Тому що так зручніше, оперативніше і вигідніше. Ось і ксантанову камедь замовити найкраще таким способом.

Де купити? – Запитаєте ви. І це буде 100 % правильне запитання, якщо виникла потреба у зазначеному продукті. Від того, хто пропонує товар, залежить все інше: якість, комфорт співпраці, ціна тощо.

Дійсно, як з усього розмаїття інтернет-пропозицій знайти саме ту? Важливо ознайомитися з відгуками попередніх клієнтів, з повнотою інформації, яку підприємство надає про свої товари, порівняти ціни на різних ресурсах і виконати інші пошуково-аналітичні заходи. Але для цього знадобиться чимало часу. А ви вже потрапили в наш інтернет-магазин, тож можете приступати до замовлення, економлячи не тільки час, але й сили.

Досвіду нам не позичати, за якісними параметрами продукції стежимо ретельно, доставку організовуємо оперативну в будь-який регіон країни, а ціновий фактор уже давно позитивно оцінений нашими постійними клієнтами. Тим не менше, якщо виникнуть додаткові запитання, ми готові відповісти на них без зволікань, щоб у вас не залишилося жодних сумнівів щодо доцільності придбання камеді ксантану у нас. Звертайтеся!

Замовити оптом

Ми працюємо на дрібний і великий опт. Можете бути певні: незалежно від необхідних вам обсягів, вони будуть доставлені вам максимально швидко. Достатні запаси товару – в постійній наявності у нас на складах. Крім того, в розпорядженні компанії – власний автомобільний парк. Доставка може бути організована нашим автотранспортом, за погодженням. Також при необхідності можна скористатися послугами зручного для вас перевізника. Все індивідуально. Ми готові обговорити з вами організаційні питання хоч зараз.

Якщо ви вирішите ксантанову камедь замовити у ПП «Система Оптимум», отримаєте найближчим часом потрібні її обсяги в гарантованій якості (є відповідний сертифікат). Більше того, покупка обійдеться вам недорого. Як результат, зможете реалізовувати застосування без виробничих затримок.

Помірні ціни

Тепер ви знаєте все, що потрібно знати про камедь ксантану. Знаєте, що це таке, якими характеристиками і властивостями володіє, де і для чого застосовується, які шкода і користь продукту. Залишилося тільки оформити замовлення у компанії «Система Оптимум» і найближчим часом отримати товар для виконання завдань вашого підприємства.

Хочете придбати камедь ксантану, ціна якої – в доступних межах? Замовляйте! У нас - помірна вартість будь-яких обсягів, а при великих оптових замовленнях можливі знижки в індивідуальному порядку.

Додаткові запитання можете уточнити, зв’язавшись з менеджером телефоном або через e-mail. Звертайтеся – будемо раді співпраці!

Міжнародна назва xanthan gum
Хімічна формула (C35H49O29)n
Назви-синоніми ксантанова камідь, ксантан, Е415

Вага

мішок 25 кг

фасування 1 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Камедь ксантана (ксантанова камедь) за вигідною ціною, також замовити Камедь ксантана (ксантанова камедь) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.