Аналізатор молока Екомілк (Ekomilk)

19920.00 грн (ціна за 1 шт)

Ультразвуковий аналізатор молока Ekomilk Стандарт миттєво (за 120 сек) без застосування будь-яких хімічних реактивів робить аналіз якісних показників складу молока.

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності аналізатори молока Екомілк (Ekomilk). У нас можна купити аналізатор молока Екомілк (Ekomilk) за доступною ціною. Аналізатор молока Екомілк (Ekomilk) має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку аналізаторів молока Екомілк (Ekomilk) по всій території України. Ціна аналізатора молока Екомілк (Ekomilk)  також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Переваги аналізатора молока Екомілк (Ekomilk)

Серед вимірюваних параметрів - процентний вміст:

  • жиру;
  • білка,
  • сухого знежиреного молочного залишку (СОМО);
  • вмісту води;
  • щільності;
  • точки замерзання.

Широко використовуються в заводських лабораторіях, приймальних пунктах, міні-заводах і фермах для контролю якості молока. Аналізатор має високу точність вимірювання, відзначається надійністю, простотою в обслуговуванні, широкою сферою використання, що дозволяє займати одне з лідируючих місць на ринку приладів аналогічного типу.  Запам'ятовує до 120 вимірювань.

Параметри вимірювання Діапазон вимірювань Максимально допустима абсолютна похибка
Вміст жиру 0,01 % - 25 % ± 0,1 %
Вміст СОМО 6 % - 15 % ± 0,2 %
Щільність 1000-1160 г/м³ ± 0,3 г/м³
Білок 2 % - 6 % ± 0,15 %
Додана вода 0 % - 60 % ± 3 %
Точка замерзання 0 - 1 0C ± 0,004 0C

Аналізатори молока Екомілк (Ekomilk) купити

Якщо Вам потрібно купити оптом аналізатори молока Екомілк (Ekomilk), зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Аналізатор молока Екомілк (Ekomilk) за вигідною ціною, також замовити Аналізатор молока Екомілк (Ekomilk) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.