Тальк

36.00 грн (ціна за 1 кг)

Тальк – це мелена мінеральна кристалічна речовина з ряду шаруватих силікатів у вигляді масного і, в той же час, розсипчастого білого порошку, що початково не має запаху (і саме білизною визначається його якість).

SKU: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності тальк. У нас можна купити тальк оптом за доступною ціною. Тальк має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна тальку Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку тальку по всій території України. Ціна тальку також залежить від об'ємів закупівлі. При купівлі тальку оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

тальк гуртТальк у воді не розчиняється, в кислотах розчиняється слабо. Зв'язок між тришаровими кристалами тальку дуже слабкий, тоді, як внутрішній зв'язок дуже сильний. Саме ця характеристика пояснює безліч властивостей цієї сполуки: м'якість і жирність, ковзання і прилипання, легкий поділ і подрібнення. Тальк - це природній мінерал з хімічною формулою Mg3Si4O10(OH)2. Колір білий, бежевий, сірий, жовтий, часто має зеленуватий відтінок. Іноді безбарвний. Може бути дещо флуоресцентним. Має жирний перламутровий блиск, на дотик також є жирним. Кристалічна будова - моноклінна. Тальк відомий як найбільш м'який мінерал на Землі. Це число 1 на шкалі твердості Мооса, його можна легко подряпати нігтем. У промисловості часто використовують подрібненій тальк. При контакті з тальком у формі порошку виникає загроза рідкісних захворювань дихальних шляхів. Хоча тверді форми тальку вважаються безпечними, рекомендується мити руки після роботи з ним.

Застосування тальку

Цей мінерал використовується в багатьох галузях промисловості, таких як виробництво паперу, пластика, фарби і покриттів, гуми, продуктів харчування, електричного кабелю, фармацевтики, косметики, кераміки тощо. Він часто використовується для виготовлення лабораторних поверхонь (стільниць і розподільних щитів) через свою стійкість до теплової, електричної енергії. Тальк знаходить застосування в косметиці та фармацевтичних препаратах як мастильний матеріал, а також як наповнювач у паперовому виробництві. Даний реактив використовується в дитячих присипках, це компонент, що запобігає появі висипки на шкірі немовляти, покритої пелюшками. Він також часто використовується в баскетболі та інших спортивних іграх, щоб тримати руки гравця сухими.

Тальк використовується кравцями замість крейди, а також він часто застосовується для зварювання або металообробки. Тальк зареєстрований як харчова добавка з індексом E553b. Ця речовина широко використовується в керамічній промисловості. Тальк робить білими і збільшує термічне розширення керамічних виробів.

Застосування тальку в фармацевтиці та медицині

Фармацевтична та медична галузі – одні з важливих споживачів тальку, речовини, що застосовується для виготовлення лікарських препаратів, головним чином, присипок. Тут цінні такі її якості:

  • полегшення прийому твердих ліків;
  • антибактеріальні та протизапальні властивості;
  • безпека як для дорослих, так і для дітей.

Незважаючи на перераховані переваги, виробники тальку здійснюють невеликі поставки цієї субстанції на фармацевтичні підприємства. Відсутність можливості активного застосування пояснюється високими вимогами до цього мінералу і необхідністю мати в розпорядженні дороге устаткування, що можуть дозволити собі далеко не всі постачальники мінералів у цю галузь.

Тальк у косметології та парфумерії

тальк купити оптомЦя речовина використовується і як допоміжний компонент при виготовленні косметичних засобів. На ній виробники косметики зупиняють вибір завдяки:

  • бездоганному поглинанню запахів;
  • поліпшенню текстури косметики;
  • високим адсорбуючим властивостям;
  • можливості утримуватися на шкірі, за рахунок водовідштовхувальних властивостей.

Тальк виступає м'яким, інертним наповнювачем у сухих антиперспірантах, основою сухих тіней (займає близько 80 % маси). У складі косметичних засобів його можна наносити як на вологу, так і на суху шкіру. Він додає продуктам стійкості, водовідпірних властивостей і забезпечує гарне утримання на шкірі. При цьому косметика з вмістом тальку є безпечною і екологічно чистою, адже в ній відсутні амфібол і кристалічний кварц. Проте, не всякий тальк підходить для застосування в цій сфері. Тільки чистий, без домішок і запаху, з певними мінімальними і максимальними показниками розміру часток. До того ж, перед виробництвом косметичних засобів цей реактив має в обов'язковому порядку пройти антимікробну обробку. Всі мікроорганізми повинні бути знищені.

Інші сфери застосування тальку

Де ще застосовують тальк? Наприклад, у харчовій промисловості, де він зареєстрований як добавка до їжі, емульгатор, є опудрювальним агентом у виготовленні різноманітної кондитерки (шоколадні цукерки, ірис, жувальна гумка, карамель-драже тощо). Крім того, його використання поширене в побуті. Наприклад, ним можна засипати гумові рукавички і забезпечити тим самим незлипання при зберіганні. Або ж, помістивши трохи тальку у взуття, уникнути натирання. При бажанні можна навіть створювати декоративні орнаменти. Також його потребують гумова, текстильна, паперова, керамічна, лакофарбова та інші галузі промисловості.

Якщо Вам потрібно купити оптом тальк, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на тальк, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail. Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.  

Вага

фасування 500 кг

мішок 25 кг

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Тальк за вигідною ціною, також замовити Тальк з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.