pH-метр рН-150МІ

7680.00 грн (ціна за 1 шт)

pH-метр pH-150МІ призначений для вимірювання значень pH (концентрації іонів водню), окислювально-відновного потенціалу (Eh), температури в технологічних і різноманітних водних розчинах, природних і стічних водах, питної воді, харчової продукції та сировини, об’єктах навколишнього середовища і виробничих систем безперервного контролю технологічних процесів, в т. ч. в агресивних середовищах.

SKU: .
Категорія: рН-метри

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності рН-метр рН-150МІ. рН-метр рН-150МІ має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна рН-метру рН-150МІ Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна рН-метру рН-150МІ також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі рН-метрів рН-150МІ оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Прилад може бути використаний в стаціонарних і пересувних лабораторіях підприємств і науково-дослідних установ хімічної, косметичної, металургійної і фармацевтичної промисловості, в сільському господарстві, біології, медицині та  в інших галузях народного господарства. Також  передбачене застосування на підприємствах хлібопекарської та м'ясної промисловості для безпосереднього вимірювання pH і Eh м'яса, хлібобулочних виробів і напівфабрикатів. рH-150MІ це нова модифікація широко відомого приладу pH-150, яка об'єднує останні досягнення в області аналітичного приладобудування та багаторічний досвід випуску і експлуатації.

рН-метр є сучасним мікропроцесорним приладом, у якого на відміну від аналогових старіших рН-метрів відсутні механічні органи управління, що виключає можливість випадкового збою настройок. Він виконаний у пиловологозахистному корпусі з автономним живленням, що дозволяє його використовувати в польових умовах, наприклад, пересувних лабораторіях. pH-метр рН-150МІ дуже простий в експлуатації, працює в діалоговому режимі з використанням підказок операторові. Прилад самостійно проводить автоматичну діагностику параметрів електродної системи та автоматичне розпізнавання будь-якого зі стандартних калібрувальних розчинів рН: 1,65; 4,01; 6,86; 9,18; 12,43, що полегшує градуювання. У комплекті до приладу входить стандартний датчик температури, використання якого дозволяє не перенастроювати прилад для вимірювання температури і термокомпенсації електрода. У комплекті з рН-метром поставляється все найнеобхідніше для проведення вимірів, у т. ч. комбінований електрод ЕСК-10603 / 7 і штатив для електродів, оснащений поворотним столиком.

Прилад дозволяє уточнювати значення координат ізопотенціальной точки використовуваної електродної системи. Він може зберігати в пам'яті 30 результатів вимірів, вибраних оператором, а також «заморожувати» на дисплеї поточне показання.

Величина, що вимірюється Одиниці виміру Діапазон вимірювань Дискретність Похибка перетворювача Похибка приладу
pH - -1,00 .. 14,00 * 0,01 ± 0,02 ± 0,05
Eh (ЕРС) мВ -1999 .. 1999 1 ± 3
T °С -10 .. 100 1 ± 2 ± 2

* Діапазон показань перетворювача. Діапазон вимірювань залежить від застосовуваного електрода.

Технічні характеристики:

Температурна компенсація ручна і автоматична -10 .. 100 °С
Дисплей символьний РКІ
Живлення мережеве 220 В, частотою 50 Гц автономне 6В (1,5 Вx4 елемента A316)
Споживання не більше 10 мА
Габаритні розміри 190 x 95 x 55 мм
Вага 0,3 кг

Якщо Вам потрібно купити оптом pH-метри рН-150МІ, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на pH-метр рН-150МІ, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.  

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом pH-метр рН-150МІ за вигідною ціною, також замовити pH-метр рН-150МІ з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.