рН-метр рН-301

7440.00 грн (ціна за 1 шт)

Портативний рН-метр pH-301 призначений для використання в різних галузях. Сумісний практично з усіма типами рН-електродів. pH-електрод, одиночний або комбінований, підключається до вимірювального перетворювача через роз’єм типу BNC, електрод порівняння повинен закінчуватися однополюсної виделкою типу Ш-4, 0. Живлення здійснюється від мережі змінного струму напругою 220 В через мережевий адаптер 220х9В або від батарейки типу “Крона”. Вимірювальний перетворювач розміщений в пластмасовому ударостійкому корпусі.

SKU: .
Категорія: рН-метри

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності рН-метр рН-301. рН-метр рН-301 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна рН-метру рН-301 Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна рН-метру рН-301 також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі рН-метрів рН-301 оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характерні особливості pH-301

1. Висока точність вимірювання pH. Результат вимірювання рН відображається з точністю до тисячних. Може використовуватися для вимірювання рН молока.

2. В pH-метрі реалізований принцип: "час вимірювання дорівнює часу градуювання". Реалізації цього принципу дозволяє практично прибрати випадкову складову похибки вимірювань. pH-метр також може градуюватися без прив'язки до часу.

3. Визначення параметрів pH-електродів. В процесі градуювання pH-метр визначає значення координати ізопотенціальної точки і крутизну електродної характеристики. Параметри градуювання запам'ятовуються в енергонезалежній пам'яті з можливістю перегляду. За значеннями крутості електродної характеристики визначається придатність електрода до роботи.

4. Розпізнавання 4-х стандартних буферних розчинів pH. pH-метр автоматично розпізнає чотири значення рН БР: 1,65; 4,01; 6,86; 9,18, вносить поправку в значення рН БР в залежності від зміни температури БР.

5. Автоматична і ручна термокомпенсація. рН-метр має ручну і автоматичну компенсацію зміни параметрів pH електрода від температури. Режим ручної термокомпенсації активується якщо датчик температури не підключений до pH-метру.

6. pH-метр працює в режимі реального часу. У процесі вимірювань на дисплеї відображаються свідчення ЕРС, температури розчину, часу, що залишився до кінця вимірювань.

7. Пам'ять вимірювань. рН-метр запам'ятовує результати останніх 100 вимірів рН. При цьому пам'ять вимірів може очищатися.

8. рН-метр зберігає метрологічні характеристики при зміні напруги батарейки до 6 В.

9. pH-метр сертифікований.

Величина, що вимірюється Діапазон вимірювання Дискретність показань Абсолютна похибка
рН 0-14 0,001 ± 0,02
ЕРС, мВ ± 1000,0 0,1 0,1
Температура, °С 0,0 - 100,0 0,1 ± 0,5

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом рН-метр рН-301 за вигідною ціною, також замовити рН-метр рН-301 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.