Вугілля активоване

94.8 грн
94.80 грн
(ціна за 1 кг)

Вугілля активоване (активне вугілля, «карболен»)  є однією з форм вуглецю, обробленого таким чином, щоб мати велику кількість пор, які значно збільшують площу поверхні, доступної для проведення хімічних реакцій або адсорбції.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності вугілля активоване. У нас можна купити вугілля активоване оптом за доступною ціною. Активоване вугілля має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна вугілля активованого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку вугілля активованого по всій території України. Ціна вугілля активованого також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі вугілля активованого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики вугілля активованого

Вугілля активоване (активне вугілля, «карболен»)  є однією з форм вуглецю, обробленого таким чином, щоб мати велику кількість пор, які значно збільшують площу поверхні, доступної для проведення хімічних реакцій або адсорбції.

Завдяки його високому ступеню мікропористості, тільки один грам активованого вугілля має площу поверхні, що перевищує 500 м2.

Вугілля активоване не потребує особливого представлення, його всі знають і з ним чи не всі свого часу мали справу. Та що там, у кожній домашній аптечці є цей ентеросорбний засіб з пористою структурою. Далі кілька слів про те, що він, власне, таке, де застосовується і чим визначний.

Вугілля активоване – це речовина рослинного або тваринного походження, що пройшла на певному етапі виготовлення спецобробку і має велику поверхневу активність. Це найсильніший адсорбент алкалоїдів, глікозидів, газів, токсинів, отрут, похідних фенолу, ціанистоводневої кислоти, солей важких металів, сульфаніламідних і снодійних препаратів. Помірна адсорбція спостерігається стосовно лугів та кислот. Серед інших важливих властивостей: протидіарейна й дезінтоксикаційна. Високоефективний цей препарат при гемоперфузії, коли є необхідність видалити з крові такі продукти, як теофілін, глютатімід і барбітурати. Не подразнює слизові.

Вугілля активоване отримують з різних вуглецевмісних матеріалів органічного походження. Залежно від матеріалу, з якого отримують активоване вугілля, воно поділяється на марки.  Існує активне вугілля, виготовлене з деревного вугілля (марки активного вугілля БАУ-А, ОУ-А, ДАК та ін.), кам'яновугільного коксу (марки активного вугілля АГ-3, АГ-5, АР та ін.), також його можуть виготовляти з нафтового коксу тощо.

Отримання активованого вугілля можливе з різної вуглецевмісної органічної сировини: деревне вугілля, бітум, кам’яновугільний і нафтовий кокс, кокосова шкаралупа тощо (саме сировина визначає структуру пор: мікро-, мезо- і макропори). В результаті виготовлення (обвуглювання + активація) утворюються численні пори, що і пояснює величезну питому поверхню на одиницю маси і, в підсумку, високу адсорбцію. Поверхня всього 1 г активованого вугілля може становити 500-1500 м². У найкращих марок цей показник може сягати 1800-2200 м² на 1 г вугілля.

Чим є один з головних етапів у процесі виготовлення – активація? Активація вугілля – це коли розкриваються закриті пори вуглецевого матеріалу. Способи можуть застосовуватися різні: від термохімічної обробки до обробки перегрітими парами або діоксидом вуглецю (як варіант – використання суміші цих двох речовин) при t 800-850 °C.

Можливі форми випуску: таблетки, капсули, гранули та навіть пасти, порошки. Головні механізми дії: поглинання (адсорбція) і руйнування (каталітичне окислення). Перший спрямований на органічні сполуки, другий – на окислювачі (хлор і хлорамін).

Застосування активованого вугілля

Цей засіб дуже популярний як у медицині, так і в різних промислових галузях, де з його допомогою очищають, розділяють і витягають одні речовини з інших. У модифікованому вигляді виступає каталізатором або носієм для каталізаторів, а також селективних адсорбційних речовин, електродами літієвих батарей, використовується в синтезі надчистих продуктів.

Медицина і фармацевтика застосовують активоване вугілля для усунення таких негативних моментів: підвищена кислотність шлункового соку, ендогенні інтоксикації, отруєння, ниркова недостатність, гепатити, цирози, астми, гастрити, холецистити, алергії і т.д.

Класика жанру – входження активованого вугілля в засоби індивідуального захисту, а саме, в протигази. Незвичайне застосування – при виробництві пісного цукру. Інші напрямки: харчопром і системи водоочищення.

Активоване вугілля використовується в очищенні багатьох газів, кофеїну, золота, води, стоків; для вилучення металів, у медицині, у повітряних фільтрах у протигазах і респіраторах і в багатьох інших сферах діяльності.

Активоване вугілля застосовується в хімічній промисловості. При синтезі багатьох хімічних сполук активне вугілля є носієм каталізаторів, а в деяких реакціях воно діє як власне каталізатор. Воно використовується у фармацевтичній і харчовій промисловості. Для очищення питної води застосовуються спеціальні фільтри, що містять активне вугілля.

Дана речовина дуже широко використовується для очищення гальванічних розчинів. Вона є незамінною при видаленні з розчинів органічних домішок. У медицині активоване вугілля допомагає лікувати отруєння і передозування після перорального прийому. Ця субстанція використовується в якості нерухомої фази при хроматографічному розділення вуглеводів. Активоване вугілля добре вловлює пари ртуті з викидів вугільних електростанцій та сміттєспалювальних заводів.

Активоване вугілля купити

Якщо Вам потрібно купити оптом вугілля активоване, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на вугілля активоване, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Міжнародна назва carbon
Хімічна формула С
Назви-синоніми активне вугілля, карболен

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Вугілля активоване за вигідною ціною, також замовити Вугілля активоване з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.