Гліцерин фармакопейний (харчовий)

54.00 грн (ціна за 1 кг)

Гліцерин (1,2,3-тригідроксіпропан, 1,2,3-пропантріол) CH2 (OH) CH (OH) CH2 (OH) (мол. маса 92,10). Широко поширений у природі у формі гліцеридів – основних компонентів природних жирів і рослинних олій. Відкритий шведським вченим К. Шеєле в 1779.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Купити гліцерин харчовий, фармакопейний – сьогодні актуальна потреба для різних підприємств. Не плутайте з технічним продуктом. Він теж знаходить у наш час широке застосування і доступний для придбання на нашому сайті, але в низці галузей, зокрема в фармацевтиці, косметології та харчопромі, не використовується. Тобто перед тим, як купити гліцерин, варто зрозуміти, що, загалом, існують різні види цього матеріалу, кожен з яких призначений для певного переліку напрямків. Про один з різновидів, а саме про фармакопейний, і піде мова далі.

Купити гліцерин оптом

Якщо цікавлять оптові поставки гліцерину, важливо знайти компанію, яка не підведе. Коли йдеться про великі партії, а відтак, відповідно, про чималі грошові витрати, всі аспекти придбання повинні бути забезпечені в найкращому вигляді. Маються на увазі і бездоганні якісні параметри, і доступні ціни, і комфортні умови доставки/оплати, а також багато іншого.

Хочете купити харчовий гліцерин оптом? Звертайтеся до менеджерів ПП «Система Оптимум». У нас на складах хімічна сировина, різні матеріали для великого переліку сфер діяльності й багато іншої супутньої продукції завжди присутні в достатній кількості. Тож покупка будь-якої оптової партії, навіть найбільшої, потребує мінімум часу.

Кожному клієнтові пропонуємо вигідні умови співпраці, гарантуємо високу якість (підтверджується відповідним сертифікатом), вартість не завищуємо, доставку організовуємо оперативну в різні регіони України. Загалом, робимо все можливе, щоб ви залишилися максимально задоволеними вибором в якості постачальника гліцерину нашого підприємства і за необхідності зверталися до нас ще.

Гліцерин фармакопейний

Що таке гліцерин? Це речовина, що називається також гліцеролом, 1,2,3-пропантріолом і 1,2,3-тригідроксипропаном. Є одним з найпростіших трьохатомних спиртів. На вигляд є позбавленою запаху і забарвлення прозорою рідиною з характерною в’язкуватою консистенцією. Отримання датується 1779 р., а ґрунтовний опис властивостей припадає на 1811 р.

Гліцерин фармакопейний – це сировина, що застосовується переважно при виготовленні фармацевтичних і косметичних засобів. Високочистий водний розчин 1,2,3-пропантріолу, кількість головного компонента в якому – не менше 95 %.

У природному середовищі гліцерин, головним чином, є складовою частиною складних ефірів вищих жирних кислот, тобто присутній в оліях та жирах. Виступає природним інгредієнтом чималого переліку продуктів ферментації, зокрема хліба, пива, вина, і надважливим інтермедіатом метаболізму живих організмів.

Якщо розглядати способи отримання гліцерину, то вони бувають різними:

 • омилення жирів із задіянням свинцевих окислів;
 • хлорування пропену при температурі близько 500 °С → поєднання хлористого алілу з хлорнуватистою к-тою → омилення хлоргідрину лугом;
 • окислення метилетилену в пропеналь → пропуск сукупності пари C3H4O + C3H8O через ZnO-MgO каталізатор → трансформація алілового спирту при t 190-270 °C в H2O розчині;
 • гідрогенізація моносахаридів/гліколеве бродіння цукрів за участю компонентів, отриманих у результаті сольволізу крохмалю водою, деревного пилу.

Це загальні варіанти отримання, але, зазвичай, гліцерин для внутрішнього застосування, виробництва косметичних засобів не добувають промисловим способом з пропілену. Розвиток олеохімії відсунув його на задній план. Значні обсяги цього реактиву формуються шляхом гідролізу або рандомізації рослинних олій, передусім кокосової та пальмової. Невисока ціна цих олій, великі обсяги пром. переробки, нескладні очисні заходи – передумови того, що гліцерин, навіть не виступаючи цільовим продуктом, має серйозне комерційне значення. Олеохімічний, або рослинний, гліцерин недорогий. Відмінностей в хімічних і біохімічних молекулах немає, не залежно від способу синтезу продукту.

Фізичні, хімічні та термічні властивості

Перед тим, як купити в Україні гліцерин, радимо ознайомитися з його характерними властивостями, зокрема фізико-хімічними і термічними.

Ми вже згадували, що на вигляд це в’язкий рідкий матеріал. Такі параметри, як колір і запах, йому не характерні. Що стосується смакових якостей, то вони солодкі. Втім, саме тому гліцерин так і називається (назва з давньогрецької перекладається дослівно як «солодкий»). Цій сполуці властива значна гігроскопічність. Вона добре розчиняється в водних і спиртових середовищах, змішуючись з першими в будь-яких кількостях і пропорціях. Помірне розчинення можна спостерігати в ефірах, зокрема в етиловому ефірі етанової к-ти. Не піддається розчиненню практично у всіх вуглеводнях. При компонуванні з пропан-1,2-діолом стає більш плинним.

Молярна маса – 92,1 г/моль, густина – 1,261 г/см³. Термовластивості: t плавл. – 18 °C, t кип. – 290 °C (при стандартному тиску), t розкл. – 554±1 °F, t спалаху – 320±1 °F. Формула: C3H8O3.

Гліцерин у медицині, косметології та інших галузях цінний у зв’язку з низкою властивостей. Якщо говорити про хімічні, то вони – ті самі, що і в інших поліспиртів:

 • легке входження в реакції з багатьма сполуками органічного та неорганічного походження;
 • можливість формувати складні й прості, аліфатичні та ароматичні ефіри, гліцериди металів;
 • утворення моно- і дигалогенгідринів, якщо поєднувати з галогеноводнями/галоїдами фосфору.

Застосування

Купити гліцерин харчовий може знадобитися, перш за все, для застосування в якості добавки до їжі Е422 або інгредієнта чималого переліку косметичних засобів. Без нього часто не обходяться в медичній сфері та при виготовленні електронних сигарет. Для всіх інших галузей використовується, як правило, технічний різновид.

Коротко про застосування матеріалу, що розглядається, в:

 • харчопромі. Е422 використовується при виготовленні кондитерських, макаронних і хлібобулочних виробів, безалкогольних газованих напоїв. Слугує стабілізатором і емульгатором. Підвищує в’язкість, сприяє змішуванню незмішуваних компонентів, покращує консистенцію їжі. Шоколаду не дає просідати, а у випадку з хлібом збільшує його об’єми;
 • косметичному напрямку. Цей інгредієнт вводять в маски, гелі, креми, мило, муси, молочко, шампуні, бальзами, спреї, міцелярну воду і в багато інших гігієнічних засобів, косметику. З функціональних впливів варто зазначити уповільнення висихання косметики. Ефектів, які покликаний забезпечувати – дуже багато. Він виступає важливою частиною великого переліку процедур, здійснюваних задля насичення тіла вологою, антисептичної дії, пом’якшення шкіри, забезпечення її захисту і відновлення, допомоги при сухості та тріщинах, захисту від ультрафіолету, заспокоєння, розгладжування і регенерації;
 • медицині та фармацевтиці. Гліцерин фармакопейний вводять в ліки від кашлю, медикаменти, використовувані для анестезії, у всілякі настоянки і мікстури. Крім того, його часто застосовують тоді, коли актуальне заморожування живих тканин. Це чудове захисне середовище для еритроцитів, рогової оболонки та іншого.

Гліцерин для електронних сигарет

Ті, хто мають справу з електронними цигарками (пристроями, що виробляють високодисперсні аерозолі для вдихання), виробники цієї сфери або споживачі знають, що вони можуть працювати і з нікотином, і з безнікотиновими наповненнями. Пара формується, коли з нагрівального елементу випаровується спец. рідка заправка. І це, як ви можете здогадатися, не однокомпонентна рідина. Це сукупність інгредієнтів, в якій поряд з пропіленгліколем, нікотином, ароматичними складниками і очищеною водою, немалозначиме місце відводиться гліцерину. Компонуватися зазначені речовини між собою можуть по-різному, як утім, можуть відрізнятися і їхні пропорції.

Який гліцерин потрібен для електронної сигарети? Як показує практика, різні виробники використовують різний матеріал. Одні – фармакопейний, інші – технічний. Але, все ж, більш правильно зупиняти вибір на натуральному гліцерині високого очищення, створеному з рослинних сировинних джерел.

Від гліцерину в складі рідини для електронних цигарок залежить кількість пари. Що більше першого, то густіша друга і м’якший вплив на горло при затягуванні. Але, разом з тим, смак передається слабше. Оптимальний обсяг 1,2,3-пропантріолу в рідинах для e-cigarette – 30-60 %.

Багато хто ставить собі запитання: гліцерин чи пропіленгліколь? Адже ці дві субстанції виконують аналогічні завдання в електронних сигаретах. Наша відповідь: для вейпа кращий гліцерин і ось чому:

 • збільшена в’язкість забезпечує підвищену густоту диму;
 • вплив на горло при курінні більш м’який;
 • надання солодкого присмаку;
 • практично повна відсутність ризиків для організму (лише у вкрай рідкісних випадках можуть проявитися алергії).

З негативних сторін хочемо зазначити можливість скупчення смолистого осаду, який здатний провокувати поломки виробу, і дещо зменшені смакові якості (зворотна сторона пом’якшеного впливу).

Щоб результат потішив якнайбільше, а негативні аспекти були зведені до мінімуму, фахівці рекомендують поєднувати гліцерин з пропіленгліколем. Рідина для електронних цигарок, в якій присутні обидва компоненти, вважається більш якісною і поєднує в собі переваги обох матеріалів. Змінюючи їх співвідношення, можна без проблем коригувати ступінь дії на горло.

Використання у виробництві косметики і ліків

Переоцінити значення гліцерину для виробництва косметичних та лікарських засобів дуже складно. Він примітний універсальністю і безпекою. Його спектр застосування дуже різноплановий, у зв’язку з прозорою і в’язкою текстурою, солодкими смаковими якостями, легкістю та оперативністю змішування з водою.

І в косметичній індустрії, і в фармацевтиці, мабуть, на перший план виступає варіативний вплив 1,2,3-тригідроксипропану на шкіру (вологоутримувальний, захисний, невеликий відбілювальний, зволожувальний і заспокійливий). За ним – омолодження і загоєння ран, ефективна боротьба з віковими шкірними змінами, позбавлення від великого переліку хвороб, зокрема від сухості та лущення. Закономірно буде додати сюди чудове зволоження, живлення і пом’якшення, прискорення відновних процесів і нейтралізацію наслідків, спровокованих механічними пошкодженнями. Як результат, майже всі види косметичних засобів для обличчя, шиї та тіла, для рук і нігтів, для п’ят та ніг, загалом, можуть містити цей чудовий компонент.

гліцерин для косметики

У засобах для сухої і втомленої шкіри цей матеріал є одним з найкращих зволожувачів, причому як для самої косметики, так і для шкіри. Косметичні засоби завдяки йому довше не висихають, продовжуючи як слід функціонувати при застосуванні. Лягаючи на шкіру тонкою плівкою, зволожують її і захищають. Підходять не тільки для сухого типу, а й для проблемного, атопічного. До того ж, чудово пом’якшують огрубілі ділянки на ліктях і ступнях.

Завдяки тому, що гліцерол дієво розгладжує мікрорельєф шкіри, вона стає гладенькою і шовковистою, набуває здорового приємного відтінку. А позаяк ще й забезпечує захист від ультрафіолету, ні про яку зайву пігментацію турбуватися не доводиться.

Цей продукт нерідко вводять в дитячі косметичні засоби, призначені для профілактики і позбавлення від дерматитів, висипок і всіляких подразнень. Він саме те, що потрібно для ніжної дитячої шкіри.

Не переоцінити його значення для волосся. У складі засобів з догляду за волоссям нейтралізує надмірний негативний вплив ПАР на шкіру і волосся. Пом’якшує і зволожує шкірні покриви, зміцнює корені, буквально кожен волосок обволікає шаром-захистом. Унаслідок цього волосся стає гладеньким і шовковистим. З кожним днем доглядати за ним все простіше і легше.

Цікаві й гліцериновмісні регенерувальні маски для шкіри обличчя і волосся, спеціальні засоби для відновлення і зміцнення нігтьових пластин, для позбавлення від сухості й тріщин на губах, викликаних авітаминозами і негативними зовнішніми факторами, а також гліцеринові рослинні екстракти.

У медицині слід зазначити виробництво чималого переліку гліцериновмісних ліків. Розглянутий інгредієнт покликаний розчиняти медикаменти (зокрема, йод, бром, фенол, тимол, танін, алкалоїди та хлористу ртуть), підвищувати вологість таблеток і в’язкість рідких лікарських засобів. За ним – запобігання ензиматичним змінам під час рідинної ферментації, а також висиханню мазей, паст і кремів. У зв’язку з антисептичними властивостями, з його допомогою запобігають зараженням ран (значна гігроскопічність забезпечує дегідратацію бактерій). Прекрасне желювання – важлива передумова того, що з нього виробляють високоякісні прозорі свічки. Якщо необхідно створити мед. розчин високої концентрації, то замість звичайного тут розчинника води також використовують гліцерин.

Купити харчовий гліцерин оптом

Якщо вам знадобився оптом фармакопейний гліцерин, ціна якого не «кусається», а добротна якість не підлягає сумніву, ви повинні ретельно підійти до питання вибору постачальника. Якщо це буде «Система Оптимум», ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені всіма аспектами співпраці.

Продаємо цей реактив різними партіями:

 • по 25,2 кг (в каністрах);
 • по 250 кг (в бочках);
 • по 1250 кг (в кубових ємностях).

Вибір обсягів і фасування – за вами. Але в тому, що на якому б варіанті ви не зупинилися – залишитеся у виграші, можете бути впевнені. Ретельний і відповідальний підхід до виконання кожного замовлення гарантований.

Де купити?

Де і як купити гліцерин для внутрішнього вживання і як косметичний інгредієнт – одні з головних запитань, на які слід знайти відповіді. Але складного тут нічого немає. Ви можете оформити замовлення телефоном чи онлайн (написавши нам на електронну пошту або ж залишивши заявку через кошик сайту). Крім того, можете приїхати до нас і перед покупкою роздивитися, як то кажуть, на місці, уточнити всі запитання й сформувати в свідомості цілісну картину про товар та умови його придбання.

Ціна гліцерину в Україні

Якщо ви введете в рядку пошуку запит «гліцерин ціна Україна», то побачите чимало результатів пошукової видачі. Деякі з них відрізнятися між собою будуть навіть дуже сильно. Дійсно, ціновий діапазон у розглянутому сегменті – широченний. Як не помилитися? Не варто відразу ж вибирати ту пропозицію, яка найбільш доступна, або те, що найдорожче, в першому випадку пояснюючи свій вибір економічністю, а в другому – надійністю. Не можна відштовхуватися від однієї лише вартості. Необхідно зіставити її з якістю, умовами придбання та іншими організаційними моментами і тільки тоді приймати остаточне рішення. А щоб максимально заощадити час, зателефонуйте до менеджерів компанії «Система Оптимум». Ми вже все продумали, врахували і забезпечили. Наша діяльність організована таким чином, що вигода досягається в двосторонньому порядку: і для вас, і для нас.

До речі, хочемо акцентувати увагу на можливості заощадити додатково. Кінцева ціна залежить від обсягів закупівлі. Тож якщо ви купите велику оптову партію за раз, а не станете розбивати її на кілька дрібних, індивідуальна знижка забезпечена!

Замовити з доставкою

Ще одна перевага нашої компанії – оперативна доставка замовлень по всій Україні. Купити гліцерин у нас – значить отримати його необхідні обсяги в своє розпорядження найближчим часом. Здійснюємо доставку як власним автомобільним транспортом підприємства, так і за допомогою всеукраїнських перевізників. Як саме вона буде виконана для вас, готові обговорити і узгодити просто зараз. Звертайтеся! Доставимо гліцерин без зволікань за потрібною адресою!

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ

Гліцерин

С3Н8О3Кваліфікація

фарм

Виробник

Німеччина

Термін зберігання   

1 рік

Показники якості

Показник

Норматив

Випробування

1

Густина при 25 0С, г/см3

> 1,260

1,2613

2

Колір

Відповідно до USP30

Відповідає

3

Залишок після прожарювання, %

< 0,01

0,00239

4

Хлориди (Cl), %

< 0,001

0,0005

5

Сульфати (SO4), %

< 0,002

0,0005

6

Важкі метали (Pb), ppm

< 5

1

7

Хлорорганічні сполуки (в перерахунку на Cl), %

< 0,003

0,001

8

Жирні кислоти та ефіри (0.5 N NaOH)

< 1,0

0,431

9

Цукор

Не допускається

Відповідає

10

Масова частка основної речовини, %

> 99,5

99,726

11

Вологість, %

< 0,5

0,2079

12

Органічні домішки, ppm:

Хлороформ (CHCl3)

< 60

Не виявлений

1,4-Діоксан (C4H8O2)

< 380

Не виявлений

Метиленхлорид (CH2Cl2) 

< 600

Не виявлений

Трихлоретилен (C2HCl3) 

< 80

Не виявлений

13

Диетилгліколь, %

< 0,1 

0,05

Лабораторний висновок: якість препарату відповідає вимогам USP 30

Міжнародна назва glycerol, glycerin, 1,2,3-propanetriol, 1,2,3-trioxypropane
Хімічна формула HOCH2-CH(OH)-CH2OH
Назви-синоніми гліцеро́л, пропантріол-1,2,3

Вага

куб 1250 кг

бочка 250 кг

каністра 25,2 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Гліцерин фармакопейний (харчовий) за вигідною ціною, також замовити Гліцерин фармакопейний (харчовий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.