Сорбінова кислота

177.00 грн (ціна за 1 кг)

Сорбінова кислота (транс,транс-2,4-гексадієнова кислота) – одноосновна ненасичена карбонова кислота з аліфатичного ряду, порошок білого кольору, що утворюється безбарвними кристалічними частинками.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Сорбінова кислота (транс,транс-2,4-гексадієнова к-та) – це 1-основний ненасичений представник карбонових кислот аліфатичного ряду у вигляді білої порошкоподібної маси, сформованої безбарвними кристалічними частинками.Купити сорбінову кислоту часто необхідно підприємствам харчової галузі для введення в різні продукти харчування і напої. Також її використовують в органічному синтезі, при виготовленні гуми, пластифікаторів, олій і жувального тютюну.

Кислота сорбінова

Де купити цю речовину, якщо вона знадобилася для тієї чи іншої сфери? У ПП «Система Оптимум». На складах компанії цей реактив завжди в наявності в достатніх обсягах, коштує доступно, доставка в будь-який регіон країни здійснюється в мінімальні терміни, а високу якість підтверджує відповідна супровідна документація.

Характеристики сорбінової кислоти

Що таке сорбінова кислота? По суті – лінійна ненасичена жирна к-та. На вигляд – матеріал, що нагадує цукор, з дещо кислим смаком і специфічними ледь відчутними ароматичними характеристиками. Розчиненню у водному середовищі, на відміну від сорбатів, практично не піддається (розчинність у воді дорівнює 0,16 при t 20 °C). В той же час, добре розчиняється в спирті. Де міститься? Природним джерелом цієї речовини є горобина (з лат. Sorbus). Власне, звідси й походить її назва, оскільки початково, в 1859 р., кислота і була синтезована саме зі соку незрілих плодів цієї рослини. Відкриття належить Гофману. Перше ж лабораторне отримання датується 1900 р., коли німецький вчений О. Дебнер трансформував у рідину метандікарбонову кислоту і β-метакролеїн у піридині за Кневенагелем. У наш час цей продукт у промислових масштабах отримують шляхом конденсації сукупності карбометилен + кротоновий альдегід. При цьому задіюють кислотні інтенсифікатори, зокрема BF3. Внаслідок такої реакції утворюється лактон, який потім гідролізують та дегідратують, а на виході отримують розглянуту кислоту в порошку/гранулах. До слова, в природному середовищі ця сполука міститься не тільки в горобині, але й у великій кількості інших рослинних продуктів.

Опис властивостей

Молярна маса – 112,1265±0,006 г/моль, густина – 1,204 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 134 °C, t кипіння – 228 °C (з розкладанням). Формула: C6H8O2. Властивості зазначеної речовини досить примітні, чим і пояснюється її широке використання, зокрема в харчопромі. Карбоксильна група (СООН) характеризується високою реакційною здатністю. Як результат, ця сполука може формувати комплексні солі, поєднуючись з Ca, K і Na. Опис основних якостей можна систематизувати так:

  • чудова протимікробна дія;сорбінова кислота
  • відсутність токсиковпливу;
  • неканцерогенність;
  • оперативний біорозпад у ґрунті (екологічна чистота);
  • невпливання на органолептику продуктів харчування;
  • збільшення такого параметра, як термін придатності їжі;
  • провокування псевдоалергій.

Застосування сорбінової кислоти

Сорбінова кислота оптом найбільш затребувана в харчовій промисловості в якості добавки-консерванту, зареєстрованої під кодом E200. Її роль біоциду спрямована, головним чином, на дріжджі та цвіль (пригнічує їх ріст). Крім того, їй характерний вибірковий протимікробний ефект, оснований на впливі на різні ферменти в клітинах бактерій. Особливо добре ця речовина справляється зі своїми завданнями в складі слабокислих продуктів, тобто там, де рН менше, ніж 6,5. Її нерідко вводять в цукати, сидр, десертні соуси, начинки для продукції, що випікається, кисломолочку, заморожену піцу, фруктові салати, желатинові капсули, напої, які не містять алкоголю, супи-концентрати, цукерки і йогурти. Також цей продукт знаходить застосування у виноробстві. Крім того, консервант сорбінова кислота важливий для медицини та косметичної індустрії. Переоцінити його значення в косметиці і медикаментах складно. Тут, а саме в кремах, емульсіях, зубних пастах, дезодорантах, декоративних косметичних засобах і т.д., він може додатково служити зволожувачем і пластифікатором. З інших напрямків, в яких застосовується цей реактив: гумовиробництво, створення олій і речовин, які вводяться в полімерні матеріали з метою надання/збільшення еластичності або пластичності (пластифікуюча продукція).

Сорбінова кислота в кулінарії

Як вже було сказано вище, харчопром (кулінарія) є основним споживачем цієї субстанції. Сорбінова кислота часто і активно додається до всіх можливих харчових продуктів як консервуючий монокомпонент і в складі сукупностей консервантів. Вона подовжує придатність їжі, не вносячи змін в її органолептичні властивості, стоїть на сторожі виникнення цвілі і перешкоджає потемнінню. Як використовувати цю добавку, залежить, передусім, від виду їжі, до якої вона додається. З основних продуктів і напоїв слід зазначити такі:

* напої, що не містять алкоголю або ж мають його у складі в невеликих кількостях; Е200 сорбінова кислота формула

* плодово-ягідні соки і пюре (з яблук, винограду, ананасів та ін.);

* хліб і хлібобулочна продукція;

* кондитерка, солодощі та напівфабрикати (цукерки, шоколад, варення, джем, повидло, крем, мармелад, начинки для вафель...);

* чай-концентрати (фруктові та трав’яні);

* рибопродукти, зокрема ікра зерниста;

* квашена капуста;

* молокопродукти (сир, згущене молоко, вершки, молочні консерви...);

* ковбаса різних видів (копчена, напівкопчена і варена);

* масла, маргарини та соуси.

Але не тільки додавання в їжу актуальне для цієї речовини, якщо говорити про харчову промисловість. Також з її участю здійснюють обробку тари і упаковки. Виробництво цієї харчової добавки має відповідати ГОСТ. Тільки тоді вона може вводитися в перелічені вище продукти харчування. А взагалі, вона дозволена для введення в їжу по всьому світу, в тому числі в Європі, Америці та Росії.

Роль сорбінової кислоти в організмі людини. Безпека

Примітно, що специфікація цього продукту підтверджує його безпеку для людини. Більше того, він ще й позитивно впливає на організм. У чому полягає суть такого впливу? В ефективному протистоянні мікробам, антисептичній дії, доброму виведенні токсинів, зміцненні імунної системи. І це плюс до відсутності канцерогенного впливу (доведено численними дослідженнями), забезпечення антибактеріального і антисептичного ефектів. Сорбінова кислота належить до матеріалів, що не несуть небезпеки і є слаботоксичними. Однак, все добре в міру. Є певні дози, які вважаються умовно і безумовно допустимими. У першому випадку це 12,5-25 мг на кг маси тіла, у другому – 0-12,5 мг на кілограм протягом доби. Загалом, безпечною для здоров’я вважається кількість добавки в їжі, рівна 0,2 %. Якщо ж зазначені цифри не дотримуються, тобто виробник додає до їжі більше речовини або ж споживач з’їдає/випиває продукції за день, обсяг кислоти в якій у сумі перевищує наведені цифри, не є винятком побічні явища. Висипання, кропив’янка, подразнення, алергії, зокрема їх стійкі та важкі форми. Ще один негативний ефект – руйнування вітаміну В12 в організмі, що супроводжується неврологічними порушеннями.

Купити сорбінову кислоту в Україні

Чому доцільна покупка речовини оптом саме в Україні? На це є багато причин. По-перше, це доступність, причому як в плані ціни, так і в територіальному розміщенні. Не потрібно переплачувати й довго очікувати на доставку. Сьогодні купити сорбінову кислоту у нас можна швидко, недорого і без зайвих витрат сил. По-друге, це присутність на ринку надійних вітчизняних компаній, співпраця з якими не затьмарюється ні найменшими негативами. І «Система Оптимум» якраз з таких. Цей хім. продукт завжди присутній на складі у великих обсягах, тож може бути упакований і відправлений вам по першому ж вашому запиту. Ціна – одна з найкращих на українському ринку. Доставка при замовленні в інтернет-магазині можлива або автомобільним транспортом нашої компанії, або за допомогою зручного для вас перевізника.

Ціни на сорбінову кислоту від виробника

Замовити транс,транс-2,4-гексадієнову к-ту недорого в нинішній економічній ситуації вкрай важливо. А де це можна зробити, якщо цікавить опт? Найкращі пропозиції – це, звичайно, пропозиції від виробника! І в плані вартості, і стосовно умов співпраці, і в організаційних аспектах. Якщо ви зупините вибір на нашій компанії, на додаток до всього перерахованого отримаєте повну впевненість в найвищій якості товару. Його підтверджує відповідний сертифікат. Також важлива інформація про продукт міститься в лабораторному висновку. Чи є гідні аналоги нашому товару? Чи варто чим замінити його? Думаємо, якщо пошукати, то можна знайти щось в аналогічній якості та на подібних умовах придбання. Але чи є сенс витрачати на це час? Крім того, наші й без того вигідні пропозиції можуть стати ще цікавішими, якщо мова буде йти про велику партію. Уточнити можливість надання знижки в індивідуальному порядку ви завжди можете, зв’язавшись з менеджером підприємства за контактним номером телефону.

Замовити з доставкою по Україні

Знадобилася сорбінова кислота? Тепер ви в подробицях знаєте, що це таке, який опис властивостей і характеристик відповідає нормам та вимогам стандартів. Крім того, ви маєте інформацію, де купити цей матеріал оптом на вигідних умовах і з оперативною доставкою по країні. Залишилося подати заявку на придбання необхідної партії продукції, щоб найближчим часом отримати її в своє розпорядження, що ми і радимо зробити просто зараз. Оформляйте замовлення на кислоту в інтернет-магазині «Система Оптимум» – це легко, вигідно, зручно та надійно!

Міжнародна назва Sorbic acid, 1,3-Pentadiene-1-carboxylic acid; Hexa-2,4-dienoic acid; 2,4-Hexadienoic acid
Хімічна формула C6H8O2
Назви-синоніми 2,4-гександіенова кислота, E200, транс,транс-2,4-гексадіеновая кислота

Вага

мішок 25 кг

фасування 500 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Сорбінова кислота за вигідною ціною, також замовити Сорбінова кислота з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.