Ванілін
594.00 грн (ціна за 1 кг)
Мінімальна сума замовлення - 1000 грн
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
складські запаси
автопарк
продукція
Компанія «Система Оптимум» пропонує ванілін купити підприємствам з усіх регіонів України. Ми маємо у своєму розпорядженні значні обсяги цього продукту на постійній основі, тож доставка будь-яких, навіть великих оптових партій завжди відбувається оперативно й своєчасно. З інших переваг, які ми гарантуємо всім своїм клієнтам: бездоганна якість кожної упаковки речовини, відповідність всіх характеристик заявленим, доступні ціни як при великому, так і при дрібному гурті. Замовити ванілін у ПП «Система Оптимум» – значить прийняти рішення, яке влаштує у всіх сенсах.
Перед тим, як ви, власне, перейдете до справи, ми б хотіли розкрити кілька питань. Якщо у вас немає потреби в отриманні додаткової інформації, можете вже залишати заявку на придбання. Якщо ж є аспекти, які потребують попереднього розгляду, пропонуємо без зволікань розкласти все по поличках. Отже, приступимо.
Що таке ванілін?
Ваніліном, або ванілаллю, називають органічну речовину, сформовану безбарвними кристалічними голчастими структурами. Речовині цій характерний запах ванілі (прянощі). Багато хто пояснює такі ароматичні параметри саме виготовленням ваніліну з ванілі, але це не зовсім так. Дуже невеликі кількості цієї речовини можуть бути добуті з зазначеної рослини. А ще вона є в складі оливкової олії та вершкового масла, малини й плодів лічі. Витримка вин у дубових діжках також може привести до виникнення у них ванільного аромату. В низці харчових продуктів і напоїв (наприклад, у каві, кленовому сиропі, вівсяній каші) запах ваніліну з’являється під час термічної обробки.
Отримання ваніліну можна розділити на два сегменти: природним і синтетичним способами. Натуральний продукт добувають із плодів Vanilla planifolia, що містять ванілін у формі β-D-глікозиду. Зеленим плодам відомий запах не характерний, він виникає і поступово інтенсифікується в ході спеціальної обробки, тривалої та трудомісткої. Прискорені методи виділення цієї субстанції належного поширення не отримали. Зате хімічний синтез ваніліну сьогодні користується надзвичайним попитом, як і продукт, отриманий в результаті. Вперше ванілін був синтезований із ароматичної речовини евгенолу, яка, в свою чергу, видобувається з гвоздичної олії. Пізніше – з побічного продукту сульфітного варіння целюлози, що містить лігнін «коричневої рідини». Найбільшого поширення на сьогодні отримав спосіб синтезу з нафтохімічної сировини: реалізація взаємодії гваяколу із гліоксиловою кислотою, плюс окислення виниклої ванілілмигдальної кислоти до 4-гідрокси-3-метоксифенілгліколевої та декарбоксилювання з формуванням ваніліну.
Фізичні та хімічні властивості
Ванілін, ціна якого в наші дні може бути в широкому діапазоні, має перелік характерних властивостей. Ми вже згадували, що на вигляд це кристалічний матеріал, позбавлений кольору, але зі специфічним ароматом. Його молекула містить альдегідну, ефірну та фенольну функціональні групи. Інші фізико-хімічні властивості, на які слід звернути увагу:
- молярна маса – 152,15 г/моль;
- густина – 1,056 г/см³;
- розчинність у воді – 1 г/100 мл.
Термовластивості: t плавлення – 80-81 °C, t кипіння – 285 °C, t спалаху – 147 °C.
Хімічна формула: C8H8O3.
Склад (на 100 г): 12,65 г вуглеводів, по 0,1 г жирів і білків. Харчова цінність – 288 ккал.
Застосування
Перед тим, як розглянути сфери задіяння ваніліну, акцентуємо на тому, що основні обсяги речовини, застосовувані повсюдно, отримані синтетичним шляхом. Йдемо далі. Де актуальне використання ваніліну передусім? Більшість насамперед назве харчопром та кулінарію. І це логічно.
Харчовий ароматизатор ванілін купити доводиться найчастіше для того, щоб вносити його в різні страви як у побуті, так і в промислових масштабах. Головним чином, мова йде про кондитерські й хлібобулочні вироби: цукерки, шоколад, тістечка, торти, десерти, печиво, морозиво, сирні запіканки, пудинги, бісквіти, желе і т.д. Ванілін також є популярним смакопокращувальним інгредієнтом молочних коктейлів, чаю та інших напоїв, зокрема, алкогольних і безалкогольних, холодних та гарячих. Найчастіше його використовують з метою ароматизації, створення апетитного аромату, але іноді може ставитися завдання приховати або зменшити небажаний присмак (наприклад, знизити різкість спирту в лікеро-горілчаній продукції).
Застосування в кулінарній сфері, загалом, нескладне, але дотримуватися певних нюансів необхідно. Правильні дозування, температурні режими і час приготування – те, чим не можна нехтувати. У жодному разі не варто перебирати міру – інакше не уникнути надмірної гіркоти страви. При виготовленні випічки добавку в кристалічному вигляді потрібно вносити в тісто до початку теплової обробки. Якщо тісто дріжджове, то варто почекати, щоб воно підійшло. У випадку з напоями, суфле і пудингами найкращий час для внесення – поки вони не охололи. Якщо використовується кристалічний ванілін або порошковий, бажано попередньо розводити його водою/спиртом.
Інші напрямки, в яких актуальне застосування ваніліну:
- косметологія і парфумерія. Специфічні ароматичні параметри цієї сполуки пояснюють актуальність її використання при виготовленні доглядової та декоративної косметики (як от помад, блисків для губ, пудр, тіней), парфумів і туалетної води, а також засобів гігієни (шампунів, мила, гелів та пінок для душу, вмивання, зубних паст...). Легкий і ніжний ванільний аромат не сплутати ні з чим. Нота ванілі в парфумах та інших продуктах – запорука їх вишуканості й неперевершеності аромату. А в засобах для шкіри, зокрема в кремах, ванільний компонент додатково сприяє гладкості, пружності й освітлює пігментні плями;
- медицина, фармацевтика, фітотерапія. Введення ваніліну в деякі ліки є продуманим технологічним прийомом, що дозволяє за потреби замаскувати неприємний запах і/або присмак. Крім того, є функціональні завдання, з якими зазначена добавка здатна справлятися, перебуваючи у складі медичних препаратів. Вона ефективна в комплексних терапіях ревматизму, при здутті живота і кишкових кольках, екземах й дерматитах. Допомагає позбутися депресії та безсоння, полегшує судоми і менструальні болі. Доцільне застосування й при псоріазі (ванілін позитивно впливає на хворих, усуває шкірні прояви захворювання);
- виробництво мийних засобів. Основне завдання, яке зазначена речовина покликана виконувати в цьому напрямку – усунення неприємних ароматичних параметрів;
- хімія та електрохімія. Ванілін знаходить застосування в синтезі не тільки фармацевтичної продукції, а й інших хім. сполук. Часто бере участь і в електрохімічному цинкуванні (доповнюючи дію електроліту, робить покриття гладкими, блискучими і твердими, розширює інтервал робочих густин струму);
- тонкошарова хроматографія. Слугує проявником загального призначення. Допомагає візуалізувати складники матеріалів, що підлягають розділенню;
- побут. Ванілаль – один з найвідоміших побутових репелентів. З неї в домашніх умовах створюють водні та олійні розчини, її додають до дитячих кремів. Після цього зазначені засоби, що мають потужний ванільний запах, чудово протистоять комарам і гнусу. З інших переваг хочемо відзначити приємні ароматичні відчуття для людей, безпеку (можливість застосування репеленту навіть для немовлят) і легкість використання (приготування виглядає як елементарне змішування добавки з необхідним продуктом, залишається тільки нанести його на тіло). Зверніть увагу: ванільні креми і олії вважаються більш ефективними, порівняно з ванільною водою. Завдяки їхній щільній і густій консистенції, після нанесення з’являється плівка, діюча речовина не випаровується і працює пролонговано.
Унікальні властивості ваніліну
Вище, описуючи характеристики ваніліну як сполуки досить популярної у різних видах діяльності, а також розглядаючи основні царини його використання, ми потроху піднімали питання унікальності продукту. Зараз просто підсумуємо.
Основний специфічний аспект, який явно виступає на перший план – унікальні ароматичні параметри. Ванільний запах не сплутати ні з чим, від чого він би не йшов – чи то від самої речовини, чи від матеріалів, які нею доповнені (від випічки, парфумів, косметики тощо). В оптимальних обсягах густий аромат ваніліну – щось надзвичайно приємне і дивовижне. Разом з тим, виконуючи роль ароматизатора, він удосконалює і смакові якості, що актуально, перш за все, при внесенні в харчову та фармацевтичну продукцію. Але тут увага: в жодному випадку не можна передати куті меду, інакше реалізується надмірна гіркота і їжа взагалі може стати непридатною до вживання.
Користь ваніліну
Плануєте ванілін купити? А чи знаєте ви про його корисні властивості? Саме час дізнатися всі подробиці.
У складі цієї речовини є чимало вітамінів групи В, зокрема тіаміну, рибофлавіну, ніацину, пантотенової кислоти та піридоксину. Багатство на такі корисні елементи, їх синергетичний вплив – запорука при попаданні в організм покращення травних процесів, синтезу ферментів, позитивного впливу на нервову систему, нормалізації обмінних реакцій тощо. У натуральному ваніліні є такі корисні мікроелементи, як Zn, Fe, К, Ca, Mg, Mn та інші. Так, вживання продуктів, що його містять, налагоджує ритмічність серцевих скорочень і артеріальний тиск. Завдяки калію, здійснюється підтримка організму на клітинному рівні. За марганцем, міддю і залізом – позитивний вплив на кровотворення. Притаманні натуральній речовині і антибактеріальні властивості: вона знешкоджує бактерії в продуктах з незначною кислотністю.
Не варто забувати і про приємний, ніжний аромат ваніліну, завдяки якому розслабляється нервова система, зникають головні болі, впоратися зі стресовими ситуаціями, гнівом та безсонням вдається набагато легше. Це не тільки антидепресант, але й антиоксидант, антиканцероген. Крім того, розглянута добавка є потужним афродизіаком і приходить на допомогу тим, хто бажає схуднути (вдихання ванільного аромату зменшує тягу до солодощів). Незаперечна її користь і при лихоманках, алергіях, артритах. Ванільний аромат – чудодійний спосіб отримати гарний настрій на весь день!
Все супер. – Скажете ви. – А чи можлива шкода? Відповідь проста: тільки у випадку індивідуальної непереносимості речовини або при значному збільшенні дозувань, не інакше.
Замовляйте ванілін, ціна якого обов’язково потішить, як, втім, і якість, і умови придбання, у компанії «Система Оптимум» дрібним або великим оптом. Найкращі враження від співпраці гарантуємо!
Вага
фасування 25 кг
фасування 1 кг
Поки немає жодного відгуку.
Поки немає жодного коментаря.