Радіометр-дозиметр "ТЕРРА-П" МКС-05

5400.00 грн (ціна за 1 шт)

Дозиметр-радіометр побутовий МКС-05 “ТЕРРА-П” застосовують для вимірювання потужності еквівалентної дози (ПЕД) гамма-випромінювання, еквівалентної дози (ЕД) гамма-випромінювання, оцінки поверхневої забрудненості бета-радіонуклідами.

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності дозиметр-радіометр "ТЕРРА-П" МКС-05. У нас можна купити дозиметр-радіометр "ТЕРРА-П" МКС-05 оптом за доступною ціною. Дозиметр-радіометр "ТЕРРА-П" МКС-05 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна дозиметра-радіометра Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна дозиметра-радіометра "ТЕРРА-П" МКС-05 також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі дозиметрів-радиометрів "ТЕРРА-П" МКС-05 оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Даний дозиметр використовується в побутових цілях, як контроль радіаційної чистоти місць проживання, роботи та відпочинку; предметів побуту, одягу; поверхні грунту на присадибних ділянках; транспортних засобів; будматеріалів, оцінка радіаційної забрудненості продуктів харчування, зокрема лісових ягід та грибів.

Додатково в дозиметрі реалізовано функції годинника і будильника. Є режим економії батареї. В дозиметрі програмується значення порогового рівня потужності дози (значення за замовчуванням: 0,3 мкЗв/год). Дозиметр подає звукові сигнали різної періодичності і тональності при реєстрації гамма-випромінювання, перевищенні встановленого порога, спрацьовуванні будильника та розряді батареї живлення.

Основні технічні характеристики:

Діапазони вимірювань та відносні основні похибки:
Потужності еквівалентної дози гамма-випромінювання мкЗв/год 0,1 ... 999,9; ± 25 %
Еквівалентної дози гамма-випромінювання (137Cs) мЗв 0,001 ... 9 999; ± 25 %
Щільності потоку бета-частинок, в якому можлива оцінка поверхневої забрудненості бета-радіонуклідами (90Sr +90 Y) 1/(см² · хв) 10 ... 100 000
Енергетичні діапазони вимірювань та енергетична залежність:
Гамма-та рентгенівського випромінювань, MeB 0,05 ... 3,0; ± 25 %
Бета-випромінювання, MeB 0,5 ... 3,0
Тимчасові інтервали вимірювань, сек. 5 ... 70
Час безперервної роботи від нових елементів живлення, год. 6000
Діапазон робочих температур, °С -10 ... +50
Вага, кг 0,2
Розміри, мм 120 × 52 × 26

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Радіометр-дозиметр "ТЕРРА-П" МКС-05 за вигідною ціною, також замовити Радіометр-дозиметр "ТЕРРА-П" МКС-05 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.