Глутамат натрію (глутамінат натрію, натрій глутаміновокислий)

81.90 грн (ціна за 1 кг)

Натрій глутаміновокислий (глутамінат натрію, глутамат натрію, глютамат натрію) – мононатрієва сіль глютамінової кислоти у вигляді негігроскопічної кристалічної порошкоподібної маси.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Глутамат натрію – це мононатрієва сіль аміноглутарової кислоти, добавка до їжі Е621 (підсилювач смаку), що користується неабияким попитом. Купити глутамат натрію – така потреба часто виникає на різних підприємствах харчопрому, в ресторанах, кафе, особливо в закладах східної кухні, а також тих, які спеціалізуються на вегетаріанському меню.

Характеристики глутамінату натрію

Натрій глутаміновокислий, глютамат/глутамінат натрію – синонімічні назви цього продукту. По суті, це амінокислота, що належить до переліку найбільш поширених. Виглядає вона як кристалічна порошкоподібна маса. Забарвлення – біле (іноді з жовтуватим відтінком). Смакові характеристики – солоно-солодкі. Розчинення у воді – високе (74 г на 100 мл). Гігроскопічністю не володіє і в класичних органічних розчинниках, для прикладу, в ефірі, майже не розчиняється. Під час обробки харчової сировини і створення продуктів харчування характеризується стабільністю. При приготування їжі розкладанню не піддається.

глутамат натрію формула

Молярна маса – 169,1111 г/моль. Термовластивості: t плавлення та розкладання, відповідно – 165 °C і 225 °C. Формула – C5H8NO4Na•H2O. Глутамат натрію значною мірою поширений в природних джерелах. Він є однією з форм глутамінової кислоти, яка присутня у всіх протеїнах. А сама сіль, в свою чергу, є в складі різної харчової продукції природної етимології: у м’ясі та рибі, грибах і ягодах, овочах, злаках, молоці й молочних продуктах, соєвому соусі тощо. Ця речовина може самостійно формуватися в продуктах харчування або ж вноситися в них ззовні. Вперше була отримана, відповідно до патенту, датованого 1909 р., шляхом гідролізу соєвого і пшеничного білка. Сучасний популярний та недорогий пром. синтез виглядає як природна ферментація за участю спеціальної бактерії. Синтетичні методи, у зв’язку з певними складнощами отримання, не прижилися, тому ця добавка офіційно визнана як натуральний матеріал для харчової галузі.

Застосування глутамату натрію

Основні сфери використання:

 • Харчова промисловість та кулінарія. Із зазначеного вище легко дійти висновку, що найчастіше глутамінат натрію застосовується в харчопромі, користується популярністю в японських і китайських закладах, активно вводиться в супи й страви для вегетаріанців. Його нерідко можна побачити в складі безалкогольних напоїв, солодощів і випічки, м’яса, м’ясо-, рибо- і молокопродуктів, закусок та сухих сніданків. Він присутній в оброблених овочах і фруктах, продукції на основі горіхів, чіпсах, сухариках й інших снеках, фаст-фуді, підливах, приправах, смакових добавках тощо. Його дозволено вводити в харчові концентрати, страви швидкого приготування і в ролі солезамінника в дієтичні продукти в обсязі не більше 5000 мг/кг. Якщо ж говорити про їжу, готову до вживання, то кількість цієї добавки може становити до 10000 мг/кг. А основне її завдання полягає в створенні харчової продукції з найвищими смаковими якостями.
 • Сільське господарство. Хочемо також звернути вашу увагу ще на одну сферу застосування, а саме на сільське господарство. Тут глутамат натрію виступає біоактивною речовиною для тварин, що підвищує ефективність вживання ними поживних компонентів кормів і позитивно впливає на розмноження. Особливе значення він має для свиней. Ці тварини, як і люди, відчувають смак їжі. І чим смачніша для них їжа, тим вони більше з’їдають. Відповідно, збільшується приріст живої маси. А відтак використання Е621 для цього цілком доцільне. Також добре вводити цей кормовий додаток до раціону хутрових звірів. На кількість вживаного корму в такому випадку вплив не відбувається. Однак у молодняка відзначаються середньодобові прирости, особливо це стосується самців і найбільше в липні-серпні аж до моменту забою.

Глутамат натрію як підсилювач смаку

глутамат натрію купитиОтже, глутамінат натрію – це передусім підсилювач смаку, харчовий матеріал, що має спеціальний смак умамі. Але він не переносить свій смак на продукти харчування, його дія полягає в іншому. Ця субстанція допомагає зробити акцент, так би мовити підкреслити, саме смак і аромат їжі, з якою компонується. Ґрунтується цей процес на інтенсифікації чутливості рецепторів язика. Відтак м’ясо в поєднанні з Е621 має, якщо так можна висловитися, більш «м’ясний» смак, риба стає для людини смачнішою, ароматнішою і т.д. Завдяки цій речовині, виробники досягають чималої економії на натуральній сировині, тому ж м’ясі, рибі, морепродуктах та іншому. Всього кілька подрібнених натуральних волокон продукту + натрій глутаміновокислий = інтенсивність і насиченість смаку їжі для споживача. Крім того, ця сполука допомагає маскувати недоліки вихідної сировини, нівелює її неналежну якість. Також з її участю відбувається відновлення смакових якостей, які зменшилися при зберіганні або обробці. У цьому плані вона просто незамінна для тих підприємств, які мають справу з замороженим м’ясом і які м’ясо частково або повністю замінюють на сою.

На замітку! Часто речовину, яку зараз розглядаємо, використовують спільно з такою добавкою, як риботайд. Сукупність Е621 + Е627 не тільки підсилює смак м’ясної, рибної продукції, напівфабрикатів й іншого. Вона ще й за необхідності нейтралізує смаки і неприємні післясмаки, зменшує різку кислоту і гіркоту, іншими словами, згладжує смакові характеристики.

Значення глутаміновокислого натрію для людини

Як і багато інших харчових добавок, глутамат натрію оточений питаннями типу «небезпечно чи ні?». Відразу зазначимо, що при вживанні розумних кількостей небезпека цієї солі для людини не зафіксована. А різних досліджень такого плану проводилося чимало: як впливає добавка на погіршення зору, появу астми, збільшення ваги і т.д. Жоден з впливів не має точних прямих доказів. Варто хіба що розглянути появу надмірної ваги тіла, яку часто приписують цьому підсилювачеві смаку. Насправді ж він тут ні до чого, просто вводять його часто в ті продукти, які самі по собі додають зайвих кілограмів, знову ж при вживанні в значних обсягах. І ще. Ця речовина здатна виконувати нейромедіаторну роль. З її участю відбувається переміщення близько 60 % нервових імпульсів. Чи відбивається це якось негативно на людині? Ні. Надлишкові кількості глутамінової кислоти з легкістю утилізуються самим організмом. Метаболізм завершується у кишківнику, а в кров і вже тим більше в нервову систему цей продукт не потрапляє. Хтось не відразу повірить, але порошок під кодовою назвою Е621 ще й має корисні властивості. І вони такі:

 • поліпшення вироблення ендрогенного гастрину, завдяки якому збільшується кількість клітин слизової в шлунку, як результат, підвищується виділення шлункового соку і кишковий тракт працює значно краще;
 • благотворний вплив при гіпертонії в якості заміни хлориду натрію (харчової солі);
 • позитивна дія на ЦНС у складі спеціально розроблених медикаментів;
 • зміна кислотою, що є у складі речовини, нітриду водню, який накопичується в організмі, трансформація його в нешкідливі солі;
 • - сприяння лікуванню гастриту. Гіпоацидна форма цього матеріалу, потрапляючи в кишківник, приводить до появи глютатіону, який, в свою чергу, допомагає зміцнювати імунітет.

Купити глутамат натрію

Якщо ви хочете купити глутамат натрію оптом чи вроздріб, до ваших послуг – компанія «Система Оптимум». На наших складах в Україні цей продукт завжди в наявності в достатніх обсягах, тому комплектація партії потрібного розміру і її доставка в будь-який регіон країни займуть мінімум часу. Спосіб доставки і те, яким чином оплатити замовлення, узгоджуються з кожним клієнтом окремо.

Доступні ціни в інтернет-магазині «Система Оптимум»

Замовити глутамінат натрію завжди є потреба за нормальною вартістю, але не в кожному випадку вона супроводжується відповідною можливістю. «Система Оптимум» – один з небагатьох українських постачальників, які пропонують низькі ціни, незалежно від обсягів замовлень. Крім того, не є винятком персональні знижки, обговорити які ви можете з представником компанії. З ціновою політикою нашого підприємства можете ознайомитися в інтернет-магазині або зв’язавшись з менеджером за контактним номером телефону. Ми завжди в робочий час готові відповісти на ваші запитання і домовитися про зручну та взаємовигідну співпрацю.

Натрій глутаміновокислий оптом

Звичайно, на кінцеву вартість впливає обсяг замовленої партії. Всі кількості цього реактиву, придбані у нашій компанії, обходяться клієнтам недорого. Але купувати глутамат натрію у великих розмірах ще вигідніше. Зателефонувавши нам або надіславши листа на електронну пошту, ви зможете придбати велику партію товару за раз або домовитися про співпрацю на постійній основі. Наші фахівці завжди готові запропонувати найкомфортніший для вас варіант покупок у ПП «Система Оптимум».

Глутамат натрію від виробника в Україні

Купуючи глутамінат натрію у нас, ви будете впевнені, що:

 • налагоджуєте співпрацю з надійним партнером;
 • замовляєте товар від виробника, який має сертифікат якості;
 • не переплачуєте, незалежно від обсягів замовленої продукції;
 • доставка буде виконана в обумовлені терміни в будь-який населений пункт країни, завдяки наявності власних складів компанії та досить великому автомобільному парку.

Звертайтеся! Оформляйте замовлення в інтернет-магазині «Система Оптимум»!

Міжнародна назва sodium glutamate, sodium 2-aminopentanedioate, monosodium glutamate
Хімічна формула C5H8NO4Na•H2O
Назви-синоніми натрій глутаміновокислий, глутамінат натрію, глутамат натрію, глютамат натрію, Е621, натрій-​2-​амінопентадіоат

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Глутамат натрію (глутамінат натрію, натрій глутаміновокислий) за вигідною ціною, також замовити Глутамат натрію (глутамінат натрію, натрій глутаміновокислий) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.